YOK BÖYLE BİR PARA

27 Temmuz 2011 Çarşamba
1
Yok Böyle Bir Para
Acun yapacağı 3 yarışma karşılığında Show TV'den bu yıl 155 milyon TL alacak. Acun'un aylık geliri 15.5 milyon lira olacak. Bu rakama sponsorlardan gelecek paralar dahil değil
2
Yok Böyle Bir Para
Acun Ilıcalı 2011-2012 sezonu için yine Show TV ile anlaştı. Acun bu yıl Show TV'ye Yetenek Sizsiniz, Survivor ve bir şarkı yarışması olan Ses Türkiye'yi yapacak.
3
Yok Böyle Bir Para
Show TV, Acun'a program başına 750 bin dolar (1.3 milyon lira) ödeyecek. Böylece Acun'un aylık kazancı 15.5 milyon lirayı bulacak.
4
Yok Böyle Bir Para
Acun 10 ayda toplam 155 milyon TL kazanmış olacak. Temmuz-Ağustos aylarında ise program yapmayacak.
5
Yok Böyle Bir Para
Acun, Show TV ile yaptığı anlaşmayı şöyle özetledi: "Her sektörün ekonomisi başkadır. Futbolcular alınca kimse bir şey demiyor, bizimki mi göze batıyor.
6
Yok Böyle Bir Para
Kendinden 20 yaş küçük Şeyma Subaşı ile flört eden Acun Ilıcalı 7 yıllık eşi Zeynep Hanım'dan boşanmak üzere.
7
Yok Böyle Bir Para
Zeynep Ilıcalı evlilik boyunca kazanılan servetin yarısını istiyor. Acun-Zeynep Ilıcalı'nın 13 Eylül'de boşanma davası var.
8
Yok Böyle Bir Para
42 yaşındaki Acun Ilıcalı televizyonculuğa 1996'da spor-magazin programı Televole'de muhabir olarak başladı.
9
Yok Böyle Bir Para
Kısa sürede çok sevilince 2002'de Acun Firarda adlı programı yaptı. 2005'te Acun Medya'yı kurdu ve Fear Factor ile Survivor yarışmalarının yapımcısı ve sunucusu oldu.
10
Yok Böyle Bir Para
2009'da başlayan Var mısın Yok musun?' yarışması Acun'un hayatında dönüm noktasıydı. Yarışma çok tuttu ve Acun çok kazandı.
11
Yok Böyle Bir Para
Daha sonra Survivor, Yetenek Sizsiniz ve Yok Böyle Dans yarışmalarını yaptı. Acun'un ilk evliliğinden Banu (21), ikinci evliliğinden Leyla (7) ve Yasemin (4) adlı 3 kızı var.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.