YEMEKLER BİLGİSAYARDAN

20 Aralık 2008 Cumartesi
1
Yemekler Bilgisayardan
Teknolojik sefertası İlk başta bir fotoğraf makinesi çantası gibi duruyor. İçi açıldığında iki bölmeli modern bir sefertasıyla karşılaşıyorsunuz. Çantanın kablosunu bilgisayarın USB girişine takmak yeterli, birkaç dakikada yemeğiniz sıcacık!
2
Yemekler Bilgisayardan
Minik süpürgeler Klavyenizin tuşlarının arasını temizlemek için ürünün kablosunu bilgisayarınıza takmak yeterli. Minik bir elektrik süpürgesi gibi çalışıyor. En ilgi çekeni, klasik süpürgenin birebir aynısı olarak üretilen masaüstü süpürge
3
Yemekler Bilgisayardan
Hem lamba hem radyo Bu USB aydınlatıcının bir özelliği de radyo olması. Takıyorsunuz bilgisayarınıza, hem gözünüz hem de gönlünüz aydınlanıyor!
4
Yemekler Bilgisayardan
Çaylaaar bilgisayardan! Çoğu zaman işe dalıp çayınızı ya da kahvenizi soğutuyorsanız bu USB ısıtıcı tam size göre. Kablosunu takıyorsunuz bilgisayarınıza, çayınızı ya da kahvenizi sizin için saatlerce sıcak duruyor
5
Yemekler Bilgisayardan
Eğri oturma, doğru bak! Bel ve sırt ağrıları çekmenin yanı sıra bilgisayar ekranına yakından baktıkları için gözleri de bozulur. İşte bu ürün bilgisayara olan mesafenizi ölçüyor ve yaklaştığınızda sizi uyarıyor: eğri oturma, doğru bak!
6
Yemekler Bilgisayardan
Mikropsayar USB mikroskobu bilgisayarınıza takmanız yeterli. İncelemek istediğiniz her türlü ürünün binlerce kez büyütülmüş hali ekranınızda gözüküyor.
7
Yemekler Bilgisayardan
USB eldiven ve terlikler Bilgisayar sadece çayı ve yemeği değil, kullanıcısının elini, ayağını da sıcak tutuyor. Bunun için USB eldiven ve terliklerin kablolarını bilgisayara takmak yeterli.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler