VİCDANSIZLAR!

17 Ocak 2011 Pazartesi
1
Vicdansızlar!
Bursa'da, birlikte yaşadığı 17 yaşındaki B.T.'nın 13 aylık bebeğine şiddet uygulayıp, vücudunda sigara söndürdükleri suçlamasıyla haklarında dava açılan 30 yaşındaki Ayhan Arısoy ile arkadaşı 34 yaşındaki Tahir Avcı, 4'er yıl 9'ar ay hapis cezasına çarptırdı.
2
Vicdansızlar!
Bursa'da 2007 yılının ekim ayında meydana gelen olayda, Emir Deniz adındaki bebeği, Muradiye Devlet Hastanesi'ne getiren Ayhan Arısoy, Tahir Avcı ve bebeğin annesi B.T., trafik kazası yaptıklarını, ön koltukta bulunan çocuğun kucaktan fırlayarak aracın camına çarptığını söyledi. Muayene ettikleri bebeğin vücudunda sigara söndürüldüğünü, yüzünde tokat izleri bulunduğunu, sağ kolunun ise üç yerinden kırık olduğunu tespit eden doktorlar, hastane polisine durumu bildirdi.
3
Vicdansızlar!
Polis, 3 kişiyi gözaltına aldı. Yeterince beslenmediği için midesinde küçülme tespit edilen bebek, hemşireler tarafından süt ve mama ile karnı doyurulduktan sonra yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.
4
Vicdansızlar!
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler