'VAN GÖLÜ CANAVARI UZAYLI'

31 Ağustos 2010 Salı
1
'Van Gölü Canavarı Uzaylı'
VAN'da inşaat Mühendisliği yapan aynı zamanda 10 yıldır Uzay bilimleri adına profesyonel olarak çalışan 27 yaşındaki Semra Cezlan, Türkiye'de ufo araştırması yapan 2 kadından biri. Cezlan, varlığıyla yokluğu tartışma konusu olan Van Gölü canavarının aslında uzaylılar olabileceğini iddia etti.
2
'Van Gölü Canavarı Uzaylı'
Van'da tüm enerji kaynaklarını güneşten alacak bir ufo müzesi kurmayı da düşünen Cezlan, yakında Van Gölü kıyısına kamp kurup, gözlem yapacak. Cezlan "Sadece ben değil, dünyanın birçok yerinden Van Gölü'nde uzaylıların üssü olduğunu söyleyen insanlar var. Çok sayıda kişi, Van Gölü içinde çeşitli cisimler gördü. Van'da gözlem yapanlar bizi arıyorlar.
3
'Van Gölü Canavarı Uzaylı'
Ailesiyle piknik yaparken gölde cisim görenler, akşamın bir vakti farklı bir cisim görüp, polisi çağıranlar oldu. Buda bu iddiayı doğruluyor" diye konuştu.
4
'Van Gölü Canavarı Uzaylı'
Merkezi İstanbul'da bulunan Orion Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi kurucularından Vanlı evli bir çocuk annesi İnşaat Mühendisi Semra Cezlan, çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. Yıllırdır gizemini koruyan Van Gölü canavarının aslında bir uzaylı olabileceğini ileri süren Cezlan, bu iddiasını ise gözlem yapan ve canavar gördüğünü iddia eden insanlara dayandırıyor.
5
'Van Gölü Canavarı Uzaylı'
Cezlan, yaklaşık bin üyesi bulunan Orion Uzay Bilimleri merkezini hem yurt içinden hemde yurt dışından birçok kişinin arayıp kendilerinden yardım istediğini, görüntü ve fotoğrafları paylaştığını söyledi. Semra Cezlan, kendisininde küçük yaşlardan itibaren ufo gözlemi yaptığını ardındanda merakla bu işi araştırdığını söyledi.
6
'Van Gölü Canavarı Uzaylı'
Yaklaşık 10 yıldır profesyonel olarak uzay bilimleri adına çalışan Cezlan, uzaylılar tarafından kaçırılan insanların da olduğunu ve bu insanların travma yaşadığına dikkat çekti. Cezlan, "Biz birebir insanların derdini dinliyoruz. Neler yaşadıklarını öğreniyoruz. Çünkü travma yaşayan insanlarımız var. Ufo bir anda insanın karşısına çıkıyor. Bu insanlara yardım etmeye çalışıyorum. Bu insanları onlarla aynı şeyleri paylaşmış insanlarla görüştürüyorum.
7
'Van Gölü Canavarı Uzaylı'
Aynı deneyimleri yaşayan insanlarla görüştükleri zaman onlarda da bir rahatlama oluyor. Çünkü bu insanlar gördükleri zaman acaba ben delirdim mi? Veya neden ben gördüm diye bunalımlara giriyorlar. Bunun böyle olmadığını söylüyorum. Kendileri gibi yüzlerce insan olduğunu söylüyorum. Daha sonra başlarına ne gelebileceğini anlatıyorum ki olabileceklerde travma yaşamasınlar" diye konuştu.
8
'Van Gölü Canavarı Uzaylı'
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.