Bizi Takip Edin!
Haberler.com Facebook Sayfası
Haberler.com Twitter Sayfası
Haberler.com Instagram Sayfası

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

22.10.2014 11:53
Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Gerçek adı Aysel olan ünlü sanatçının yaşam öyküsü ve küçüklük fotoğrafını paylaşan kullanıcı Seda Sayan hakkında bilinmeyenleri açıkladı.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

1965 yılının 31 Aralık günü Eyüp'te dünyaya gözlerini açan Seda Sayan'ın öyküsü, çalışkanlığın, azmin bir özeti gibi…

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Aysel, dört kardeşin ortancasıdır. 6 nüfus, alkol düşkünü bir baba ve yoksulluk.. Aysel'in çocukluğu da çok zor koşullarda geçmiş:”Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam” diyerek anlatıyordu çocukluğuna dair anılarını.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Aysel'in genç kızlığı Kadırga'da geçmiştir. O bunu hiçbir zaman saklamamış göğsünü gere gere söylemiştir. Ve Kadırgalı olarak akıllara kazınmıştır. Kadırgalı Aysel, Kadırgalı Seda…

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Aysel Gürsaçer'in müziğe olan ilgisini daha çok küçük yaşlarda ortaya çıkmış. Ondaki bu yeteneği keşfeden de lkokul öğretmeni Muazzez Karipçin olmuş. Ona “Hadi Aysel, bir şarkı söyle” dermiş. Öğretmeni bu yetenekli öğrencisinin annesini çağırıp konservatuar eğitimi görmesi konusunda ki fikrini söylese de, Aysel için böyle bir seçenek söz konusu bile değilmiş o sıralarda. “Konservatuar konusu o zaman gündeme gelmişti ama nerde.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Yiyecek ekmek bulamadığımız gün olurdu” diyerek anlatıyor o günleri ünlü sanatçı. Aysel müzikle ilgili bir şeyler yapmaya öylesine kararlıymış ki… Bunun için henüz 15 yaşındayken evden kaçmış ama ailesinin polise başvurması üzerine karakola gidip teslim olmuş. Sonra tavernada çalışmaya başlamış Aysel. O sırada onu birisi Turgut Akyüz'e tavsiye etmiş.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Akyüz de sesini beğendiği için bu genç kızı dönemin en gözde eğlence yerlerinden olan Stardust'a önermiş. Aysel'in sahne serüveni yine dönemin gözde eğlence mekanlarından Kamacı'da ve Gülizar'da devam etmiş. Bu sırada da ismini değiştirmeye karar vermiş ve Seda Sayan ismini almıştır. Seda Sayan ismini aldıktan sonra Gülizar'da devam ederken Müjdat Gezen ve Türker İnanoğlu tarafından keşfedilmiştir.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Türker İnanoğlu onu Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan'a götürmüştür ve Seda Sayan'a Maksim Gazinosunun kapıları açılmıştır. Maksimle birlikte de Seda Sayan'ın Yeşilçam günleri başlamıştır. Ve olayların gerisi tıpkı çorap söküğü gibi gelmiş.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Seda Sayan, bugün Türkiye'de gösteri dünyasının ünlü ve sevilen isimlerinden biri. Sadece albümleri ve filmleriyle değil, yoksullara yardım eli uzatan programlarla da ülkenin en güvenilir kişilerinden biri seçiliyor sık sık.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Seda Sayan özel yaşamıyla da gündemden hiç düşmedi. 6 kez nikah masasına otursa da güzel sanatçı mutluluğu bir türlü bulamadı.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Aynı zamanda lisanslı basketbolcu olan Öztürk, üniversite eğitimini sürdürürken bir yandan da radyo programcılığıyla ilgilenmeye başladı. Özel televizyon kanallarının ve radyoların sayısının hızla arttığı bir dönemde, ev arkadaşıyla birlikte Eskişehir radyolarında çalışmaya başladı.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Ömer Karacan'ın kurduğu Radyo Klas'tan gelen teklif üzerine, amatör radyocunun yolu İstanbul'a düştü. Burada, "Gece Tavuğu" adlı programla profesyonel yayıncılığa başladı ve geniş bir dinleyici kitlesi oluşturdu.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Üniversite yıllarında heves ettiği radyo programı sunuculuğundan, modern kültürün yeni eğlence stillerinden biri haline gelen stand-up'çılığa ve oradan televizyon ekranlarına sıçrayan ilginç bir kariyere sahip olan Öztürk; ironik bir biçimde "r" harfini telaffuz edememesine rağmen program sunuculuğu yapmış ve beklenilenin aksine oldukça büyük ilgi görmüştür.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Demet Akalın, 23 Nisan 1972 yılında Gölcük, Kocaeli'de doğdu. İlk öğretimini Gölcükte ve lise eğitimini buradaki Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi'nde tamamladı. Annesinin desteği ile Yaşar Alptekin'in mankenlik kursuna girdi. Ardından Neşe Erberk'te mankenlik yapmaya başladı. O dönemde ciddi ve iyi bir meslek olan mankenlikte aranan bir isim oldu.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Demet Akalın, mankenliği devam ederken gazinolarda sahneye çıkmaya başladı ve kısa süre sonra ilk albümü "Sebebim"i çıkardı. İlk klibini "Sebebim" şarkısına çeken Akalın büyük bir başarıya ulaşmasa da sevilen bir parça oldu. Şarkının bestesi Niran Ünsal imzalıydı. İki yıl sonra bir ilk yaparak bir dizide oynadı.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Pop dünyasına yaptığı şarkılarla damgasını vurdu. 1996-2002: "Sebebim" ve "Yalan Sevdan", 2003-2006: "Unuttum" ve "Banane", 2006-2007: "Kusursuz 19" ve "Tatil", 2008-2009: "Dans Et" ve "Toz Pembe", 2009- "Zirve" ve "Aşk", 2012-2013 "Giderli 16" albümleriyle zirveden hiç inmedi.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

İş adamı Okan Kurt ile evliliğinden bir kız bebek dünyaya getiren Demet Akalın, 23 Nisan 2014 doğum gününde çıkarmış olduğu albümle yeri göğü inletmeye devam ediyor.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul'da doğdu. Aslen Sivas'lıdır. Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünü bitirdi. Karikatüre olan ilgisi ve yeteneği sayesinde üniversite yıllarında Leman isimli mizah dergisinde çalışmaya başladı. İlk gösterisini dergide çalıştığı yıllarda, Leman Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi. Sonrasında Beşiktaş Kültür Merkezi'nde sahne almaya başladı ve burada düzenlediği gösteriler ile adını duyurmayı başararak günümüze kadar toplamda 4.000'den fazla kez sahneye çıktı.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

1998'de Her Şey Çok Güzel Olacak isimli filmle sinema sektörüne adım attı. İçlerinde Türk Sineması'nın en sevilen filmleri arasına girmiş olan G.O.R.A., Hokkabaz ve Yahşi Batı gibi yapımların da bulunduğu 10 filmde rol aldı ve 3 filmde seslendirme sanatçısı olarak çalıştı.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Sinema alanındaki çalışmalarının yanı sıra sahne gösterilerini de devam ettirdi; her biri kapalı gişe oynayan 4 ayrı stand up gösterisi gerçekleştirdi.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

1993 yılında Tanrı Misafiri adlı ilk albümü piyasaya çıkar. Selçuk Tekay´ın prodüktörlüğünü, Özkan Turgay´ın aranjörlüğünü yaptığı albümde Gündeş, ilk albümünde milyonluk satış rakamına ulaşır.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

'Kurtlar Sofrası' adlı dördüncü albümü 1996 tarihinde çıkardıktan sonra oyunculuk tekliflerini de değerlendiren Ebru Gündeş, albümlerinin ismini taşıyan televizyon dizilerinde başrol alır.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

İki yıllık bir aranın ardından 1998 yılında 'Sen Allahın Bir Lütfusun' adlı albümü müzik marketlerdeki yerini alır. Ebru Gündeş 1999 yılında hayranlarının karşısına yepyeni bir albümle çıktı. 'Dön Ne Olur' adını taşıyan bu albümünün stüdyodaki tanıtımı sırasında , basın mensupları önünde beyin kanaması geçiren 25 yaşındaki Ebru Gündeş, bir süre hastanede kaldıktan sonra, uzun bir süre de dinlenerek hayranlarından uzak kaldı. Ebru Gündeş´in 'Dön Ne Olur' albümü milyon barajını geçerek büyük bir rekora imza attı.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Reza Zarrab ile evliliğinden bir kız çocuk dünyaya getiren Ebru Gündeş 2013 yılından itibaren O Ses Türkiye adlı yarışmada jüri üyeliği yapmaktadır.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Selçuk Yöntem 1953 yılında İstanbul Eyüp'te doğdu. Babası Adapazarılı, annesi Erzurumludur. 1975 ve 1976 yılları arasında Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Yüksek Bölümü'nden mezun oldu. 1977'de Ankara Devlet Tiyatrosu'nda çalışmaya başlayan Yöntem, 1994'te İrfan Yalçın'ın Aşağıdakiler adlı oyununu, 1995'te Savaş Dinçel'in Gürültülü Patırtılı Bir Hikâye adlı oyununu yönetti. Bu oyunla "Övgüye Değer Yönetmen" ödülünü aldı.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

1986-1987 tiyatro sezonunda Dört Mevsim adlı oyunla "Övgüye Değer Erkek Oyuncu" ödülünü, 1988-1989 tiyatro sezonunda Peynirli Yumurta adlı oyunla "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü, 1990-1991 tiyatro sezonunda ise Deli Dumrul'daki rolü ile "Ulvi Uraz En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü aldı. Sahne oyunlarının yanı sıra TRT İstanbul Radyosu'nun hazırladığı radyo oyunlarında da rol aldı.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Televizyon ve sinema için film çalışmaları yaptı, C Blok adlı filmle "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" ödülünü alan Yöntem, Deli Yürek adlı dizi ve sinema filmindeki Bozo tiplemesinden sonra, 2003 yılındaki Kurtlar Vadisi adlı dizide de Aslan Akbey karakterini canlandırdı.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

2008 yılında Kanal D'de yayınlanmaya başlanan Aşk-ı Memnu dizisinde başrollerdeki karakterlerden biri olan Adnan Ziyagil'i canlandırmıştır.400'ü aşkın bölümdür sunduğu Büyük Risk adlı bilgi yarışması Star'da başlamış, halen Show TV'de devam etmektedir. 2013'ten beri ATV'de yayınlanan Bugünün Saraylısı dizisinde Ata Katilboğlu'nu oynamaktadır.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Ebru Yaşar'ın yıllar içinde değişen isimlerden. Şarkıcı Değil" gibi birçok hit şarkıya imza attı. 2006 senesinin Haziran ayında Yaşar "Yeşillenirim" adlı albümünü piyasaya sürdü. Bu albüm Ebru Yaşar'ın en çok satan albümlerinden biri oldu.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

27 Ekim 2008 tarihinde sanatcı İsmail YK ile düet yaptığı "Seni Seviyorum" adlı şarkıyı piyasaya çıkarmıştır.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Ebru Yaşar, müziğe duyduğu ilgi sayesinde küçük yaşlarda sahne hayatı ile tanışan ünlülerden… 1995 yılında yakınlarının teşvik etmesi ile ‘Bu Sahilde' isimli ilk albümü çıkardı. Albümü ile aynı ismi taşıyan şarkısı bir anda Top 10 listelerinde zirvenin sahibi oldu.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Gün geçtikçe yıldızı parlayan şarkıcı İDOBAY Müzik Yapım'a transfer oldu. İdobay Etiketi ile çıkardığı Seni Anan Benim İçin Doğurmuş albümü ile müzik dünyasında bir kez daha fırtınalar estirdi.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Ebru Yaşar da zaman içinde sık sık görüntüsünü değiştirdi. Hatta bir ara saç rengini açtırdı.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

'Yeşillenirim' albümü zamanı çekilen bir kare.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

2012 yılının Haziran ayında kariyerindeki ilk single çalışması olan "Ağlayamıyorum"u yayınladı. 2013 yılının Nisan ayında "Sanat-ı Ebru" adlı albümünü piyasaya çıkartmıştır.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Aşkın Nur Yengi, ilk olarak Sezen Aksu'nun güzel sesli vokalisti olarak adını duyurdu. 1986 yılında Harun Kolçak'la birlikte 'Haydi söyle' adlı şarkıyla Eurovizyon Şarkı Yarışması'nın Türkiye elemelerine katıldı. 1987 Kuşadası Altın Güvercin Şarkı Yarışması'nda 'Yeniden', 1988 Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde 'Portakal çiçeği', 1989 Çeşme Müzik Festivali'nde 'Artık Hiç Ağlama' adlı şarkılarla uluslararası platformlarda birincilik ödülleri kazandı. 1990 yılında Sevgiliye adlı ilk abümü ile iki milyon tiraj yaparak, son dönemde çıkan ilk başarılı genç sanatçı olarak adını duyurdu.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Sonraki yıllarda Hesap ver, Sıramı bekliyorum, Karaçiçeğim, Haberci, Aşk kazası, Rafet El Roman ile Peşindeyim single'ı, Aşkın Nur Yengi 2002 ve son olarak Yasemin Yağmurları adlı abümleri yaptı. Başarılı albümleriyle sürdürdüğü müzik kariyerinin yanısıra değişik projelerde de yer aldı. 1980'li yıllardan bu yana birçok reklam müziği seslendirdi. Kurtuluş adlı belgeselde Atatürk'ün akrabası Fikriye hanımı canlandırdı ve jenerik müziğini yorumladı.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

2001 yılında Levent Kırca ve ekibiyle birlikte Kadıncıklar adlı oyunda tiyatro sahnesiyle tanıştı. Aynı yıl yine Levent Kırca ve ekibiyle birlikte Olacak O Kadar Televizyonu adlı güldürü programında rol aldı ve programın müzik direktörlüğünü üstlendi. Rafet El Roman'la pek çok yerde konser verdi. Sezen Aksu'nun en değerli öğrencilerinden biridir. Bu yüzden zamanında çok başarılı olmuş, Türk Pop Müziği'nin ihtiyaç duyduğu yeni kan olarak büyük hayranlık topladı. 38 yaşında olan Yengi, ünlü aktör Haluk Bilginer'in eşi ve minik Nazlı'nın annesi.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

1990 sonrası pop müzikteki patlamanın ardından bugüne kalan birkaç isimden biri Bendeniz.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

İlk olarak “Ya Sen Ya Hiç” şarkısı ile adını duyuran sanatçı, sonrasında Harun Kolçak ile yaptığı düetlerle adından söz ettirdi.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Uzun süren sessizliğini ‘Olsun' albümü ile bozan Bendeniz, hem şarkılarını hem de tarzını yeniledi.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Ceylan, küçük yaşında şöhretle tanışan ünlülerden biri. İlk kez sahneye 7 yaşında ve Almanya'da çıktı. 1983 yılında katıldığı müzik yarışmasında birinci oldu.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Ceylan, küçük yaşında şöhretle tanışan ünlülerden biri. İlk kez sahneye 7 yaşında ve Almanya'da çıktı. 1983 yılında katıldığı müzik yarışmasında birinci oldu.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Ancak bu evlilik mutlu sonla bitmedi. Ceylan ardı ardına çıkardığı albümleri ve çalkantılı aşk ilişkileri ile adından söz ettirdi. Şimdilerde kendi isminde şov programı sunuyor.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Ceylan, müzik dünyasının görüntüsünü en sık değiştiren ünlülerinden.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici ile yaşadığı aşkla magazin gündeminin birinci sırasına yerleşen Deniz Seki, tesadüfler sonucu Melih Kibar ile tanıştı ve reklam filmlerini seslendirmeye başladı. Daha sonra Kenan Doğulu, Zuhal Olcay ve Yaşar başta olmak üzere bir çok şarkıcıya vokalistlik yaparak yoluna devam etti.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Deniz Seki, kendisini şarkı söylemeye hazır hissettiği anda, POP-SHOW 95 Şarkı yarışmasına katıldı ve kendi yazdığı şarkı sözü ile 1. oldu. 1997 yılında çıkarttığı ‘Hiç Kimse Değilim' albümü ile müzik dünyasında tanınan bir isim haline geldi.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Baştan sona kendi şarkılarından oluşan albüm, Deniz Seki'nin besteci kimliğini de ortaya çıkardı. Meslek hayatı boyunca bir çok albüm ve şarkıya imza atan Seki, şu sıralar uyuşturucu kullanmak ve temin etmek suçundan cezaevinde…

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

İlk bestesini 16 yaşında yapan Gülşen, liseyi bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Bölümü'ne girdi. Konservatuara eş zamanlı olarak İstanbul'da çeşitli gece kulüplerde sahne aldı. Bir akşam Özkan Turgay tarafından keşfedildi ve albüm teklifi aldı.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

1996 yılında ilk albümü ‘Be Adam'ı çıkardı. İyi bir çıkış yakalayan Gülşen, müziğe üç yıl ara verdikten sonra 1999 yılında Erkeksen, isimli ikinci albümünü yayınladı. ‘Of Of' albümü ile adeta yeniden doğan Gülşen'in, önce Erol Köse, sonrasında Reha Muhtar ile yaşadığı çalkantılı ilişkiler magazin gündemine bomba gibi düştü.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Özel hayatı hakkında suskun kamayı tercih eden sanatçının son albümü ilgi görmemiş olsa da öncelerde yaptığı iddialı albüm ve şarkılar Gülşen'i ayakta tutmaya yetiyor.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Çocukluk yıllarından itibaren dansa büyük ilgi duyan Hakan Peker, Seyyal Taner ve Deniz Erkanat'ın dansçısı olarak profesyonel çalışmalara başladı. 1981 yılında Türkiye Dans Yarışması'nda birinci oldu. Hakan Peker, artık dans denince ilk akla gelen isimlerden biriydi ancak onun asıl hayali şarkıcı olarak ismini duyurmaktı. 1989 yılında ilk albümü Bir Efsane'yi çıkardı. Albümle aynı ismi taşıyan şarkısı döneme damgasını vurdu.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Ardından çıkardığı Camdan Cama albümü ile başarısını perçinleyen Peker, kendi prodüksiyon şirketini kurdu. Erhan Güleryüz,Burak Kut, Özlem Tekin , Hakan Peker'in müzik dünyasına kazandırdığı isimlerden.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Hakan Peker 2000 yılında çıkardığı İllaki albümü ile yılın en çok satan albüm rekorunun da sahibi oldu. Müzik yaşamı boyunca sayısız şarkıya imza atan Hakan Peker 45 yaşına gelmiş olmasına reğmen, genç görünümünden hiçbir şey kaybetmedi. O müzik dünyasının yaşlanmayan yüzü…

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Hande Ataizi , 1996 yılında çekilen ‘Mum Kokulu Kadınlar' filmi ile şöhret kapısını araladı ve o yıl Antalya Film Festivali'nde ‘En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü aldı.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Cesur pozları ile uzun süre adından söz ettirdi. Hande Ataizi, Cem Davran ile İki Kere Kiki isimli şov programını sundu.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Programa konuk olan Sevda Demirel ile arasında yaşanan polemik ve Hande Ataizi'nin yediği tokat televizyon dünyasının unutulmaz bir anı olarak hafızalarda yer etti.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Amerikalı gazeteci Benjamin Harvey ile mutlu bir evliliği olan Hande Ataizi, anne oldu. Ataizi, bebeğine Leon ismini verdi.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Bir giyim mağazında tezgahtar olarak çalışırken Hülya Avşar tarafından keşfedildiğini her fırsatta dile getiren Hande Yener, ünlü sanatçının aracı olmasıyla Sezen Aksu ile tanıştı. Müzik hayatına Sezen Aksu'ya vokal yaparak başlayan Hande Yener, 1993 yılında vokalistliği bırakarak Erdem Siyavuşgil'den şan dersleri almaya başladı.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

2000 yılında ilk albümü ‘Senden İbaret'i çıkardı. Ardından Hande Yener Extra ve Sen Yoluna Ben Yoluma albümlerini çıkaran Hande Yener, başarı grafiği yükseldi.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Albüm satışları ile bir anda zirveye yerleşen Yener, sonraki yıllarda tarzını yeniledi ve pop müzikten elektro müziğe geçiş yaptı. Hande Yener giyim tarzı, dansları ve şarkıları ile en çok konuşulan isimlerden.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Bugüne kadar dört Altın Kelebek Ödülü ve üç Kral TV Video Müzik Ödülü dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazanan Hande Yener kendisinden 13 yaş küçük Ozan Öğüt'le aşk yaşıyor.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Albüm satışları ile bir anda zirveye yerleşen Yener, sonraki yıllarda tarzını yeniledi ve pop müzikten elektro müziğe geçiş yaptı. Hande Yener giyim tarzı, dansları ve şarkıları ile en çok konuşulan isimlerden.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Burada, yedi yıl boyunca bas gitaristlik, vokalistlik ve solistlik yaptı. Orkestranın dağılmasının ardından bir süre vokalist olarak çalıştı. İlk önemli çıkışını 1991 yılıda Onno Tunç ile çalıştığı Gir Kanıma isimle albümle yaptı. Bunu En Büyük Aşk ve Yanımda Kal adlı albümleri takip etti.

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Daha sonra hazırladığı Teslim Oldum albümünde pop rock tarzını seçerek müzikseverlerin dikkatini çekti. Harun Kolçak, sadece bir müzisyen olarak değil vejeteryan, hayvansever ve doğa tutkunu olarak da tanınıyor. Meditasyon, parapsikoloji ve zen-budizm Kolçak'ın müzik dışındaki ilgi alanları.

100
Paylaş
Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

101
Paylaş
Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

102
Paylaş
Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

103
Paylaş
Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

104
Paylaş
Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

105
Paylaş
Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

106
Paylaş
Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

107
Paylaş
Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu içeriği neredepaylaşmak istiyorsunuz?
Şu an buradasınız: Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Haberler.com
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15 Ağustos 2020 Cumartesi 20:12:45