ÜNLÜ BABALAR VE ÇOCUKLARI

13 Haziran 2008 Cuma
1
Ünlü Babalar Ve Çocukları
Onları tüm dünya tanıyor ancak çocuklarının gözünde çok farklı bir yere ve değere sahipler. Dünyanın gündemindeki babalar
2
Ünlü Babalar Ve Çocukları
David Beckham, fotoğrafta iki oğlu Brooklyn, (soldaki) ve Romeo ile Lakers. Beckham, Victoria Beckham ile 1999 yılında evlenmişti.
3
Ünlü Babalar Ve Çocukları
New York'ta öğle vakti 2 yaşındaki kızı Violet kucağında fotoğraflanan Ben Affeck, kızuyla yakından ilgileniyor. Affleck, Violet'in annesi Jeniifer Garner ile 2005 yılı Haziran ayında evlenmişti.
4
Ünlü Babalar Ve Çocukları
Brad Pitt, Angelina Jolie'den olan çocukları ve evlat edindikleri diğer çocuklar ile büyük bir aile olma hayallerine kavuştu. Yeni doğacak ikizleri ve 2 yaşındaki kızları Shiloh ile biyolojik olarak 3 çocuğu var.
5
Ünlü Babalar Ve Çocukları
Bruce Willis, 27 Haziran 2007'de kızları Rumer (soldaki) ve Tallulah ile bir filmim premierine katıldı. Fotoğrafta diğer kızı Scout yer almıyor. Üç kızının annesi ise Willis'in eski eşi aktris Demi Moore.
6
Ünlü Babalar Ve Çocukları
Billy Ray Cyrus ve 15 yaşındaki süperstar Miley Cyrus birlikte poz veriyor. Cyrus'un eşi Leticia Finley'den Noah adlı kızı ve Braison adlı bir oğlu var. Billy Ray'in ayrıva tanınmayan bir kadından Cody adlı bir çocuğu daha var.
7
Ünlü Babalar Ve Çocukları
Dustin Hoffman, 2007 yılında Avrupa'da bir filminin tanıtımına kızı Alexandra ile katıldı. Hoffman'ın 6 çocuğu var. 2'si eski eşiAnne Byrne'dan ve 4'ü son eşi ve Alexandra'nın annesi Lisa Gottsegen'den.
8
Ünlü Babalar Ve Çocukları
Jm Carrey, fotoğrafta Californiya Westwood'da 8 Mart'ta yapılan filminin premiereine kızı Jane (soldaki) ve kız arkadaşı Jenny McCarthy ile katılırken görülüyor. Jane'nin annesi Melissa Womer, ile aktör yakşaık 8 yıl evli kalmıştı.
9
Ünlü Babalar Ve Çocukları
Tom Cruise ve Katie Holmes, 10 Mayıs'ta çekilen bu fotoğrafta Californiya'da LA Galaxy ve New York Red Bulls maçını izlerken görülüyor. Cruise, 2 yaşındaki kızı Suri'yi kucaklıyor. Yanlarında Isabella Kidman-Cruise ile Connor Kidman-Cruise bulunuyor.
10
Ünlü Babalar Ve Çocukları
Sylvester Stallnone eşi Jennifer Flavin ve üç kızı Sophia Rose, Sistine Rose ve Scarlet Roseile Rambo filminin premierine katıldı. Aktörün ilk eşi Sasha Czack'tan da 2 oğlu bulunuyor.