ÜNLÜ AKTRİSLERİN SEKS SIRLARI

28 Nisan 2012 Cumartesi
1
Ünlü Aktrislerin Seks Sırları
Dünyaca ünlü kadın oyuncuların yatak seks hayatları ile ilgili sırları merak ediyor musunuz?
2
Ünlü Aktrislerin Seks Sırları
Cameron Diaz: Ünlü Hollywood yıldızı, en son Playboy dergisine verdiği röportajda seks hayatıyla ilgili pek çok gerçeği ifşa etti. Ünlü oyuncu, “Seksi, ilkellik derecesinde çılgınca yaşamayı severim” diyor.
3
Ünlü Aktrislerin Seks Sırları
Fiziksel temastan hoşlandığını belirterek, “Sevdiğim insana her zaman dokunmak zorundayımdır. Bu, isteğe bağlı değil, zorunluluktur benim için” diyor. Yüzü masum görünse de yatakta biraz haşin olduğunu anlatmak istiyor Cameron.
4
Ünlü Aktrislerin Seks Sırları
Demi Moore: 47 yaşındaki Hollywood yıldızı Demi, kendisinden yaşça küçük kocası Ashton Kutcher'la olan birlikteliğinden söz ederken, genç biriyle cinsel hayatın onu olduğundan daha genç hissettirdiğini ve genç kalmasına yardım ettirdiğini söylüyor. En son Sunday Mirror'a verdiği röportajda, “Seks daha çok endorfin salgılamanıza yardımcı oluyor kesinlikle” diyor.
5
Ünlü Aktrislerin Seks Sırları
“Fakat bundan daha fazlası var: Sadece cinselliği değil, kaliteli bir hayatı paylaşıyorsunuz birlikte. Şunu da biliyorum ki olduğum kişi olarak beni seven biri var hayatımda. Beni kusurlarımla seviyor ve bu da beni çok mutlu ediyor.”
6
Ünlü Aktrislerin Seks Sırları
Katy Perry: Popun prensesi, 25 yaşındaki Katy, eski nişanlısı Lothario Russell Brand'i evcilleştirdiğini söylüyor. Mesela ilk dışarıda buluşmalarından sonra hemen yatağa atlamadıklarını anlatıyor Katy.
7
Ünlü Aktrislerin Seks Sırları
“Her istediğini istediği anda yapmaya alışmış birinin nasıl berbat hissettiğini düşünebiliyor musunuz?” diyor Esquire dergisine verdiği son röportajında. Katy, Russell'a dışarıda buluşma için ısrar etmiş ve romansları orada başlamış. Anlayacağınız Katy, yatak konusunda nazlananlardan.
8
Ünlü Aktrislerin Seks Sırları
Kimm Cattrall: “Sex and the City” dizisinde Samantha Jones adlı karakterle ünlenen oyuncu, 53 yaşında ve ilişkilerine bakıldığında “Yaşın önemi yoktur” gerçeğini hayatına yansıtıyor. Zira son ilişkisini 22 yaşındaki şef Alan Wyse ile yaşadı. Ondan ayrıldığı ve şu sıralar yeni bir aşk aradığı biliniyor.
9
Ünlü Aktrislerin Seks Sırları
Genç sevgilisiyle birlikteyken, yaşın hiç önemli olmadığını söyledi her fırsatta Kim. Kendini bir “puma” olarak konumlandırmıyor ilişkide. Çünkü “puma” olmanın yırtıcılık anlamına geldiğini, ama kendisini yırtıcı ve haşin olmaktan ziyade ‘kovalanan' olarak hissettiğini söylüyor.
10
Ünlü Aktrislerin Seks Sırları
Victoria Beckham: Eski ‘baharat kız', şimdiki moda tasarımcısı 36 yaşındaki Victoria, Allure dergisinin yönelttiği “Uyumayı mı seksi mi tercih edersiniz?” sorusuna, “Seksi tercih ederim! Her gece yatağa David Beckham'la giriyorum. Eğer size ‘uyumayı' deseydim bu, bir yerde bir şeylerin yanlış gittiğini gösterirdi” diye yanıt vermiş.
11
Ünlü Aktrislerin Seks Sırları
İşte Beckham'ların yatak odasına dair bir başka ayrıntı: Bayan Beckham, yatağa çıplak girmeyi tercih ederken, Bay Beckham onu, favori iç giyim markası Agent Provocateur'den seksi iç çamaşırlarıyla görmeyi tercih ediyor. İşin içinde çapanoğlu aramayın!
12
Ünlü Aktrislerin Seks Sırları
Raquel Welch: 69 yaşındaki yıldız, “Seks her şey demek değildir” diyor. Welch, mutlu bir ilişki için seksin sadece bütünün bir parçası olduğu konusunda ısrar ediyor. “Seks, olduğundan fazla önemseniyor.
13
Ünlü Aktrislerin Seks Sırları
“Seks, olduğundan fazla önemseniyor. Şanslıysanız seks, hayatınızda düzenli bir aktivite haline gelir, ama hayatınızın tamamını kaplamaz” diyor. Şöyle de anlayabiliriz: Hayat, ana yemeğimiz; seks de ona tat veren baharat.