ÜNİVERSİTEDE SATIRLI KAVGA!

25 Aralık 2008 Perşembe
1
Üniversitede satırlı kavga!
Alınan bilgiye göre, Türkiye Komünist Partisi üyesi oldukları belirtilen bir grup öğrenci, üniversitenin Göztepe Yerleşkesi Spor Salonu önünde toplanarak, geçen günlerde üniversitede bir arkadaşlarının dövüldüğü iddiasıyla basın açıklaması yapmak istedi.
2
Üniversitede satırlı kavga!
Bu sırada başka bir grup öğrenci de sloganlar atarak, diğer öğrenci grubunun yakınında toplandı. Daha sonra 2 öğrenci grubu arasında kavga çıktı. Kavgada, bazıları satırla yaralanan 6 öğrenci Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
3
Üniversitede satırlı kavga!
Marmara Üniversitesi Göztepe yerleşkesi içerisinde meydana kavgada yaralanarak Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Gökhan Erbil, Fırat Kurt, Fırat Özdemir, Eren Akbal, Tanju Yanıcı ve Ahmet Mandacı'nın tedavileri devam ediyor.
4
Üniversitede satırlı kavga!
Bu arada, olay sonrası üniversite içerisinde toplanan kalabalık bir öğrenci grubu, basın açıklaması yapmak istedikleri sırada kendilerine sağ görüşlü öğrencilerin satırla saldırdığını öne sürerek, bir süre oturma eylemi yaptı.
5
Üniversitede satırlı kavga!
Burada çeşitli sloganlar atarak basın açıklaması yapan öğrenciler, daha sonra küçük gruplar halinde okuldan çıkarak dağıldı.
6
Üniversitede satırlı kavga!
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler