Üniversite masrafları için, zengin ve yaşlı adamlarla yatan genç kızdan olay itiraflar

24 yaşındaki Jessica Hyer, paraya ihtiyacı olduğu dönemde zengin ve yaşlı bir adam yani Sugar Daddy buldu. İlk başta sıcak para geliyor diye rahat eden Hyer, 4 sene sonra çıkmaza girip, bu bataklıktan çıkmaya karar verdi. Şimdi paraya ihtiyacı olan genç kızlara yardım edip, Sugar Daddy değil iş bulmalarını sağlıyor.

26.06.2019 15:21
Üniversite masrafları için, zengin ve yaşlı adamlarla yatan genç kızdan olay itiraflar

Jessica Hyer, henüz 19 yaşındayken okul masraflarını karşılamak için kendine sugar dady bulmaya karar verdi. Sugar dady ile vakit geçirip para kazanırım diye düşündü. Ama bu süreç düşündüğü gibi olmadı. Sugar daddy üzerinde 'ömür boyu' sürecek bir etki yarattı. Birlikte olduğu Sugar Daddy'ler yüzünden ruh sağlığını kaybettiğini söyleyen 24 yaşındaki Jessica Hyer, şimdi genç kızların kulağına küpe olsun diye yaşadıklarını anlatıyor ve onları uyarıyor.

2

Geçirdiği zor dönemi şu cümleler ile dile getiriyor:

Paylaş
Geçirdiği zor dönemi şu cümleler ile dile getiriyor:

"Sugar daddy ile birlikte olmak büyüleyici ama problemli de bir durum. Birini bulabileceğiniz siteler var. Bu sitelerde acınacak durumda olan kadınlar ve hatta yaşı tutmadığı için yalan söyleyenler var. Yanlış anlaşılmak istemem, bazı kadınlar bu tarz erkeklerle birlikte olmayı sevdikleri için sugar daddy olayında oldukça başarılılar. Ama maddi desteğe ihtiyacı olanlar, benim gibi, tamamen iğrenç deneyimler yaşıyorlar. İnsanlar bunu güzel bir şey olarak görmemeli, çünkü değil!"

3

Jess'e göre, sugar daddy sitelerinde genellikle öğrenciler oluyor

Paylaş
Jess'e göre, sugar daddy sitelerinde genellikle öğrenciler oluyor

Jess, bir çoğunun mail kısmında öğrenci mailleri yazdığını ve bu durumun gören erkeklerin ilgisini çektiğini dile getiriyor. "Bu erkeklerin danışman, akıl hocası olduğunu düşünmenizi sağlıyorlar. Siz, kariyeriniz de dahil size her konuda yardım edeceklerini düşünüyorsunuz ama ilk başta anlamadığınız nokta, tek amacın cinsel ilişki olması oluyor."

Üniversite masrafları için, zengin ve yaşlı adamlarla yatan genç kızdan olay itiraflar

Jess ilk başlarda bir erkekle buluşmak için 150 pound aldığını fakat daha sonra nakit para ihtiyacı artınca kendinden yaşça büyük erkeklerle cinsel ilişkiye girmek için daha fazla para aldığını belirtiyor. Ve şunları ekliyor: "İlk buluştuğum sugar daddy, bana mesaj atıp kendi evinde bir akşam yemeği istediğini söyledi. Daha önce hiç böyle bir buluşma deneyimlememiştim ama o kadar çaresizdim ki, risk almak zorundaydım. Daha sonra buluştuk ve 20 pound'dan oluşan bir tomar para aldım. Hayatımda bu kadar parayı hiç bir arada görmemiştim. Benim için bu durumun tek katlanılır yanı paraydı. O kadar korkmuştum ki, beni öldürürse diye parayı banka hesabıma yatırmak istedim."

5

Birçok arkadaşım sugar daddy'im olduğunu öğrenince beni yalnız bıraktı

Paylaş
Birçok arkadaşım sugar daddy'im olduğunu öğrenince beni yalnız bıraktı

"Bazı arkadaşlarım bu durumun çok eğlenceli ve harika olduğunu düşünüyordu ama ben kimseye gerçek yüzünü, neye benzediğini anlatamadım. Birçok kadın anlatamıyor. Kimse neler yaşadığımı bilmesin diye, ballandıra ballandıra anlatırdım eskiden. Çok utanıyordum çünkü bu erkekler bizleri tamamen seks robotu olarak görüyorlar. Fakat siz o an ağzınızı açıp bunu inkar edemiyorsunuz ya da durduracak bir şey yapmak gelmiyor elinizden."

6

Akıl sağlığımı bozdu!

Paylaş
Akıl sağlığımı bozdu!

"Bir kere para almaya alıştığınız zaman bırakmak çok zor. Önce standartlarınızı düşürmeye başlıyorsunuz sonra risk alıyorsunuz çünkü paraya ihtiyacınız var. En kolay kısmı ise, para harcamaya alışmak. Bazen 600 poundluk buluşmalara gidiyordum, bu para da bütün problemlerimi çözmeme yetiyordu. Bir süre sonra akıl sağlığım ciddi anlamda kötüleşti, yaptığım şeyden çok fazla etkilenmeye başladım. Kendimi çok yalnız hissediyordum ve yanımda olup, destek veren kimsem yoktu. Benim gibi hisseden var mı diye, sitedeki birçok kullanıcıya mesaj attım ama kimse geri dönmedi. Ciddiye almadılar bile. Sitedeki bütün erkeklerin kaba olduğunu söylemiyorum ama benim deneyimlediklerimin hepsi insanlık dışı davranıyorlardı. Bir tanesi bana 'Genellikle senin gibi daha az tatlı kızları seçiyorum çünkü daha özgüvensiz oluyorlar.' dedi. Onlar için sadece cinsel bir yatırımdan ibarettik."

7

Sugar Daddy'den kurtuldum!

Paylaş
Sugar Daddy'den kurtuldum!

Ve son olarak şunları dile getiriyor: "Ben sugar baby olmaktan kurtuldum ve diğer insanların bu süreçte yanında olmak istiyorum. Daha güzel tecrübeleri olan kimseyi yargılamıyorum. Ama ben hiç de güzel şeyler yaşamadım ve bana yardım edebilecek kimse yoktu. Tek isteğim, yargılamadan yardım etmek."

Yorumlar (30)
TR:Böyle aptal saçma yorumlari okuyunca memleketimizin düstügü durumu daha iyi Anliyorum
HAKKI:hakkını veriyorlarmı acaba
UGİ:Dünyanın dini imani para da o yüzden yolda kızın biri sizden para istese hemen üstüne çıkmaya kalkarsınız
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu içeriği neredepaylaşmak istiyorsunuz?
Şu an buradasınız: Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Haberler.com
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28 Mayıs 2020 Perşembe 04:57:09