TUTUNAMAYANLAR

6 Kasım 2010 Cumartesi
1
Tutunamayanlar
Ne iş yaptıklarını tam olarak tarif edemiyoruz. Şöhret oluyor ama tutunamıyorlar. Sahiden, Dante'nin dediği gibi 'Şöhret, rüzgara benzer; her zaman aynı yöne doğru esmez' mi?
2
Tutunamayanlar
Asıl adı Nermin Ocaklı olan Harika Avcı, İzmir'de fabrika işçisiydi. Yolda yürürken bir reklam şirketi sahibinin ilgisini çekti; sekreteri oldu. Yeni işi sayesinde çevre edindi. Hayatı gazinocu Nuri'yi tanıyınca değişti. Bu tanışmadan bir hafta sonra adı neon ışıklarıyla gazinonun tepesine yazılmıştı. .
3
Tutunamayanlar
Kuveytli trilyoner Bedii Cihaner'den Dikran Masis'e, Fahrettin Aslan'dan Reha Süren'e, Fedon'dan Mustafa Çağlar'a adı pek çok erkekle anıldı. Filmler çekti, albümler çıkardı. Harika Avcı'nın adı her zaman Türkiye'nin en güzel kadınları arasında ön sıralarda yer aldı. Ama sanat kariyerinde dikişi tutturamadı
4
Tutunamayanlar
Esra Balamir Vj oldu, şarkıcı oldu. Yalçın Dümer ile evlendi, boşandı. Her zaman tanındı, bilindi.
5
Tutunamayanlar
Ancak hatırlanacak bir iş yapamadı.
6
Tutunamayanlar
Yeliz Yeşilmen Yeni Nurhan Damcıoğlu'ydu o. Sahnede de, oynadığı dizilerde de sarı saçları, mini etekleri, aynı gülüş ve duruşuyla varoldu. 'Fıstık çıkı çıkı' gibi şarkılar söyledi.
7
Tutunamayanlar
Evli sevgilisiyle yaşadığı aşk, onun eşiyle olan tartışmalarla gündeme geldi. Şimdi de yeni doğan bebeğiyle konuşuluyor.
8
Tutunamayanlar
Tuğba Ekinci Seksi pozları ve sahne şovlarıyla tanındı Tuğba Ekinci, 'O Şimdi Asker' dedi ve orada kaldı.
9
Tutunamayanlar
10
Tutunamayanlar
Ozan Orhon Ebru Şallı'nın eski eşiydi. Şarkıları bir dönem dilden dile yayılıyordu. Her zaman kilolarıyla başı dertte oldu. Sonra bir kez daha evlendi, işler yolunda gitmedi.
11
Tutunamayanlar
Ozan Orhon, midesine kelepçe taktırdı. Bir süredir zor bir dönem geçiriyor. Öyle başka konularla geldi ki gündeme, şarkıları unutuldu.
12
Tutunamayanlar
13
Tutunamayanlar
Seren Serengil Öztürk Serengil'in kızı olarak tanıdık onu. Genç yaşında kalın dudakları, aşırı makyajıyla dikkatimizi çekti. Sonra şarkı söyledi, Küçük Emrah'la filmler çevirdi. Mutsuz evlilikleri, bahtsız özel hayatıyla gündeme geldi.
14
Tutunamayanlar
Her mutsuzluğunda 'İşime sarılacağım, annem haklıymış' dedi, ama işi ona bir türlü sarılmadı.
15
Tutunamayanlar
Yılmaz Morgül Ne zaman televizyona çıksa ağladı, isyan etti. İlk çıktığında sesi Bülent Ersoy'a benzetildi. Son olarak kaslı vücudunu sergiledi. Ama şarkılardan pek haber vermedi.
16
Tutunamayanlar
17
Tutunamayanlar
Banu Zorlu Nazan Öncel'in 'Gülüm Diye Diye' şarkısıyla çıkış yaptı. Seray Sever ile televizyon ekranında tutuştuğu kavgayla beyinlere kazındı. Fazıl Say'ın kendisini taciz ettiğini iddia etti. Sahne sırası gelen Ebru Destan'ı itip, elinden mikrofonu aldığı söylendi.
18
Tutunamayanlar
Konservatuar okudu, üzerine bir de master yaptı ama şarkıcılığını magazinin önüne geçirmeyi başaramadı.
19
Tutunamayanlar
NezQ Jazz Bar'da sahne aldığında herkes onu izlemeye gidiyor, köşe yazarları onu yazıyor, göbek ve kalça şovuyla her televizyonun konuğu oluyordu.
20
Tutunamayanlar
Öyle ki, Q Jazz Bar'dan ayrıldığında 'Yeni Nez aranıyor' ilanları verildi. Ancak sonra prodüktörü Erol Köse'yle yolları ayrıldı ve Nez kayıplara karıştı.
21
Tutunamayanlar
Ferhat GüzelTürkücü her daim televizyon ekranlarında boy gösterdi. Bazen Spider Man oldu, kimi zaman da yarışma programında saçını yıkattı. Kim ona her ne şaka yaparsa yapsın, hepsini gülümseyerek karşıladı.
22
Tutunamayanlar
Ferhat Güzel, bir televizyon kişisi olmayı başardı, ama sesi güzel olmasına rağmen türkülere adını yazdıramadı.
23
Tutunamayanlar
Önder Bekensir Irmak Atuk'un sevgilisi, Süreyya Yalçın'ın eşi olarak duyurdu adını. Sonra Demet Akalın'la evlendi. Şöhretli evliliğin gereğini yapıp, bu evliliği televizyon programına formatladı.
24
Tutunamayanlar
Eşinin menajerliğini yaptı. Sonra tokat attı, şimdi boşanıyor. Ne iş yaptığını tam olarak kimse anlayamadı.
25
Tutunamayanlar
Ama şöhret derseniz, şöhret oldu...
26
Tutunamayanlar
Manken Tuğba Altıntop adını Rafet El Roman'ın eşi ve çocuklarının annesi olarak kazıdı beyinlere. Ve bir adım daha ileri gidemeden, boşanmalar ve çocukların velayetiyle gündemdeki yerini korudu.
27
Tutunamayanlar
28
Tutunamayanlar
1998 yılında katıldığı 'Elite Model Look' yarışmasında ikinci seçildi. Mankenlik, sunuculuk, şarkıcılık, oyunculuk yaptı. Tüm bunlar şöhretini ayakta tutmaya yetmeyince 2003 yılında 'Kırmızı Pabuçlar' adlı bir de albüm çıkardı. Albüm istediği sonucu vermedi. Ama o müzikten kopamadı.
29
Tutunamayanlar
Son olarak Duman Grubu'nun solisti Kaan Tangöze ile evlendi. Müzisyen bir babadan çocuk yapmaya karar verdi.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler