TÜRKİYE'NİN TANITIM YÜZÜ OLACAK GÜZELLİK KRALİÇESİNİN SAĞLIK PROBLEMİ ŞOKE ETTİ

15 Mayıs 2019 Çarşamba
Türkiye turizminin tanıtım yüzü olarak yakında ülkemize gelecek olan 2018 İngiltere Güzellik Kraliçesi Alisha Cowie'nin, yıllardır hastalıkla mücadele ettiği ortaya çıktı. Galerinin devamını görmek için tıklayın.
YORUMLAR (30)

 • KARDELEN:
  Olsun kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş . Kusurun bu olsun . Nice kusursuzlar varki kibirlerinden geçilmiyor Ülkemin yüzü oluyormuşsun hoş geldin. Ülkemin insanları seni çok sever buna İnan’ının. .
 • KIZGIN VATANDAŞ:
  ŞİMDİ BUNU GETİRİP MİLYON DOLARLAR VERİNCE NE OLUYOR TANITIM YAPINCA NE OLUYOR BUNA BÜTCE HARCAYINCA NE OLUYOR Bİ FAKİRİ DOYURMAK VARKEN REKLAM ADI ALTINDA MİLYON DOLARLAR HAVADA UCUŞUYOR. YAZIK ÜLKEME AHLAKINA
  ARİF EFENDİ GÖMÜYÜ BULDU: Sizin gibi at gözlüklü dar beyinliler sayesinde bu tür tanıtımlara ihtiyaç oluyor zaten. Senin paspal kızlarını kim niye izlesin¿ İngiliz kızı olağanüstü güzel diye getirilmiyor herhalde, dünyada ingiliz medyası senin kızını değil ingiliz güzelini haber yapar ve çok daha fazla kitleye ulaşır mal. Amaç da bu değil mi zaten¿
 • NAZIM YILMAZ:
  Milli ve yerli yakışır diyenlere lafım şu Zengin adamların şımarık kızlarını mı görmek istiyorsunuz Hayır hayır adam kayırmanın kralını görmek istiyorsunuz. : Kızın şımarıkça söylemiş olduğu diksiyon sorununu, abartan Abaza dayılar kaynıyor yorumlarda :D
 • SSSSSSSSSSSSSS:
  işte allahın işi her güzelin bir kusuru var..Demekki kimse kusursuz değilmiş....Çok ta genç allah şifa versin....
 • CANIM TÜRKİYEM:
  TÜRKİYEM’ İN GÜZEL İNSANLARI DURURKEN NİYE YABANCIYA PARA VERİYORUZ Kİ AYRICA ÜLKEMİZİN TANITIM YÜZÜ EN GÜZEL ÜLKEMİZ İNSANINDAN OLUR BİR YABANCI NASIL BİZİM TANITIM YÜZÜMÜZ OLUR AKILLARA ZİYAN BİR DURUM.
 • ODYOMETRİST:
  Buradan yetkililere sesleniyorum kızın işitme kaybı var ve işitme cihazlarına ihtiyacı var .. Doktorları nasıl sorun görmemiş anlam veremedim.. Çok genç daha acilen cihazlandırılmalıdır.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.