TÜRK KIZI

14 Ağustos 2010 Cumartesi
1
Türk Kızı
İngiltere'nin başkenti Londra'da yaklaşık 20 bin genç kızın katıldığı ‘Ten Queen UK' adlı güzellik yarışmasında 14 yaşındaki Kıbrıslı Türk Leyla Hussein finale kaldı. Alexandra Palace'da 19 Ağustos 2010 tarihinde yapılacak olan finalde, 16-19 yaş arası ‘İngiltere Kraliçesi', 13-15 yaş arasıda ‘İngiltere Prensesi' seçilecek.
2
Türk Kızı
Yarışmada, İngiltere Kraliçesi ve Prensesi ünvanını elde eden kızlar, çeşiti ödüllerin yanı sıra, Aralık ayında Çin'de düzenlenecek olan ‘İnternational Miss Bikini Yarışması'nda İngiltere'yi temsil edecekler. Londra'nın güvenliğinden sorumlu Metropolitan Polis Teşkilatı'nda polis memuru olarak görav yapan Hatice ve Mustafa Hussein'in büyük kızları olan Leyla'nın, en büyük hayali ‘İngiltere Prensesi veya ‘İyiliksever Preses' ünvanına sahip olmak.
3
Türk Kızı
Leyla'nın ‘İyiliksever Prenses' unvanına sahip olması için Afrika'daki yoksul köylere yardım amacıyla en az 2 bin Sterlin toplaması gerekiyor.En fazla yardım toplayan yarışmacının bu ünvana sahip olacağı belirtiliyor. Aslen Kuzey Kıbrıs'ın Avtepe ve Ergazi bölgesinden olan Hussein ailesi, kızlarına destek olmak isteyenlerin www.justgiven.com/LeylaTeenQueen Web adresine girerek yardım yapabileceklerini söyledi.
4
Türk Kızı
Londra'nın Palmers Green blgesindeki Winchmore School'da eğitiminin yanı sıra İslington Ana Cheker Tiyatro ve Drama Okulu'na devam eden Leyla, akademik eğitimin ardından sunucu olmak istediğini açıkladı.
5
Türk Kızı

Diğer Galeriler