Türk İşi Eğlence

15.01.2013 11:00

1

Türk İşi Eğlence

Gaziantep'te müzik otoritelerinin 'Zenci gırtlağı var' dediği Kibariye, hayranlarına sürpriz yaparak Amerikalı ünlü şarkıcı Whitney Houston'un 'I Will Always Love You' şarkısını seslendirdi.

2

Türk İşi Eğlence

Dedeman Gaziantep Hotel& Convention Center'de gerçekleştirilen programda önce sahneye yeni imajı ve yeni sahne şovlarıyla oryantal Asena çıktı.

3

Türk İşi Eğlence

Kıvrak danslarıyla yürekleri hoplatan Asena, şovunun sonunda seyircilerin arasına girerek birlikte çiftetelli oynadı.

4

Türk İşi Eğlence

Asena'nın ardından sahne alan Kibariye konserinin ilk dakikalarında güçlü yorumuyla Türk sanat müziğinden, arabeske ve pop şarkılara uzanan geniş repertuvarıyla hayranlarını coşturdu.

5

Türk İşi Eğlence

Kendi albümlerinde yer alan Sezen Aksu'nun 'İstanbul İstanbul olalı', 'Gidemem' ve Soner Sarıkabadayı'nın 'Buz' şarkılarını da seslendiren Kibariye, hayranlarına bir de sürpriz yaparak, geçtiğimiz yıl ölen Amerikalı şarkıcı Whitney Houston'un 'I Will Always Love You' şarkısını da söyledi.

6

Türk İşi Eğlence

Yaklaşık 2,5 saat sahnede kalan Kibariye'nin gecenin sonunda söylediği Roman havalarıyla hayranları göbek attı. Şarkıcı Samy Ertan ve İlkim Aydın da sevilen şarkılarıyla davetlilere muhteşem bir gece yaşattı.

YORUMLAR

    Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.