Terk Edilen Kalpleri Onararak Paraya Para Demiyorlar!

28.01.2019 11:53

Kırık kalplerin onarılmasına yardım ederek, hem kar sağlayan hem de terk edilmişleri iyileştiren 7 iş fikri, duyanları hayrete düşürüyor.

1

Breakup Text (Ayrılık mesajı)

Terk Edilen Kalpleri Onararak Paraya Para Demiyorlar!

Sevgilisinden ayrılmak isteyip, bir türlü doğru cümleleri seçemeyen ve karşı tarafı kırmaktan korkan kişiler için 'Breakup Text' isimli bir uygulama icat edildi! Bu uygulama size, adınızı, ayrılmak istediğiniz kişinin adını ve telefon numarasını, kişiyle olan ilişki düzeyinizi ve ilişkinizin niçin bitmesi gerektiği gibi sorular yöneltiyor ve en doğru ayrılık mesajını, sizin yerinize ayrılmanız gereken kişiye atıyor! Uygulamanın fikir sahipleri çeşitli ayrılıklara sebep olmaktan rahatsız olmuş olacak ki, bozuk ilişkileri düzeltmek için bir de 'MakeupText' isimli bir uygulama geliştirdi. Breakup Text, yalnızca Iphone model telefonlar ve bilgisayarlardan kullanılabiliyor ve ücretli. Makeup Text ise ücretsiz...

2

Bummer Sepets (Serseri Sepetleri)

Terk Edilen Kalpleri Onararak Paraya Para Demiyorlar!

İnsanlar, Bummer Sepets denilen hediye sepetlerini, sancılı ayrılık süreçlerinden geçen arkadaşlarını mutlu etmek için yolluyorlar. Ayrıca, sevgilisi tarafından terk edilen ya da sevgilisini terk etmiş aşk mağdurları, bu sepetlerden zaman zaman kendilerine de sipariş ediyorlar. İçinde çikolatalar, oyuncaklar olan bu sepetlere istediğiniz herhangi bir ürünü kolaylıkla ekleyebiliyorsunuz ve evinize varış süresi en fazla 48 saat oluyor.

3

House of Voodoo (Vodo'nun evi)

Terk Edilen Kalpleri Onararak Paraya Para Demiyorlar!

Sevgilisinin bez bebeğini yaptırmak isteyen ayrılık mağdurları, genelde intikamcı bir ruhla bu dükkana başvuruyor. Eski sevgilisinin fotoğrafını House of Voodoo'ya gönderiyorlar ve bu dükkanın sanatçıları, eski sevgililerine birebir benzeyen Voodoo bebekleri tasarlıyorlar. Böylelikle eski sevgilileri yerine koydukları bebeklere, diledikleri kadar iğne batırabiliyor ve onu lanetlemiş oluyorlar.

4

Killswitch (Ölüm düğmesi)

Terk Edilen Kalpleri Onararak Paraya Para Demiyorlar!

'Killswitch' isimli uygulama, Facebook profilinizden eski sevgilinize dair ne varsa tek tuşla yok ediyor! Kullanıcıların çoğu, eski sevgilisiyle olan gönderileri silerken, o anları hatırlamaktan yana şikayet ediyor ve 'Ölüm düğmesi' uygulamasına başvuruyor. Uygulama, hedef olarak verilen isme dair her şeyi yok ediyor. Ancak, ileride yaşanacak olası bir barışma durumuna karşın tüm fotoğraflar, aslında kullanıcının istediği zaman girip bakabileceği gizli bir albümde saklanıyor.

5

Never Liked It Anyway (Zaten Hiç Beğenmemiştim)

Terk Edilen Kalpleri Onararak Paraya Para Demiyorlar!

Adından da anlaşılacağı üzere, eski sevgililerinin aldığı hediyeleri görmek istemeyen kadınlar, söz konusu hediyeleri, bu web sitesi üzerinden satışa çıkarıyor ve eski sevgilisini hatırlatan nesneleri, nakite çevirerek onlardan kurtulmuş oluyorlar!

6

I Do Now I Don't (Artık İstemiyorum)

Terk Edilen Kalpleri Onararak Paraya Para Demiyorlar!

'I Do Now I Don't'(Artık İstemiyorum) adı verilen Web sitesi, 'Never Liked It Anyway' isimli satış sitesinin biraz daha ciddi versiyonu... Bu sitede, düğünü iptal olan veya boşanan kadınlar, yüzük, mücevher ve benzeri pahalı eşyalarını satışa çıkarıyorlar. Üstelik aldıkları fiyatın çok az altında!

7

Don't Dial (Telefonu Bağlama)

Terk Edilen Kalpleri Onararak Paraya Para Demiyorlar!

'Don't Dial' isimli bir mobil uygulama, size sarhoşken veya dalgınken, eski sevgilinizi aramamanız ve mesaj atmamanız için yardımcı oluyor. Uygulama, iletişime geçmek istemediğiniz kişiyi seçerek, belirlediğiniz süre zarfında söz konusu kişiyi, mesaj atmamanız veya aramamanız için kilitliyor.

YORUMLAR

    Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.