SON FOTOĞRAF

21 Nisan 2009 Salı
1
 Son Fotoğraf
Samsun'da önceki gece yarısı Pınar Acar ve Muhammet Kalelioğlu'nun Neco Düğün Salonu'ndaki düğününe katılan davetlilerin bir kısmı, daha sonra evlerine dönmek için Kamil Kuşculu (35) yönetimindeki minibüse bindi.
2
 Son Fotoğraf
Kuşculu'nun, ara yoldan Atatürk Bulvarı'na kontrolsüz bir şekilde çıkardığı minibüse önce Trabzon yönüne giden Ahmet Çoduroğlu (25) yönetimindeki kamyon, ardından da Fatih Şahin (32) yönetimindeki minibüs çarptı.
3
 Son Fotoğraf
Ortalığın kan gölüne döndüğü kazada, düğünden dönen minibüste bulunan Necmiye Kalelioğlu (71), Muradiye Kalelioğlu (50), Ömer Şahin, Sevilay Şahin, Ebrar Şahin (2), Duygu Çakır (21), Abdurrahman Cömert, Gönül Genç (40), Hatice Ay ve Yaren Şahin yaşamını yitirdi. Kazada 9 kişi de yaralandı.
4
 Son Fotoğraf
Sürücü sabıkalı Kazaya anayola dikkatsizce çıkan ve 1.41 promil alkollü olduğu belirlenen Kamil Kuşculu'nun kullandığı minibüsün neden olduğu ileri sürüldü. 2002'de 6 ay, 2003'te ise 2 yıl alkollü araç kullanmaktan ehliyetine el konulan Kuşculu, ifadesinde kazanın nasıl olduğunu hatırlamadığını söyledi.
5
 Son Fotoğraf
Geceden geriye, minibüse binmeden 10 dakikika önce gelin ve damatla çektirilen bu fotoğraf kaldı. Damadın annesi Muradiye Kalelioğlu, gelinin dedesi Abdurrahman Cömert, yeğenleri Ebrar ve Yaren Şahin de ölenler arasında.
6
 Son Fotoğraf
7
 Son Fotoğraf
8
 Son Fotoğraf
9
 Son Fotoğraf
10
 Son Fotoğraf
11
 Son Fotoğraf
12
 Son Fotoğraf
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.