Şöhretin Bedelini Çok Ağır Ödeyen 7 Ünlü

Gösteri dünyasının ünlülerinin hayatı dışarıdan bakıldığında masal gibi görünüyor değil mi! Sınırsız para, saray yavrusu gibi evler ve gösterişli bir yaşam. Peki ya kapalı kapıların ardında neler yaşandığını biliyor musunuz. Ya da ünlülerin bugünlere hangi yollardan geçerek geldiğini.

29.05.2017 14:08
1

Judith Eva Barsi

Paylaş
Judith Eva Barsi

1978'de dünyaya gelen Judith Eva Barsi, daha beş yaşındayken oyunculuk kariyerine başlamıştı. Kariyeri boyunca 70 kadar reklam ile bazı yapımlarda rol aldı.

Şöhretin Bedelini Çok Ağır Ödeyen 7 Ünlü

Küçük kız sayesinde bir nevi hayatı da kurtulan aile, Judith'in yükseldiği 1986 yılına kadar çok rahattı. Judith dördüncü sınıfa geçtiğinde, anlaşmalar sayesinde 100.000 dolar kazanmıştı ve aile bu parayla California'da bir ev aldı.

Şöhretin Bedelini Çok Ağır Ödeyen 7 Ünlü

Judith daha ünlü oldukça, babası Joszef, daha çok alkol almaya başlıyor ve daha sert oluyordu. Bir keresinde Judith'i boğazından bıçakla kesmeyi denedi.

Şöhretin Bedelini Çok Ağır Ödeyen 7 Ünlü

Daha sonra babası Joszef defalarca kızını ve karısını öldürmeyi denedi. Annesi Maria sonunda bir apartman dairesi kiraladı ve Judith'in kendini daha rahat hissetmesi için oraya taşındı. Bir keresinde Judith ve Maria, 1987 yılında Jaws 4'ün çekimi için yurtdışına çıktığında, Joszef onları aramış ve Judith'e eğer geri dönmezlerse onu öldüreceğini söylemiştir. Bunun üzerine Judith ağlayarak resepsiyondan odasına çıkmıştır.

Şöhretin Bedelini Çok Ağır Ödeyen 7 Ünlü

Judith ve annesi, 9 Ağustos 1988 Salı günü Forrest Lawn Hollywood Hills mezarlığında, mezar taşı olmayan bir yere gömüldüler. 23 Ağustos 2004 Pazartesi günü Judith'in mezar taşı, 28 Ocak 2005 Cuma günü de annesinin mezar taşı yapıldı.

Şöhretin Bedelini Çok Ağır Ödeyen 7 Ünlü

25 Temmuz 1988'de, Joszef, Judith uyurken onun odasına girip, kafasından vurup onu öldürdü. Sonra da karısını öldürdü. 27 Temmuz 1988 Çarşamba günü de evin garajında, yağ ile cesetleri ve evini yaktıktan sonra kendisini vurarak öldürdü. Barsi ailesinin ölmüş olduğunu 29 Temmuz 1988 Cuma günü komşuları tarafından farkedilebildi.

7

Michelle Williams ile Heath Ledger

Paylaş
Michelle Williams ile Heath Ledger

Michelle Williams ile Heath Ledger birlikte oynadıkları Brokeback Dağı filminin setinde aşık oldular. Bir süre birlikteliklerini herkesten saklasalar da sonunda Williams, Ledger ile sevgili olduklarını hatta yakında bir bebeklerinin dünyaya geleceğini açıkladı.

Şöhretin Bedelini Çok Ağır Ödeyen 7 Ünlü

Çift birbirine çok aşıktı ve başlarda çok da mutlu görünüyorlardı. Fakat 2006 yılında işler değişti. Ledger'ın hızlı hayatı, uyuşturucu alışkanlığı gibi nedenler yüzünden çift yollarını ayırdı. Aslında aşkları bitmemişti ama Michelle Wililams, sevgilisinin dengesiz tavırlarıyla başa çıkamaz hale gelmişti. Kızları Matilde dünyaya geldikten sonra onun hatırına dost kaldı Williams ile Ledger. 2008 yılında ise ayrılmış olsalar da hala Ledger'ı seven Williams'a kötü bir haber gitti: Ledger evinde ölü bulunmuştu. Michelle Williams, Heath Ledger'ın ardından uzun süre yas tuttu. Hayatına kimseyi sokmadı.

Şöhretin Bedelini Çok Ağır Ödeyen 7 Ünlü

Liam Neoson'ın karısını toprağa verdiği gün kayınvalidesi oyuncu Vanessa Redgrave ile mezarlıkta çekilen bu fotoğrafı hayranlarını da çok üzdü. Neeson hayatına iki oğluyla devam ediyor.

10

Liam Neeson

Paylaş
Liam Neeson

Ünlü aktör Liam Neeson da hayatta en sevdiği kişiyi, karısı Natasha Richardson'ı hiç beklenmedik bir anda kaybetti.Liam Neeson ve oyuncu eşi Natasha Richardson, Kanada'da ailece çıktıkları kar tatilinin son tatilleri olduğunu bilmiyorlardı. Richardson kayak yaparken bir kaza geçirip ağır yaralandı. Tedavisi için ABD'ye götürüldü ama tüm çabalar sonuçsuz kaldı. Neeson'ın iki çocuğunun annesi, ünlü oyuncu Vanessa Redgrave ve yönetmen Tony Richardson'ın kızı Natasha 45 yaşında hayata veda etti.

11
Petra Nemcova
Paylaş
Petra Nemcova

Top model Petra Nemcova için 26 Aralık 2004 asla unutamayacağı bir tarih. Nemcova o gün sevgilisi Simon Atlee ile birlikte önce bir deprem ardından da yaşanan tsunaminin yerle bir ettiği Tayland'daydı. Tarihin en ölümcül doğa afetlerinden birinin tam ortasında kaldı Nemcova. Dev bir dalga onun sevgilisi Atlee ile birlikte bulunduğu sahil şeridini sildi süpürdü. Felaket onlara ulaştığında birliktelerdi ama dalgalar onyarı ayırdı. Nemcova'nın adını seslenen sevgilisi azgın sulara kapılıp gitti.

Şöhretin Bedelini Çok Ağır Ödeyen 7 Ünlü

Petra Nemcova da neredeyse onunla aynı kaderi paylaşacaktı ki son anda bir palmiye ağacına tutunmayı başardı. Kurtarılıncaya kadar da sekiz saat boyunca da bulunduğu yerde beklemek zorunda kaldı. Petra Nemcova yaralı olarak kurtuldu ama sevgilisi Simon Atlee hayatını yitirdi. Atlee bu büyük felakette hayatını yitiren 200 binin üzerinde kurbandan biriydi.

13
Keaun Reeves
Paylaş
Keaun Reeves

Hollywood'un en gözde aktörlerinden biri olan Keaun Reeves'in gözlerinden yansıyan ve hiç geçmeyecekmiş gibi görünen hüznün sebebini biliyor musunuz... İşte o bakışların sebebi Reeves'in hayatı boyunca ardı ardına yaşadığı trajediler. Bunlar içinde onu belki de en çok etkileyeni hem adını bile koyduğu kızının 8 aylıkken ölü doğmuş olması hem de sevgilisinin bir trafik kazasında hayatını kaybetmesi. Yıl 2001'di. Hollywood'da meydana gelen bir trafik kazasında genç bir kadın, kullandığı jipin camından yola fırladı ve oracıkta hayatını yitirdi. Kazada ölen 28 yaşındaki kadın, Reeves'in sevgilisi Jennifer Syme'ydi. Bu haber üzerine Matrix 2 filminin çekimlerine hazırlanan Reeves kelimenin tam anlamıyla yıkıldı.

Şöhretin Bedelini Çok Ağır Ödeyen 7 Ünlü

Keanu Reeves ve Jennifer Syme, bu kazadan kısa bir süre önce, adını Ava olarak belirledikleri kızlarını daha doğmadan kaybetmişlerdi. Sekiz aylık hamile olan Syme, bir gün karnındaki bebeğin tekmelerini hissetmediğini söyleyince çift doktora gitti. İşte acı gerçek o zaman ortaya çıktı. Ava, daha doğmadan anne karnında ölmüştü. Bu olaydan sonra Reeves ile Syme'nin ilişkisi bozuldu. Ama hiçbir zaman tam olarak kopmadılar. Jennifer Syme, Keanu Reeves'in kız kardeşi Kim, kan kanserine yakalandığı zaman da zorlu tedavi sürecinde onları hiç yalnız bırakmamıştı.

Şöhretin Bedelini Çok Ağır Ödeyen 7 Ünlü

Reeves olayın üzerinden yıllar geçtikten sonra bir röportajında kaybettiği, Jennifer ve doğmadan ölen kızı Ava'dan söz ederek "Onların hayatının bir parçası olmayı özlüyorum. Onların da benim hayatımın bir parçası olmasını. Eğer onlarla birlikte olsaydım her şey nasıl olurdu merak ediyorum. Bir daha tekrarlanmayacak şeyleri özlüyorum" demişti.

16
Oprah Winfrey
Paylaş
Oprah Winfrey

Oprah Winfrey bugün TV dünyasının en ünlü ve zengin kadınlarından biri. Ama o da hayata böyle başlamadı elbette. Winfrey, Mississipi'nin kırsal kesiminde çok yoksul bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Onu büyükannesi büyüttü. Winfrey, büyüme sürecinde büyükannesinden şiddet gördüğünü hiçbir zaman saklamadı. Katıldığı bir TV programında "Büyükünnem beni kamçılardı. Öyle berbat kamçılardı ki sırtım su toplar ve sonra da kanardı" diyerek anlatmıştı o günleri.

Şöhretin Bedelini Çok Ağır Ödeyen 7 Ünlü

Bazen pazar günleri kiliseye giderken giydiği iyi elbisesine de geçermiş bu kanlar. Büyükannesi ise ona elbisesini kirlettiği için yine kızarmış. Winfrey'in trajedisi sadece bununla sınırlı değil. 10 ile 14 yaşları arasında taciz edilen Winfrey bir ara da hamile kaldı. Ünlü sunucu bebeği dünyaya getirdi ama minik bebek henüz iki haftalıkken öldü. Ancak Oprah Winfrey geçmişte yaşadığı bu kötü hayatın bugünkü başarısında büyük payı olduğu görüşünde.

18
Shania Twain
Paylaş
Shania Twain

Shania Twain günümüzün başarılı şarkıcılarından biri. Rahat bir hayatı var. Ancak çocukluğu hiç de öyle geçmedi. Twain, öyle yoksul bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi ki bazen yiyecek yemekleri bile olmazdı. Kanada'nın Ontario bölgesine yakın Timmons adlı bir kasabada yaşarlardı ailesiyle birlikte. Twain 22 yaşına geldiğinde anne ve babası bir trafik kazasında hayatını kaybetti.

Şöhretin Bedelini Çok Ağır Ödeyen 7 Ünlü

Shanie Twain zor günleri geride bırakıp ünlü bir şarkıcı olduğunda da kötü kaderi onun peşindeydi. 14 yıllık kocasının kendisini en yakın arkadaşı ile aldattığını öğrendi. Kocasından boşandı ve bir süre sonra da kocasını elinden alan arkadaşının eski eşiyle evlendi.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu içeriği neredepaylaşmak istiyorsunuz?
Şu an buradasınız: Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Haberler.com
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 07 Haziran 2020 Pazar 12:01:24