SİRKTE KORKUNÇ ÖLÜM!

2 Temmuz 2013 Salı
Dünyaca ünlü sirkin akrobatı 15 metre yükseklikten düştü
1
Sirkte Korkunç Ölüm!
ABD'nin Las Vegas kentinde gösteri düzenleyen dünyaca ünlü Cirque du Soleil'in şovu korkunç bir ölüme sahne oldu.
2
Sirkte Korkunç Ölüm!
Akrobatlardan Sarah Guyard Guillot, ABD'nin Las Vegas kentindeki bir gösteri sırasında 15 metre yükseklikten düşerek yaşamını yitirdi.
3
Sirkte Korkunç Ölüm!
Las Vegas'taki MGM Merkezi'nde sahnelenen 'Ka' gösterisi sırasında 31 yaşındaki Guyard-Guillot'ın, belindeki güvenlik kemerine bağlı bir telle yukarı çekildiği sırada henüz anlaşılamayan bir nedenle kemerinden sıyrılıp yere çakıldığı bildirildi.
4
Sirkte Korkunç Ölüm!
Guyard Guillot'in düşüşünü gösterinin bir parçası sanan izleyicilerin, önce tepki vermediği, diğer akrobatların çığlıkları üzerine olayın farkına vardıkları öğrenildi.
5
Sirkte Korkunç Ölüm!
Cirque du Soleil'in kurucusu Guy Laliberte, sirkin 30 yıllık tarihinde ilk kez bir gösteri sırasında meydana gelen kazada Guyard Guillo'ın yaşamını yitirmesinden büyük üzüntü duyduklarını açıkladı.
6
Sirkte Korkunç Ölüm!
Amerikan CNN'in haberine göre yaşları 8 ve 5 olan iki çocuk annesi Guillot'ın 20 yıldan uzun süredir akrobasiyle uğraşıyordu. Talihsiz kadın 2006'dan bu yana da Ka gösterisinde rol alıyordu.
7
Sirkte Korkunç Ölüm!
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler