Sıra Dışı Teknoloji!

09.02.2012 17:02

1

Sıra Dışı Teknoloji!

Bu ürünler değişik ve ilginç bir teknolojiye sahip... İşte çok sıra dışı teknoloji ürünleri.

2

Sıra Dışı Teknoloji!

Kopuk el İphone kılıfı: Bu kılıfı hangi amaçla kullanabilirsiniz? Belki yalnız kaldığınızda veya korktuğunuzda tutabilirsiniz. Ne amaçla kullanacağınızı bilmiyoruz, ancak bu el için en az 64 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

3

Sıra Dışı Teknoloji!

Travel Trac bisiklet kitap tutucu: Eğer bu ürünün sadece spor salonlarındaki bisikletler için olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Zira ürünün tanıtımında şu sözler yazılı: "Herhangi bir yol, dağ ve sabit bisiklete saniyeler içerisinde takılır."

4

Sıra Dışı Teknoloji!

Giyilebilir acil tuvalet: Acil durumlara karşı geliştirilmiş bu tuvalet torbasının içinde, sıvıyı jele çeviren tanecikler bulunuyor.

5

Sıra Dışı Teknoloji!

iPhone için SLR lens bağlayıcısı: Photojojo'nun bu cihazı, Canon EOS ve Nikon SLR lenslerini iPhone'unuza bağlamanıza izin veriyor. Bir Ferrari'nin motorunu söküp motorsiklete takmaya benzetebiliriz.

6

Sıra Dışı Teknoloji!

Keçisakalı yapıcı: Goaate Saver ile sakalınızın şeklinin düzgün olduğundan emin olabilirsiniz.

7

Sıra Dışı Teknoloji!

USB burgeri ve masaj aleti: USB'den çalışan bu burger ile ağrıyan, yorgun kaslarınızı ovun ve rahatlayın. Cihazın üşüyen ellerinizi ısıtmaya yarayan bir işlevi de bulunuyor.

8

Sıra Dışı Teknoloji!

Taşınabilir karpuz soğutucusu: Bu cihazın tek amacı, bir karpuzu taşırken onun soğukluğunu korumak. Bunun yanında küçük bir düğme ile karpuzunuzu sıcak tutmanıza da izin veriyor. Aletin fiyatı ise 260 dolar.

9

Sıra Dışı Teknoloji!

Optik fare ve dijital cep tartısı: Bu optik fare, içerisinde bulunan dijital tartı ile elinizi ve fazlasını tartabiliyor.

YORUMLAR

    Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.