ŞİFACI HOCA'YA BASKIN

17 Şubat 2009 Salı
1
Şifacı Hoca'ya baskın
Ali Şan ve Çağla Şikel´in sunumu ile gerçekleştirilen Her Şey Dahil programında bugün şok bir gözaltı yaşandı.
2
Şifacı Hoca'ya baskın
Şikel ve Alişan´ın programa konuk olarak getirdikleri sözde şifa dağıttığını öne sürerek insanlardan para talep eden Hoca´yı meğerse polisler uzun zamandır arıyorlarmış.
3
Şifacı Hoca'ya baskın
Canlı yayında aradıkları şahsı gören emniyet kanala gelerek sözde şifacıyı canlı yayında gözlatına aldı. Hocanın gözaltına alınma görüntüleri saniye saniye ekranlara yansıdı.
4
Şifacı Hoca'ya baskın
Alişan ve Çağla Şikel şifacı hocanın şarlatanlıklarını ekrana taşıdıktan sonra kendisini stüdyoya aldılar... Ancak hocanın stüdyoya gelmesi kendisi için pek de hayırlı olmadı. Çünkü onu kapıda Savcılığın emri ile emniyet görevlileri bekliyordu. Zaten uzun süredir aranan şifacı hoca canlı yayından çıkartılarak gözaltına alındı...
5
Şifacı Hoca'ya baskın
1500 liraya şifa dağıttığını anlatan hocaya sorular sorulması Şikel´i öfkelendirdi. 'Bunları zaten siz bu hale getiriyorsunuz' diyen Şikel sözlerine şöyle devam etti '
6
Şifacı Hoca'ya baskın
Biz sabahtan beri bu adamın nasıl biri olduğunu gösteriyoruz, şarlatanlıklarını anlatıyoruz, siz hala nerdesiniz. Yani bu adama hala inananlarınız var.
7
Şifacı Hoca'ya baskın
Siz böyle yaparsanız bu adam da bu işi yapmaya devam eder. Ben yıllar öncede bu adamı televizyonda görmüştüm, bugün hala burada siz böyle devam ederseniz yarın da burada olacak'
8
Şifacı Hoca'ya baskın
Sözde şifacının gözaltına alınırken hala gülümsemesi ise hayret vericiydi. Muhabirlerin neden gözaltına alınıyorsunuz sorularınıysa 'Ben Kuran okuyorum. Başka bir şey yapmıyorum. Neyse veririz hesabımızı adalete' diyerek cevapladı!..
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.