SEKSTEN DAHA FAZLA ZEVK ALIN

18 Nisan 2014 Cuma
1
Seksten Daha Fazla Zevk Alın
Doktor Ian Kerner tarafından kurulmuş, seks ve ilişki uzmanlarından oluşan Good in Bed grubunun yaptığı araştırmalara göre, cinsel anlamda maceracı çiftler, ilişkilerinden daha fazla tatmin oluyor. Cinsellik konusunda kendinizi pek maceracı görmüyorsanız, içinizdeki cesur kadını ateşlemek için aşağıdaki taktiklerden birini deneyebilirsiniz.
2
Seksten Daha Fazla Zevk Alın
Tekrar Odaklanın: Yeni bir pozisyon deneyeceğiniz zaman aklınıza hemen kalçanızdaki gamzeler geliyorsa, bakış açınızı değiştirmenizde fayda var. The Sexy Little Book of Sex Games kitabının yazarı Terapist Ava Cadell, "Katılımcı olmalısınız, seyirci değil" diyor. Örneğin göğüs uçlarınıza dokunduğunuzda zevk alıyorsanız bunu ona söyleyin. Böylece yaşadığınız anda olursunuz.
3
Seksten Daha Fazla Zevk Alın
İpleri Elinize Alın: Yönetimi ele geçirmeye ne dersiniz? Cadell,kadınların seksi başlatan taraf olup kendi kendini ateşleme yeteneğine sahip olduğunu söylüyor: "Bazen de uyarıldıktan sonra istek duymaya başlarız." Onun üzerine atlayıp ona neler yapmak istediğinizi anlatın.
4
Seksten Daha Fazla Zevk Alın
Hayal Gücünüzü Kullanın: Cadell, fantezilerinizin zihinsel bir dökümünü yapmanızın ve olduğunuzdan daha cesurmuş gibi davranıp sınırlarınızı zorlamanızı öneriyor. Aklınızdan geçen fantezilerinizi ona anlatmaya başlayın. Bazı şeyler şu an için çok aşırı gelebilir ama unutmayın: Şimdi açık fikirli olma zamanı.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler