ŞEHİT AİLESİNİN DRAMI

17 Ocak 2011 Pazartesi
1
Şehit Ailesinin Dramı
İki bacağı dizlerinden kesik, ameliyat olamadığı için gözleri görmeyen şehit babası 76 yaşındaki Hüseyin Acar, kendisiyle aynı yaşta olan bakıma muhtaç eşi Menekşe Acar ile 12 yaşındaki torunları, komşularının yardımı olmadığı gün yataklarına aç giriyor
2
Şehit Ailesinin Dramı
İzmir'in Gaziemir İlçesi'nde yaşlı eşi ve 12 yaşındaki torunuyla sefalet içinde yaşayan, bacakları kesik şehit babasına belediye sahip çıktı. Belediye ekipleri iki yaşlı ve küçük torununun dramını tesadüfen öğrendi.
3
Şehit Ailesinin Dramı
Gaziemir'e bağlı Sarnıç Atatürk Mahallesi 1039 sokak 45 numarada yaşayan iki bacağı dizlerinden kesik, ameliyat olamadığı için gözleri görmeyen şehit babası 76 yaşındaki Hüseyin Acar, kendisiyle aynı yaşta olan bakıma muhtaç eşi Menekşe Acar ile 12 yaşındaki torunları, komşularının yardımı olmadığı gün yataklarına aç girdikleri evde tesadüfen bulundu.
4
Şehit Ailesinin Dramı
Gaziemir Belediyesi'nin 'Evde bakım' uygulaması sırasında eve giren ekipler, iki yaşlı insan ve torunlarının yaşadığı trajediye inanmakta zorlandı.
5
Şehit Ailesinin Dramı
6
Şehit Ailesinin Dramı
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler