SEDAT PEKER: EŞİM HAMİLE DEĞİL

1 Aralık 2008 Pazartesi
1
Sedat Peker: Eşim Hamile Değil
Ergenekon Davasında Yargılanan Sedat Peker, Eşinin Hamile Olduğu Haberlerini Yalanladı.
2
Sedat Peker: Eşim Hamile Değil
Ergenekon davasında yargılanan Sedat Peker, eşinin hamile olduğu haberlerini yalanladı. 'Bu haberleri düzelteceksiniz' diyen Peker, eşinin bugün mahkemeye geleceğini belirterek gazetecilere, 'Gözünüzle görün. 8 aylık hamile kadın 44 kilogram olabalir mi?' şeklinde açıklama yaptı.
3
Sedat Peker: Eşim Hamile Değil
Bugün gazetelerde eşini cezaevinde hamile bıraktığı haberleri üzerine Sedat Peker, Ergenekon duruşmasında verilen ara sırasında bir açıklama yaptı. Tutuklu sanıklar arasında bulunan Sedat Peker, avukatı aracılığıyla basın mensuplarını bulunduğu yere çağırarak, 5 yıldır cezaevinde bulunduğunu ifade etti.
4
Sedat Peker: Eşim Hamile Değil
Eşinin hamile olmadığını ileri süren Peker, 'Eşimin mahkemelerde bu şartlar altında görülmesini istemiyordum. O yüzden de duruşmalara çağırmıyordum. Ama bugün çağırdım gelecek. Gerekirse kliniğe gidip rapor da alınabilir. Gözünüzle görün.
5
Sedat Peker: Eşim Hamile Değil
8 aylık hamile bir kadın 44 kilogram olabilir mi? Delilik bu.Yanlış haberleri düzelteceksiniz. Gazetecilik sorumluluğu bunu gerektirir.' diye konuştu.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler