PERİ MASALI GİBİ DÜĞÜN

28 Ağustos 2008 Perşembe
1
Peri Masalı Gibi Düğün
İş dünyasının duayen iş adamlarından bugün hayatta olmayan Raif Dinçkök’ün torunu Melis Çiftçi ile Galatasaray Kulübü eski Asbaşkanlarından Ergun Gürsoy ve eşi Ayşe Gürsoy’un oğlu Ali Gürsoy, muhteşem bir düğün töreniyle evlendiler. Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin merakla beklediği bu düğün, ambiyansı, konukları, konsepti ile çok uzun süre konuşulacağa benzer.
2
Peri Masalı Gibi Düğün
Beylerbeyi Sarayı’nda gerçekleşen ve uzun süre hafızalarda yer edecek düğünün gece boyu konuşulan dekorasyonu, Bettina Hakko ile Candan Kıramer’in sahibi oldukları B & C Atelier d’Ambiance firması tarafından gerçekleştirildi.
3
Peri Masalı Gibi Düğün
Kırmıza halıda saraydan içeri giren konukları, anne ve babalar Nilüfer – Eren Çiftçi ile Ayşe - Ergun Gürsoy karşıladılar.
4
Peri Masalı Gibi Düğün
Düğün mekanına adım atan konukları, ortancaların ve güllerin karıştırılarak hazırlandığı çiçek arajmanları, yüksek şamdanlar, aynalı mobilyalar karşıladı. Yunan mitolojisinden esinlenilerek oluşturulan konsept muhteşemdi ve konukların büyük övgüsünü aldı. Düğün alanının bölümleri de yine mitolojiden aldığı isimlerle adlandırıldı. Bar bölümüne Hermes, oturma alanlarının isimlerine Athena, Artemis, Apollo, Eros, Zeus ve Venüs adları verilmişti.
5
Peri Masalı Gibi Düğün
Ali Gürsoy’un şahitliğini Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç, Melis Çiftçi’nin şahitliğini ise kuzeni Raif Dinçkök üstlendi. Nikahı kıyma görevini ise Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’ındı.
6
Peri Masalı Gibi Düğün
Ergun - Ayşe Gürsoy
7
Peri Masalı Gibi Düğün
8
Peri Masalı Gibi Düğün
Ayça Dinçkök, Mercan - Kaplan Sandıkçıoğlu
9
Peri Masalı Gibi Düğün
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.