ORDUDA AŞK SKANDALI

24 Temmuz 2008 Perşembe
1
Orduda Aşk Skandalı
Kadın teğmenin yüzbaşı sevgilisi ile çektirdiği çıplak fotoğraflar laptopundan çalınıp internete düştü. Teğmen ordudan atıldı, fotoğrafları çalan askerin ise üç yıl hapsi isteniyor
2
Orduda Aşk Skandalı
Güney Amerika ülkesi Şili, ordudaki aşk skandalı ile sarsıldı. Orduda teğmen rütbesi ile görev yapan Marisol Vargas'ın yüzbaşı sevgilisi ile çektirdiği çıplak fotoğrafları, dizüstü bilgisayarından çalındı.
3
Orduda Aşk Skandalı
Fotoğraflar önce komutanlarının email’inde dolaştı daha sonra da internete düştü. Ülkede büyük yankı bulan skandaldan sonra 24 yaşındaki Teğmen Vargas, “ordunun malı laptop’u özel işlerinde kullandığı” gerekçesiyle ordudan atıldı.
4
Orduda Aşk Skandalı
Askeri mahkeme, olayın ordunun imajını zedelediği gerekçesi ile soruşturma açtı. 8 ay süren soruşturma sonunda, fotoğrafların teğmenin aynı birlikte görev yaptığı Yüzbaşı Sergio Valenzuela tarafından çalındığı belirlendi.
5
Orduda Aşk Skandalı
Hırsızlık ve özel hayata müdahaleden suçlu bulunan yüzbaşı tutuklandı. Suçu kesinleşen Valenzuela’nın 3 yıl hapis alması bekleniyor.
6
Orduda Aşk Skandalı
7
Orduda Aşk Skandalı
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler