ÖLÜMLE BURUN BURUNA YAŞAMAK!

31 Aralık 2008 Çarşamba
1
Ölümle Burun Buruna Yaşamak!
Fabrikanın fırınlarının ısıtılmasında kullanılan kömür yığınlarının altında kaldı. İşte o anlar...
2
Ölümle Burun Buruna Yaşamak!
Alınan bilgiye göre, eski Manisa yolu üzerindeki Aykut Blok Fabrikasındaki fırınların ısıtılmasında kullanılan kömürlerin yığın halinde kayması sonucu göçük oluştu.
3
Ölümle Burun Buruna Yaşamak!
Olayda, kömür yığınında çalışan işçi Celal Kurşun (44) göçük altında kaldı. Fabrikada çalışan diğer işçilerin yaptığı ihbar üzerine olay yerine gelen İtfaiye Arama Kurtarma Servisi (AKS) ve 112 Acil Servis ekipleri, vücudunun büyük kısmı göçük altında kalan işçiyi çıkarmak için çalışma başlattı
4
Ölümle Burun Buruna Yaşamak!
Celal Kurşun, ekiplerin yaklaşık yarım saat süren uğraşlarının ardından kömür yığının altından kurtarıldı
5
Ölümle Burun Buruna Yaşamak!
Görünürde bir yaralanması olmayan işçi, fabrikanın sondaj çeşmesinde yıkanarak temizlendikten sonra 112 Acil Servis ambulansıyla Turgutlu Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak gözlem altına alındı.
6
Ölümle Burun Buruna Yaşamak!
Fabrika Çavuşu Ahmet Ertaş, yaptığı açıklamada, olayın fırınlara yürüyen bantla kömür sevkıyatının yapılması işlemi sırasında bantta meydana gelen sıkışmayı işçinin açmak istediği sırada meydana geldiğini belirterek, arkadaşlarının bu kazadan sağ olarak kurtarılmasından mutluluk duyduklarını ifade etti.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler