ÖLÜM EVİ

5 Mart 2009 Perşembe
1
Ölüm Evi
Sivas'ta düzenlenen organize suç örgütü operasyonu kapsamında tutuklanan örgütün elebaşının çiftlik evinin bulunduğu arazide iş makinesiyle yapılan kazı çalışmalarında, 2 adet bıçak, diş ve kemik parçaları ile çok miktarda kadın elbisesi bulundu
2
Ölüm Evi
Operasyon kapsamında tutuklanan Rıza Ö'nün Karşıyaka Mahallesi eski Kayseri yolu üzerindeki 2 katlı çiftlik evinde polis ekiplerince sabah saatlerinde başlatılan arama çalışmaları, gün boyu devam etti.
3
Ölüm Evi
Ekipler, evin içini detaylı aradı. Narkotik dedektör köpeğinin de kullanıldığı çalışmalar sırasında, bir iş makinesi de evin bahçesini ve çevresini kazdı.
4
Ölüm Evi
Bahçedeki kazı çalışmaları sonucu, birisi kadın atletine sarılmış toprağa gömülü 2 adet bıçak bulundu. Daha sonra evin yanındaki arazide iş makinesi yardımıyla yapılan kazı çalışmasında, toprak altından kemik ve diş parçaları ile çok miktarda kadın elbisesi çıkarıldı
5
Ölüm Evi
Kadın elbiselerinden birinin ön yüzünde bıçak ve mermi izine benzer delik parçaları olduğu ve elbisede kan lekelerinin bulunduğu öğrenildi. Bazı elbise parçalarının da yakılmış olduğu belirlendi.
6
Ölüm Evi
Bulunanların olay yeri inceleme ekiplerince muhafaza altına alındığı, detaylı araştırılmak üzere Adli Tıp Kurumuna gönderileceği bildirildi.
7
Ölüm Evi
Kazı çalışmalarının tamamlandığı, gerek görülmesi halinde adli makamlardan izin alındıktan sonra yeniden bölgede çalışma yapılabileceği kaydedildi.
8
Ölüm Evi
Sivas Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, 25 Şubatta il merkezi ve Şarkışla ilçesi ile İstanbul, Ankara, Kayseri ve Adana'da “Tozpembe” adıyla düzenlenen operasyon kapsamında 32 kişi gözaltına alınmış, zanlılar Rıza Ö, eşi Yasemin Ö. ve kardeşi Şükrü Ö. ile Cenk D, Akay U, Akif E, Ersoy Ö, Atilla E, Salih G, Turgut T, Şevki K. ve Murat E. çıkarıldıkları mahkemece tutuklanmıştı.
9
Ölüm Evi
10
Ölüm Evi
11
Ölüm Evi
12
Ölüm Evi
13
Ölüm Evi
14
Ölüm Evi
15
Ölüm Evi
16
Ölüm Evi
17
Ölüm Evi
18
Ölüm Evi
19
Ölüm Evi
20
Ölüm Evi
21
Ölüm Evi
22
Ölüm Evi
23
Ölüm Evi
24
Ölüm Evi
25
Ölüm Evi
26
Ölüm Evi
27
Ölüm Evi
28
Ölüm Evi
29
Ölüm Evi
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler