Bizi Takip Edin!
Haberler.com Facebook Sayfası
Haberler.com Twitter Sayfası
Haberler.com Instagram Sayfası

Nazlıcan'la Çok Uyumluyuz

Halis Toprak Ayşe Toprak özlem Toprak

07.08.2009 09:48
Nazlıcan'la Çok Uyumluyuz

TMSF ile başı sürekli dertten kurtulmayan ünlü işadamı Halis Toprak yaptığı evlilikle son bir aydır nerdeyse türk medyasının baş aktörü oldu. 17 yaş evlilği çok konuşuldu tartışıldı ama birinci ağızdan ilk defa bu kadar ayrıntılı anlatıldı. Namı diğer Halis Ağa bu evlilğini ve diğer evliliklerini Ayşe Arman'a anlattı. İşte o roportaj

Nazlıcan'la Çok Uyumluyuz

Size gül gibi 10 evlat vermiş bir eşiniz vardı, Anadolu gelenek ve göreneklerine uygun, ahlaken hiçbir açığı olmayan çiçek gibi bir evlilik. Bu evliliği neden bozdunuz? Bana da çok güzel çocuklar verdi.

Nazlıcan'la Çok Uyumluyuz

E peki ne oldu? Biz Diyarbakır'da yaşayan insanlardık. Diyarbakır'ın usulü ne? Kadınlar, kapalı. Sadece başları değil, her yerleri kapalı. Bir toplantı, bir davet olduğu zaman, kadınlar ayrı yerde eğleniyor, erkekler ayrı. Ayşe Hanım da buna alışmış. Allah yardım etti, belimizi doğrulttuk Adana'ya geldik, sonra İstanbul. Aklımızın hayalimizin almayacağı bir varlığa kavuştuk. Ahmet Ertürk başımıza bela oluncaya kadar da, senede üç fabrika yapardık, üçünün de temelini atardık...

Nazlıcan'la Çok Uyumluyuz

Siz parayı bulunca, eşinizden ayrılmak istediniz? Bu mu? Estağfurullah! Ben dedim ki ona, “Hanım, insanlar beni yemeğe, toplantıya çağırıyor, mecburum gitmeye ama sen hiç gelmiyorsun. Oysa herkes hanımlarıyla gidiyor...” “Haramdır gelmem” dedi. Eve de kimseyi çağıramıyoruz. Oysa ben, yanımda biri olsun istiyorum. “Müsaade et evleneyim. Ben seninle dini nikahlı olarak kalayım. Yanıma da resmi nikahlı birini koyayım...”

Nazlıcan'la Çok Uyumluyuz

Olur mu canım öyle şey! Ama n'apim, bu iş anca öyle yürürdü. “Saygıda kusur etmeyecek, senin kölen olacak. Hatta, ikinci eşi bana sen seç” dedim. Kabul etmedi. İkinci eş, açık mı olacaktı? Evet, onu da İstanbul'dan alırız diye düşünmüştüm. Ama olmadı. Burhan Apaydın'a başvurdu. Apaydın, epey bir süründürdü bizi mahkemelerde, derken boşandık.

Nazlıcan'la Çok Uyumluyuz

Ve siz gittiniz, sizden çok küçük biriyle evlendiniz... Özlem Hanım, çok küçük değildi, sadece 30 yaş fark vardı aramızda. Bu millet size o evlilikten beri takık! Yok canım millet değil, medya takık! Özlem Hanım'la da bir 10 yıl evli kaldık. Davetlere, toplantılara, Avrupa'ya hep birlikte gittik. İstediklerimin yüzde 99.9'u gerçekleşmişti.10 sene sonra tartışmalar çıktı, Babasıyla münakaşa ettik. İki tarafın rızasıyla da ayrıldık.

Nazlıcan'la Çok Uyumluyuz

İyi ama daha 17 yaşında... Yalan atıyorlar! 13 Temmuz 92 doğumlu. Doldurmadı ama 18'ine girdi. Heyecan? Biraz oldu tabii. Ben zaten onu İstanbul'a davet etmek için aradığımda ulaşamadım, “Seni iki sefer aradım. Lütfedip beni aramıyorsun. Nerelerdesin?” dedim. “Kuafördeydim kusura bakma duymamışım...” dedi. “Benim için mi güzelleşiyorsun” dedim. “Yoo ben zaten güzelim!” dedi. Kendine güveni tam, ne istediğini biliyor, acayip bir şey.

Nazlıcan'la Çok Uyumluyuz

Siz aranızda ne konuşuyorsunuz? Nasıl yani? Her şeyi! 60 yaşındaki kadından akıllı. Akşam eve gidince bana diyor ki, “Şu gazeteye niye böyle söyledin? Televizyonda neden öyle dedin?” Vayyyy. Evet evet yaman bir şey. Bizde kaldılar, sonra Kuşadası'na gittik. Nikahı kıydık. Onun ailesinden21 kişi vardı. Nazlıcan gelinlik giydi, ben de beyaz bir takım. Anası babası da imza bastı, nikah bitti. Sonra baktık, havaalanında basın bekliyor bizi.

Nazlıcan'la Çok Uyumluyuz

İşin içinde cinsellik yoksa neden bakıcı tutmadınız? Şimdi beni konuşturacaksın. Tabii ki işin temeli cinsellik... Ama böyle demiyorsunuz, kıvırtıyorsunuz... Yav cinsellik tabii ki var! Ama ben kendi şartlarımı da anlatıyorum, gece su almak için kalktığım doğru. Şimdi bak, 25 yaşında bir erkek için bir numaralı şart cinsellik olur, kız güzel midir, cinsel midir ona bakar...

Nazlıcan'la Çok Uyumluyuz

50 yaşında? Yarı yarıya... 60-70? Genellikle o iş bitmiştir! Ama bende farklı. Şimdi bana deseler o iş yok. Yalan! Bende çok iş var. Bir hanımın isteyeceği, en iyi iş bende! 25 yaşında nasılsam, öyleyim, hatta yüzde 100 daha iyiyim...

Nazlıcan'la Çok Uyumluyuz

Nazlıcan size niye geldi? Niye gelmesin? Bir aydır “Nazlıcan, Nazlıcan” diye yazılıyor, bu kötü bir şey değil ki! Neredeyse dünya tanıyacak onu! Size bütün bu itirazlar neden biliyorsunuz değil mi? Kadını metalaştırmak bu... Yooo. Parayla satın almak ile paralı adam almak arasında fark var! Nazlıcan zengin ve itibarlı birini aldı. Ondan evvel 50 kişi evime geldi. Hiçbirini beğenmedim.

Nazlıcan'la Çok Uyumluyuz

Dansa gitmek istese, yüzmeye gitmek istese, ormanda yürümek istese, ne bileyim çarşıya gitmek istese... Bir tek çarşıya gitmek ister! Diğerlerini zaten istemez ki. Öyle yetişmemiş. Ne var, çarşıya da gideriz birlikte.

Nazlıcan'la Çok Uyumluyuz

Ele ele geziyor musunuz, göz göze bakışıyor musunuzu? Valla, biz çok uyumluyuz. Zannedersin ki Nazlıcan, yarım asırdır Aslanlı Köşk'te yaşıyor. O kadar hakim her şeye. Dün akşam bir arkadaşın evine yemeğe davetliydik. Birlikte gittik. Çok gurur duydum eşimle. Bir güzeldi.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu içeriği neredepaylaşmak istiyorsunuz?
Şu an buradasınız: Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Haberler.com
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 03 Haziran 2020 Çarşamba 16:45:11