MUTFAKTA YERE DÜŞTÜ GÖZÜNE TENCERE SAPLANDI!

21 Haziran 2018 Perşembe
Almanya'da yaşayan 64 yaşındaki adam evine sarhoş geldi. Mutfakta dengesini yitiren adam yere düştü ve akıl almaz o olay gerçekleşti. Yere düşer düşmez gözüne tencere saplanan adam, ambulansı aradı. İşte o bir garip olayın ayrıntıları.
1
Mutfakta Yere Düştü Gözüne Tencere Saplandı!
İsmi açıklanmayan 64 yaşındaki adamın hastanede çekilen röntgen filmi olayı aslında gayet açık gösteriyor. Evinin mutfağına sarhoş geldikten sonra, düşen ve tencere sapıyla birlikte yüzüne saplanan adam mucize bir şekilde acil servisi kendisi aradı.
2
Mutfakta Yere Düştü Gözüne Tencere Saplandı!
Almanya'da yaşanan bu akıl almaz olayda, evine sarhoş gelen 64 yaşındaki adam mutfakta tökezledi ve düştü. Bu sarhoş olan herkesin başına gelen bir şey. Ancak bundan sonrası fena. 64 yaşındaki adamın gözüne tencere saplandı. Sonra derhal hastaneye kaldırıldı.
3
Mutfakta Yere Düştü Gözüne Tencere Saplandı!
Dr. Carla Sander'in başında bulunduğu tıbbi ekip, adamın kafatasının röntgenini çekti ve acil müdahalede bulundu. Doktor Sander bulguları şöyle açıklıyor; "Tencere sapı kafatasının içine 10 cm kadar saplanmış, üst kısımdan gelerek orbitanın önündeki açıklığı delerek içeri girmişti.
4
Mutfakta Yere Düştü Gözüne Tencere Saplandı!
Doktorlar adamın oldukça şanslı olduğunu düşünüyor. Çünkü tencere göz boşluğunun altından girip ne göze ne de beyine zarar vermedi. Daha sonra cerrahi operasyonlarla yaşlı adam eski sağlığına kavuştu.
5
Mutfakta Yere Düştü Gözüne Tencere Saplandı!
Dr. Carla Sander, Dr. Ali Kurt, Prof Anton Dunsche ve Dr. Taha Tolga Sönmez'den oluşan ekip adamı acil bir operasyonla kurtardı. Birkaç saat süren ameliyatta hastanın gözü tamamen kurtarıldı. Hastanede 7 gün gözlem altında kalan adam, geçtiğimiz günlerde taburcu edildi.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler