MUHTEŞEM DÜĞÜN

28 Nisan 2010 Çarşamba
1
Muhteşem Düğün
AKP Şanlıurfa Milletvekili Zülfikar İzol'un oğlu Mehmet Bozan İzol ile eski MHP Milletvekili Süleyman Sazak'ın kızı Ayşegül Sazak, görkemli bir düğünle evlendi. Çiftin şahitliğini ise Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Meclis Başkanı Mehmet Ali Şahin yaptı.
2
Muhteşem Düğün
Ankara Sheraton Otel'i son dönemlerin en görkemli düğünlerinden birine ev sahipliği yaptı. Mehmet Bozan İzol ile Ayşegül Sazak'ın hayatlarını birleştirdiği düğün töreni, atmosferi, konukları ve eğlencesiyle görülmeye değerdi. Düğüne Ankara, İstanbul ve Şanlıurfa'dan bir çok konuk katıldı.
3
Muhteşem Düğün
Düğünde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mehmet Ali Şahin'in yanı sıra çok sayıda kabine üyesi, milletvekilleri ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri yer aldı. Gecede damadın babası Zülfikar İzol ve annesi Suna İzol ile gelinin babası Süleyman Sazak ve annesi Fatoş Sazak davetlileri kapıda karşıladı, konuklarıyla yakından ilgilendi.
4
Muhteşem Düğün
Nikahta TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Mehmet Bozan İzol'ün şahitliğini yaparken, Ayşegül Sazak'ın şahitliğini ise amcası Emin Sazak üstlendi. Evlilik cüzdanını TBMM Başkanı Şahin geline verirken, Başbakan Erdoğan da en az üç çocuk istediklerini dile getirdi.
5
Muhteşem Düğün
Nikâh töreninin ardından ‘sıra gecesi' ekibi Urfa türküleri seslendirirken, gecenin ilerleyen saatlerinde ünlü türkücü İbrahim Tatlıses sahne aldı. Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı otel önünde davetlilerin araçlarının yoğunluğu nedeniyle görevliler zor anlar yaşadı.
6
Muhteşem Düğün
Sheraton Otel'in balo salonundaki insan kalabalığı da görülmeye değerdi. 1200'e yakın davetli nedeniyle balo salonu en çok katılımlı düğüne sahip olarak rekor kırdı. Düğünde konuklara oldukça zengin bir mönü ikram edildi.
7
Muhteşem Düğün
Eğlenceli geçen düğünde sahnedeki sanatçılarla halay ve zılgıt çekildi, Seymen havaları oynandı. Gelinin annesi Fatoş Sazak'ın Seymen dansı görülmeye değerdi. Bu yeteneğiyle şaşırtan Sazak, konuklardan büyük alkış aldı. Bu arada İstanbul ve Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin sık sık salon dışına çıkıp, otelin düğün dışındaki misafirleri için açık tuttuğu bar ve club kısımlarına gidip gelmesi dikkatten kaçmadı...
8
Muhteşem Düğün
Damat AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zülfikar İzol'un oğlu, gelin ise merhum Gün Sazak'ın torunu. Gelinin babası Süleyman Sazak da eski MHP milletvekili ve Türkiye'nin büyük inşaat firmalarından biri olan Yüksel İnşaat'ın sahiplerinden. İki ailenin samimi görüntüleri herkesin taktirini topladı.
9
Muhteşem Düğün
Ünsal - Neşe Sert
10
Muhteşem Düğün
Ayşegül Sazak, Mahmut Serter, Mehmet Bozan İzol, Şükran Serter
11
Muhteşem Düğün
Ayşe Kaplan, Amber Esen, Ayşegül Sazak, Düriye Arseven, Altınok Esen
12
Muhteşem Düğün
Ayşegül Sazak - Nadire İçkale
13
Muhteşem Düğün
Suna İzol, Fatoş Sazak, Bilgün Dereli, Ayşegül Bozan İzol, Ayşe Boyner, Süleyman Sazak, Elif Boyner, Zülfikar İzol, Sinan Dereli
14
Muhteşem Düğün
Ahmet - Elvan Aslan, Sanem - Volkan Büyükhanlı
15
Muhteşem Düğün
16
Muhteşem Düğün
17
Muhteşem Düğün
18
Muhteşem Düğün
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.