MİNİK MUHAMMET 4 YAŞINDA 40 KİLO

2 Şubat 2009 Pazartesi
1
Minik Muhammet 4 Yaşında 40 Kilo
VAN'ın Muradiye İlçesi'nde, 1 yaşındayken 20 kilo olan Muhammet Polat, her geçen gün kilo almaya devam ediyor. 4 yaşına giren Muhammet 40 kiloya ulaştı. Hızla kilo alan ve hareket etmekte zorlanan çocuğunun sağlığından endişe duyan baba Mahmut Polat, yetkililerden yardım istedi.
2
Minik Muhammet 4 Yaşında 40 Kilo
Küçük yaşına rağmen aşırı kilolarıyla dikkat çeken ve basında yer alan haberlerin ardından bir süre çeşitli hastanelerde tedavi gören 4 yaşındaki Muhammet Polat, hızla kilo almaya devam ediyor. 1 yaşındayken 20 kilo olan Muhammet, şu anda 40 kiloya yükselerek adeta yerinden kalkamaz hale geldi.
3
Minik Muhammet 4 Yaşında 40 Kilo
Kilolarından dolayı Van ve İstanbul'daki bazı hastanelerde tedavi gören ve diyet programı uygulanan minik Muhammet'in ailesi maddi sıkıntı çekince tedaviyi yarıda kesip geri döndü. Verilen diyet programını uygulayamayan ve gerekli tedavileri yaptıramayan ailesi Muhammet'in her geçen gün şişmanlamasından endişe duyuyor.
4
Minik Muhammet 4 Yaşında 40 Kilo
Muhammet'in çok iştahlı olduğunu ve kendisini durdurmakta zorlandıklarını belirten baba Mahmut Polat, çocuğunun aşırı kiloları yüzünden hareket edemediğini söyledi. Baba Polat, “Maddi imkansızlıklar yüzünden tedaviyi yarım bırakıp İstanbul'dan döndük. Sonra çocuğum hızla kilo almaya başladı.
5
Minik Muhammet 4 Yaşında 40 Kilo
Şu anda 4 yaşında olmasına rağmen 40 kiloya ulaştı. Bu da bizi endişelendiriyor. Ne yapacağımızı bilmiyoruz. Maddi imkanımız olmadığı için çocuğumuzu doktora da götüremiyoruz.
6
Minik Muhammet 4 Yaşında 40 Kilo
Çocuğumun hergün gözümüzün önünde şişmanlaması ve çaresizce beklememiz bizi kahrediyor. Böyle giderse ilerde çok daha büyük sorunlar ortaya çıkacak. Yetkililerden yardım bekliyoruz” dedi.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.