Merkür Güneş'in Kalbinde! Bugün 17.55'e Dikkat!

27.10.2016 15:21
Merkür Güneş'in Kalbinde! Bugün 17.55'e Dikkat!

Bugün yani 27 Ekim Perşembe günü Merkür ile Güneş aynı derece ve dakikada olacaklar. Kısaca Güneş tahtını bir süreliğine Merkür'e bırakacak. Peki, bu bizler için ne anlama geliyor. Bugün içinde öyle saatler var ki ne istediğinize ve ne düşündüğünüze dikkat etmeniz gerekli! Gerçekleşme ihtimali oldukça yüksek. İşte detaylar…

Merkür Güneş'in Kalbinde! Bugün 17.55'e Dikkat!

Bugün yani 27 Ekim Perşembe günü her türlü yazılı, sözlü, görsel iletişimi simgeleyen Merkür Güneş ile aynı derece ve dakikada olacak. Bir gezegenin Güneş'in kalbinde olması, Güneş ile bir gezegenin aynı burçta, aynı derecede, aynı dakikada yer alması demektir. Güneş yaşam veren olduğu için eğer bir gezegen Güneş'in kalbinde olursa, evren bir süreliğine o gezegenin dinamiğinde etkin oluyor demektir. Kısacası Güneş'i Kral gibi düşünürsek, Kral tahtını kısa bir süreliğine Merkür'e bırakıyor diyebiliriz. Merkür, Güneş'in kalbinde olacağından, Merküryen her türlü konuda bir şeyler yapmak için evrenin en doğru zamanı olduğunu gösterir. Merkür'ün Güneş'in kalbinde olma hali 27 Ekim günü aslında tamamında gözlemlenecek. Fakat tam saat olarak 17:55 ile 18:55 saatleri arasında gerçekleşecek. Bu saatleri not alın hemen! Neden mi?

3

NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZE DİKKAT EDİN!

Paylaş
NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZE DİKKAT EDİN!

Merkür'ün Güneş'in kalbinde olması demek, evrenle olan iletişim bağının eksiksiz ve tam bir şekilde gerçekleşeceğini gösterir. Evrenin sizin isteklerinizi net bir şekilde duyacağına işarettir. Bu saatler arasında ağzınızdan çıkana, ne düşündüğünüze dikkat! Gerçekleşebilir. Bu saatler arasında zihninizi boşaltıp isteklerinize, dileklerinize ve ihtiyacınız olan şeylere odaklanın. Tam, eksiksiz ve net bir şekilde! Evrenin bu açık kapılarını her zaman bulamazsınız. Böyle zamanları iyi değerlendirmek lazım. Bu etkileşim Akrep burcunda olacağından dolayı finansal ve parasal konulara veya ekonominiz için bir şeylere odaklanırsanız çözüme kavuşabilirsiniz.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu içeriği neredepaylaşmak istiyorsunuz?
Şu an buradasınız: Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Haberler.com
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 02 Temmuz 2020 Perşembe 13:33:39