MAKATINDAN 8 CM'LİK BARDAK ÇIKTI

9 Eylül 2017 Cumartesi
Tuvalete çıkma sorunu ve tıkanma şikayeti ile hastaneye başvuran Çinli adamın makatında çekilen röntgen sonucu 8 santimetrelik bardak olduğu ortaya çıktı.
1
Makatından 8 cm'lik Bardak Çıktı
Çin'de röntgen filmi çektiren bir kişinin makatında 8 santimetre uzunluğunda bardak tespit edildi.
2
Makatından 8 cm'lik Bardak Çıktı
Hasta, bardağın makatına nasıl girdiği konusunda açıklamaya yapmaktan kaçındı. Başarılı bir operasyon geçiren hastanın makatından 8 santimetrelik bardak kırılmadan çıkarıldı.
3
Makatından 8 cm'lik Bardak Çıktı
Çin'in Guangzhou kentinde yaşayan ve evli olduğu öğrenilen kişi hastaneye dayanılmaz ağrı şikayeti ile geldi. Sabahın erken saatlerinde hastaneye gelen kişi ağrısı sebebiyle çığlıklar atıyordu. Ağrının sebebini öğrenmek için doktorlar derhal adamın röntgen filmini çekti.
4
Makatından 8 cm'lik Bardak Çıktı
Röntgen filminde makatta bir bardak olduğu görüldü ve bardağın kaslara aşırı baskı uyguladığı için acı ve ağrıya sebep olduğu anlaşıldı. Olası bir ölüm durumunun önüne geçmek için doktorlar adamı hemen ameliyata aldı. Doktorlar öncelikle bardağı girdiği gibi çıkarma yolunu denedi. Hastaya kas gevşetici ilaçlar verilerek anüsün rahatlaması sağlandı.
5
Makatından 8 cm'lik Bardak Çıktı
En sonunda doktorlar bardağa erişebildi fakat bu defa da bardağın dışarı çıkarmak için fazla kaygan olduğu anlaşıldı. Bardağın kırılma tehlikesine karşı cerrahi müdahale kararı alındı. Boyu 8, çapı ise 7 santimetre olan bardan başarılı bir operasyonla makattan çıkarıldı.

Diğer Galeriler