LİBİDONUZU ARTTIRIN

19 Eylül 2014 Cuma
1
Libidonuzu Arttırın
Cinsel isteğiniz azaldı mı? İşte cinsel hayatınızı hareketlendirmenin 6 yolu;
2
Libidonuzu Arttırın
Fit olmak enerjinizi ve dolayısıyla da seks gücünüzü artırır. Egzersiz yaptığınızda vücudunuz endorfin salgılar. Bu salgı sizi daha mutlu eder ve işinize daha çok odaklanmanıza imkan verir. Bu nedenle sabahları egzersiz yapmalısınız.
3
Libidonuzu Arttırın
Yanınızdan geçen birinden gelen etkileyici bir parfüm kokusu, seks dürtünüzü harekete geçirmez mi? Beş duyumuzun içinde akılda en çok kalan ve en tetikleyici olan koku almadır. Eğer yanındaki adam sana çok etkileyici koktuğunu söylüyorsa, ışıkları hafifçe karartıp yatak odasına doğru yol almanızda yarar var.
4
Libidonuzu Arttırın
Cinsel isteği artırıcı ve afrodizyak etkili yiyecekleri biliyor musunuz? Bu yiyecekleri yemek listenize mutlaka ekleyin:
5
Libidonuzu Arttırın
Egzersiz yapmak, sağlıklı beslenmek ve düzenli uyku herkesin kendini daha iyi hissetmesine sebep olur. Ama gerçek seks dürtüsü insanın kendini beğenmesiyle oluşur. Hayatınızda stres, korku, endişe ve buna benzer olumsuz etkenler var mı? Eğer varsa en kısa zamanda bunlara bir çözüm bulun.
6
Libidonuzu Arttırın
Gece kaç saat uyuyorsunuz? Yapılan araştırmalara göre yetişkin bireylerin günde 7-9 saatlik uykuya ihtiyacı var. Bu kadar saatlik uykuya ihtiyacın sebebi ise vücudun kendini yenileyerek REM uykusuna (derin uyku) ulaşma isteği.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler