EKRANLARIN KIZIL GÜZELLERİ...

2 Şubat 2019 Cumartesi
Biz söz vardır. Zor beğenen erkekler kızıl kadınlardan hoşlanır. Televizyon ve sinema dünyasının kızıl kadınları ise bir ayrı yer tutar kalbimizde. İşte, gözlerinizi alamayacağınız kızıl kadınlar...
1
Meryem Uzerli
Ekranların Kızıl Güzelleri...
Şimdilerde saçlarını sarı kullanmayı tercih etse de o hep kalbimizde kızıl halini korudu. Hürrem ile bir dönem ülkemizde kızıl rüzgarları estirdi ve kızıl saçı moda haline getirdi.
2
Nicole Kidman
Ekranların Kızıl Güzelleri...
Kızıl kadın dediğimizde Aman Yarabbi diyerek aklımıza gelen ilk isim Nicole Kidman oluyor. Tom Cruise ile olan evliliği ile birçok kalbi kırdı. Ancak birçok hayranı hala onu ilk sıralarda tutuyor.
3
Elçin Sangu
Ekranların Kızıl Güzelleri...
Son zamanların en beğenilen ve popüler isimlerinden kendisi. En belirgin özelliği ise oldukça sağlıklı kızıl saçları. Saçları o kadar beğeniliyor ki Sangu, şampuan reklamlarının aranan yüzü oldu.
4
Yeliz Kuvancı
Ekranların Kızıl Güzelleri...
Yeliz Kuvancı, kendisini bize "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"de Mete'nin unutamadığı güzel öğretmeni olarak tanıttı. Muhtemelen bir öğretmene göre oldukça güzel olmasının sırrı güzel kızıl saçlarıydı.
5
Emma Stone
Ekranların Kızıl Güzelleri...
Dünyaca ünlü oyuncu beyaz teni ve mavi gözlerinin avantajını kullanarak her türlü saç rengini kendini yakıştırıyor. Ama bazılarının gönlünde kızılın yeri çok farklı. Oldukça cüretkar bir görüntü oluşturduğu kesin.
6
Karen Gillan
Ekranların Kızıl Güzelleri...
"Doctor Who"unu fanı olmasanız da Amy karakteri ile tanıdığımız Karen Gillan, güzelliği ile kendi fan grubunu oluşturdu. Bir İskoç kızını oldukça güzel temsil eden Gillan, kızıl kadınların da oldukça güzel bir örneği.
7
İrem Sak
Ekranların Kızıl Güzelleri...
Kendisi doğal bir kızıl değil. Bunu hepimiz biliyoruz. Hatta saçlarını dizi için boyattı. Ancak kızıl ona çok yakıştı. Sonrasında saç rengini değiştirse de biz onun kızıl saçlarını hiç unutmadık.
8
Gülçin Şantırcıoğlu
Ekranların Kızıl Güzelleri...
Türk dizilerinde kızıl saçlı tecrübeli oyunculardan Şantırcıoğlu, "Elveda Rumeli" ile bir Balkan kızına oldukça yakıştı kızıl saçları.
9
Nilperi Şahinkaya
Ekranların Kızıl Güzelleri...
Romantik komedilerin yaramaz kızı Nilperi Şahinkaya, adeta kızılın elli tonu. Birçok kızılı saçında barındıran güzel oyuncu, kızıl kadın oyuncular dendiğinde akıllara gelen ilk isimlerden.
10
Mine Tugay
Ekranların Kızıl Güzelleri...
Birçok kez anne rolü oynamasına rağmen kızıl kadın kategorisinde popüler birçok isimle ilk sıralar için yarışabilir. Adeta kızıl kadın denince ilk akla gelenlerden. Hatta bu alanda kendisine ait büyük bir fan kitlesi var.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.