KIŞLIKLAR ARASINDA BULUNMASI GEREKENLER

24 Eylül 2014 Çarşamba
1
Kışlıklar Arasında Bulunması Gerekenler
Her kış giyebileceğiniz kış gardırobunun olmazsa olmazlarını sizler için derledik...
2
Kışlıklar Arasında Bulunması Gerekenler
Skinny jean pantolon: Şunu en baştan kabul edelim ki jean pantolonlar mevsimsizlik
3
Kışlıklar Arasında Bulunması Gerekenler
Kaşmir kazak: Size sıcacık dakikalar yaşatmayı vaat eden kaşmir kazaklar, v yakalı ve bisiklet yakalı halleriyle ayrı ayrı tarzlara ve zevklere hitap ediyorlar. İçine giyeceğiniz bir gömlekle, mini etek ve opak çoraplarla, desenli veya jean pantolonlarla onlarca farklı kombinde kullanılmayı bekliyorlar.
4
Kışlıklar Arasında Bulunması Gerekenler
Renkli palto: Ekim ayından başlayarak neredeyse Mart'a kadar 5 ay boyunca dışarıdaki herkesin gördüğü tek şey paltonuz olacak. Peki ya o halde niçin hala siyahların, grilerin dışına çıkıp biraz dikkat çekmiyorsunuz? Parlak renklerden seçeceğiniz paltonuzla içiniz nasıl olursa olsun paltonuz her daim bakışları üzerine çekecek.
5
Kışlıklar Arasında Bulunması Gerekenler
Uzun çizme: Kışın ayaklarınızı sıcak tutmayan nice çizmelere sırf şık oldukları için katlandığınızı çok iyi biliyoruz. Üstelik bunun hiç sağlıklı bir çözüm olmadığı da ortada. Size önerimiz; yıllarca giyebileceğiniz, deri, su geçirmeyen, bir çift uzun çizme edinmeniz… Taytlarla, eteklerle, pantolonlarla rahatça giyebileceğiniz uzun çizmeler hem şık görünmenizi sağlayacak hem de ayaklarınızı soğuktan koruyacak.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler