Kendi Kendine Doğum Yaptı

28.01.2010 14:07

1

Kendi Kendine Doğum Yaptı

Tıpkı modern zamanların peri masalına benziyor. Cezbedici güzellikte bir kadın ve onun çok yakışıklı kocası, New York'ta bir dairede mutlu bir yaşam sürüyorlar. Çek asıllı süpermodel Karolina Kurkova, yapımcı ve senarist nişanlısı Archie Drury, bebekleri Tobin Jack'in dünyaya gelmesiyle birlikte rüyalarındaki hayatı yaşamaya başlamışlar.

2

Kendi Kendine Doğum Yaptı

İşte dünyaca ünlü bir modelin, nasıl evlilik teklifi aldığı, hamile kaldığında neler hissettiği, kaç kilo aldığı ve en önemlisi kendi kendine nasıl doğum yaptığına kadar Hello'da yer alan masalımsı bir röportaj…Minik Tobin, 29 Ekim'de doğduğunda çift, Manhattan'da yaşıyordu. 25 yaşındaki süpermodel, ünlü yıldızların konuk olarak katıldığı bir ‘babyshower' düzenledi.

3

Kendi Kendine Doğum Yaptı

Kendisi de bir Victoria's Secret meleği olan Karolina'nın bebeği için düzenlediği bu hoş geldin partisinde iki çocuğu olan Adriana Lima da vardı. Gisele Bundchen ve dördüncü çocuğunu doğurduktan bir ay sonra defilede boy gösteren Heidi Klum meleklerdendi. New York'a ilk kez 17 yaşındayken giden süper model, dünyaca ünlü moda dergisi Vogue'un kapağında yer alan en genç model olmuştu.

4

Kendi Kendine Doğum Yaptı

37 yaşındaki nişanlısı Archie ile 18 aydır birlikte olan Kurkova, geçtiğimiz Nisan ayında evlilik teklifi almış. Karolina, doğumun ardından yaptığımız bu özel çekimde muhteşem görünüyor. TEBRİKLER KAROLİNA. ANNELİK NASIL BİR DUYGUYMUŞ? Tobin çok özel bir bebek. Eminim her anne aynı şeyi söyler ama o en tatlı, en güzel ve en zeki bebek. Gerçekten!

5

Kendi Kendine Doğum Yaptı

ERKEK OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ? Hamileyken biz de birçok aile gibi bekleyemedik. Hamile olmadan önce de ilk çocuğumun erkek olacağını her zaman hissetmiştimTOBİN JACK ADINA NASIL KARAR VERDİNİZ? Archie'nin hayatındaki iki önemli insanın anısına bu ismi koymaya karar verdik. Özel bir şeyler olmasını ama kulağa çok da garip gelmemesini istiyorduk. Bir gün Archie, ‘Tobin olsun mu? Ben bu ismi çok severim.' dedi.

6

Kendi Kendine Doğum Yaptı

PLANLI BİR HAMİLELİK MİYDİ? Oturup da ‘Evet, bu ay bebek yapacağız.' gibi bir karar almadık ama ikimiz de bu fikre karşı değildik. İkimiz de bunu hissediyorduk Ve geldi, kesinlikle ikimiz de çok şaşırdık ama harika oldu! NASIL BİR HAMİLELİK GEÇİRDİNİZ?Muhteşem bir süreçti. Seyahat ettim, egzersizlerimi yaptım ve kendimi çok iyi hissediyordum. Çok özenli biriyimdir. Sağlıklı beslenmeme çok dikkat ederim ve kendime çok iyi bakarım. Vitaminleri aldım, yoga yaptım. Pilates'e de devam ettim.

7

Kendi Kendine Doğum Yaptı

KİLO ALDINIZ MI? Aslında çok da almadım. Sadece bebeğin kilosu vardı. Annem de bana hamileliği esnasında hiç kilo almamış. Sürekli aktif olmamın da etkisi olmuştur mutlaka. KENDİ KENDİNİZE DOĞUM YAPMAK NASILDI? Yatak odamda tamamen doğal bir suyun içindeydim. İnanılmaz bir deneyimdi. O geldiğinde, Tobin'e dokunan ilk kişi Archie'ydi. Kordonunu kesti ve onu hazırladı. Aralarında muhteşem bir uyum oluştu.

8

Kendi Kendine Doğum Yaptı

Doğum inanılmaz derecede kısa sürdü. 15 Kasım'da doğacağı hesaplanmıştı ama 29 Ekim'de geldi. Doğumum toplam iki buçuk saat sürdü. HEİDİ SANA ANNELİKLE İLGİLİ TAVSİYELERDE BULUNDU MU? Mail yoluyla birbirimizi tebrik ettik ama o L.A.'de yaşıyor biz New York'ta. Eminim, maille bir soru sorarsam bana deneyimlerini aktarır. Ben Adriana'ya çok yardımcı oldum ve bunun için çok mutluyum. İhtiyacınız olan herhangi bir konuda arayabileceğiniz bir arkadaşınızın olması çok önemli.

9

Kendi Kendine Doğum Yaptı

GİSELE'LE DE KONUŞUYOR MUSUNUZ? O, Boston'da yaşıyor ve henüz konuşmadık. Bebeğiniz yeni doğduğunda tüm vaktinizi ona ayırıyorsunuz. Bebekler biraz büyüdüğünde bir araya gelip, Melekler'in Oyun Günü düzenleyebiliriz. Bu harika olur

10

Kendi Kendine Doğum Yaptı

PODYUMLARA NE ZAMAN GERİ DÖNECEKSİNİZ? İşe dönmek için bir acelem yok. Anne olmayı çok seviyorum ve önceliğim Tobin. Onunla vakit geçirmek harika bir şey ve çok şanslıyım ki böylesine bir seçim yapma şansım var. Ama işime geri döneceğim. Onunla seyahat etmeyi ve onu da setlere götürmeyi planlıyorum.

11
Kendi Kendine Doğum Yaptı

12
Kendi Kendine Doğum Yaptı

13
Kendi Kendine Doğum Yaptı

YORUMLAR

    Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.