KENDİ İDRARINI İÇEREK 50 KİLO VERDİ

19 Nisan 2018 Perşembe
İngiltere'nin Essex kasabasında yaşayan Dave Murphy'nin ilginç kilo verme yöntemi sosyal medyayı salladı. Toplamda 50 kilo vermesinin altında yatan bu yöntem midenizi bulandırabilir...
1
Kendi İdrarını İçerek 50 Kilo Verdi
Açıklamalarıyla eleştiri oklarının hedefi haline gelen, Dave Murphy, kendi idrarını içerek sağlıklı yaşamı seçtiğini söylerken sosyal medyadan büyük tepki aldı. 21 ve 25 yaşlarında iki çocuğu olan Murphy, "İdrarımı içtikten sonra daha sağlıklı ve fit hissediyorum. Bugüne kadar tam 50 kilo verdim" dedi ve gündeme oturdu.
2
Kendi İdrarını İçerek 50 Kilo Verdi
İdrarını içmeye başladıktan sonra gün içinde hiç acıkmadığını belirten Murphy, "Aslında sudan çok daha temiz" değerlendirmesi yaptı. 6 yıldır kendi idrarıyla beslenen 54 yaşındaki Dave Murphy, idrarın sayısız faydaları olduğunu iddia etti.
3
Kendi İdrarını İçerek 50 Kilo Verdi
Mirror'un hikayesine yer verdiği Murphy, 50 kiloyu greyfurt, patates kızartması ve idrar diyetiyle verdiğini kaydetti. Kendi idrarını içmesi dışında idrarıyla banyo yaptığını söyleyen Murphy, bu sayede 127 kilodan 76 kiloya düştüğünü, astımının iyileştiğini ve daha genç göründüğünü de iddia etti.
4
Kendi İdrarını İçerek 50 Kilo Verdi
Dave'in verdiği bilgiye göre, hemen hemen her gün bir greyfurt ve iki bardak idrarla hayatta kalıyor. Haftanın üç günü de küçük bir porsiyon patates kızartması yiyor. Hatta 2012 yılında 30 gün boyunca sadece kendi idrarıyla beslendi. İdrarı sadece içmek için kullanmadığını söyleyen Dave, ayrıca yüzünü yıkamak ve nemlendirmek için de idrar kullanıyor. İdrarın en iyi yaşlanma karşıtı ürün olduğunu kaydeden Murphy, "İdrarımı içtikten sonra hiç olmadığım kadar sağlıklı ve fit hissediyorum" diye konuştu.
5
Kendi İdrarını İçerek 50 Kilo Verdi
İşte Dave'in şaşırtan ve çoğu kişi tarafndan da tuhaf bulunan ilginç açıklamaları: "İnsanların çok fazla şey tüketmemesi gerekiyor. İdrar az yemeyi sağlıyor ve insanların ihtiyacı olan her şeyi karşılıyor. Birçok insan idrarın atık olduğunu düşünüyor ancak idrar sudan daha temiz.
6
Kendi İdrarını İçerek 50 Kilo Verdi
Vücudunuzda enfeksiyon varsa idrarınızda savaşmak için antikorlar var. Bağışıklık sisteminizi güçlendiriyor. Ben astımdan bu sayede kurtuldum. Ağrılardan kurtulmak için, gözlerini silmek için kullanabilirsiniz. Ayaklarınızı yıkayabilirsiniz".
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler