Kaybettiği Annesini Unutamayınca Kendine Bunu Yaptı!

09.11.2018 13:30

Antalya'da yaşayan 59 yaşındaki Paul Ellen, vücudunu kaplayan dövme ve piercinglerle herkesi şoke ediyor. Paul'un görüntüsünün ardındaki hüzünlü hikaye ise göz yaşartıyor.

1

Kaybettiği Annesini Unutamayınca Kendine Bunu Yaptı!

Paul Ellen'ın bu denli değişiklik yapmasının sebebi acısını unutmak. Nasıl yani? dediğinizi duyar gibiyiz. Paul, dövme yaptırdıkça rahatlama hissi duyduğu için vücudunu rengarenk boyattığını söylüyor. Bu radikal değişime ise 2008 yılında başlamış.

2

Kaybettiği Annesini Unutamayınca Kendine Bunu Yaptı!

Antalya'nın Manavgat ilçesinde tatil yapan İngiliz Paul Allen, tüm vücudunu kaplayan dövmeleriyle ilgi odağı oldu. Allen, 10 yıl önce annesini kaybettiğini, üzüntüsünden vücuduna dövme yaptırmaya başladığını söyledi.

3

Kaybettiği Annesini Unutamayınca Kendine Bunu Yaptı!

Side turizm bölgesindeki 5 yıldızlı otelde kız arkadaşıyla tatil yapan Paul Allen, bütün vücuduna yaptırdığı dövmelerle yerli- yabancı turistlerin dikkatini çekti. Kollarının, bacaklarının ve vücudunun tamamının yanı sıra yüzü ile başı da yaptırdığı renkli dövmelerle kaplı olan Allen, 10 yıl öncesine kadar vücudunda dövme bulunmadığını söyledi.

4

Kaybettiği Annesini Unutamayınca Kendine Bunu Yaptı!

Annesini 2008 yılında kaybettiğini anlatan Allen, acısını unutmak için arkadaşının önerisiyle vücuduna dövme yaptırmaya başladığını kaydetti. Dövme yaptırdıkça rahatlama hissi duyduğunu dile getiren Allen, "Geçen 10 yılda ellerim ve ayaklarım dahil vücudumun her yerine dövme yaptırdım" dedi. Antalya'ya kız arkadaşının önerisiyle ilk defa tatile geldiğini anlatan Paul Allen, Side'yi sevdiğini söyledi. Sadece 5 günlük tatil yapabildiklerini kaydeden Allen; Apollon Tapınağı'nı, antik tiyatroyu, müzeler ile diğer yerleri gezdiğini ve alışveriş yaptığını belirtti. Dergi ve broşürlerden Antalya'da gezilecek çok fazla yer olduğunu gördüğünü dile getiren Paul Allen, gelecek yıl tatillerini yine burada yapacaklarını söyledi.

YORUMLAR

    Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.