Kaburga Çatlatan Sahne

06.03.2009 17:28

1

Kaburga Çatlatan Sahne

Özcan Deniz, Aşk Yakar dizisinin bir sahnesinde göğsüne aldığı bir darbe nedeniyle kaburgasını çatlattı. Televizyon gazetesinin habertine göre, Meltem Cumbul ile 'Aşk Yakar' dizisinde rol alan Özcan Deniz, bir süredir canının acısıyla uğraşmakta

2

Kaburga Çatlatan Sahne

Dizinin bir kavga sahnesinin çekimlerinde aldığı darbe sonucu kaburgalarından biri çatlayan Özcan Deniz'in yaralandığı bölüm yayınlandı.

3

Kaburga Çatlatan Sahne

Nazlı'nın hapisten çıkmasını sevinçle bekleyen Mustafa, cezaevinin kapısının önünde bir yıkım daha yaşar. Nazlı, onda kalan son hatıra olan kolyeyi de Mustafa'ya vererek Savcı ile birlikte uzaklaşır. Bu durum Mustafa'yı derinden sarsar ve Nazlı'nın kendisini silahla yaraladığı Safiye Hatun'a koşarak herşeyin düzelmesi için dilekte bulunur.

4

Kaburga Çatlatan Sahne

İçindeki acıyı bastıramayan Mustafa, bahisle dövüş yapılan bir yerde ringe fırlayarak hıncını rakibinden çıkarmaya çalışır.

5

Kaburga Çatlatan Sahne

İşte bu sert dövüşün yaşandığı sahne sırasında Özcan Deniz kaburgasına bir darbe alır. Oyuncuların sahneye kendilerini kaptırmaları nedeniyle darbelerin sertliği ve gerçekliği de kameraya yansımış.

6

Kaburga Çatlatan Sahne

Özcan Deniz'in uçan tekmeler savurduğu dövüş sahnesi sırasında göğsünü tutması da acısına rağmen oyununa devam ettiğini gösteriyor. Yani Deniz, rol gereği değil, gerçekten acı çektiği için göğsünü tutmuş.

YORUMLAR

    Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.