İŞTE KAÇAN VE KAÇIRILAN

9 Kasım 2010 Salı
1
İşte Kaçan ve Kaçırılan
İzmir´in Çeşme İlçesi´nde dershane çıkışı ortadan kaybolan ve ailesi tarafından bir süre arkadaşlık ettiği T.A. tarafından zorla kaçırıldığı ileri sürülen Dilara Mercik´in erkek arkadaşıyla fotoğrafları ortaya çıktı. T.A.´nın babası Mesut A.´nın, DHA muhabirine ulaştırdığı fotoğraflarda, 25 Mart günü, T.A. ile Dilara Mercik´in samimi pozları yer aldı.
2
İşte Kaçan ve Kaçırılan
18 gün önce ortadan kaybolan, babası İhsan Mercik´in her yerde aradığı lise öğrencisi Dilara Mercik olayının boyutu, T.A.´nın babası Mesut A.´nın, yaptığı açıklamalarla boyut değiştirdi.
3
İşte Kaçan ve Kaçırılan
Baba Mesut A., "Ortada bir suç yok. Kaçırma, zorla tutma söz konusu değil. Biz gerekli ifadeleri savcılığa verdik. Oğlumun ve kızın nerede olduğunu bilmiyorum. Ancak birbirlerini sevdiklerini tüm Çeşme biliyor. Kime sorsanız ilişkilerini doğrularlar. Gönül rızasıyla birlikteler ve doğum gününe 8 gün kala bu olayların ortaya çıkması, çok manidar. Yaşı reşit olunca evlenecekler. Gelinimiz olacak. O artık bizim namusumuz. Bizimle birlikte oturacak ve oturduğumuz eve gelin gelecek' diye konuştu.
4
İşte Kaçan ve Kaçırılan
Baba Mesut A., oğlunun, Dilara Mercik´le geçen 25 Mart´ta çektirdiği fotoğrafları da gösterip samimi pozlarının, kaçırılma olayını doğrulamadığını, olayın genç kızın rızasıyla gerçekleştirdiğini dile getirdi.
5
İşte Kaçan ve Kaçırılan
6
İşte Kaçan ve Kaçırılan
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler