İşte İsim İsim Yemin Edecek Milletvekilleri

TBMM 27. yasama yılı yemin töreni için toplandı. İYİ Partili Durmuş Yılmaz'ın yönettiği Meclis'te milletvekilleri yemin etti. İşte isim isim yemin eden milletvekilleri...

07.07.2018 14:40
1

ADANA

Paylaş
ADANA

Abdullah Doğru, Ahmet Zenbilci, Julide Sarıeroğlu, Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı - (AK Parti) - Ayhan Barut, Burhanettin Bulut, Müzeyyen Şevkin, Orhan Sümer (CHP) - Ayşe Sibel Ersoy, Muharrem Varlı (MHP) - İsmail Koncuk, Mehmet Metanet Çulhaoğlu (İYİ Parti) - Kemal Peköz, Tulay Hatımoğulları Oruç (HDP)

2

ADIYAMAN

Paylaş
ADIYAMAN

Abdurrahman Tutdere (CHP) - Ahmey Aydın, İbrahim Halil Fırat, Muharrem Fatih Toprak, Yakup Taş (AK Parti)

3

AFYONKARAHİSAR

Paylaş
AFYONKARAHİSAR

Ali Özkaya, Veysel Eroğlu, İbrahim Yurdunuseven (AK Parti) - Burcu Köksal (CHP) - Gültekin Uysal (İYİ Parti) - Mehmet Taytak (MHP)

4

AĞRI

Paylaş
AĞRI

Abdullah Koç, Dirayet Dilan Taşdemir, Berdan Öztürk (HDP) - Ekrem Çelebi (AK Parti)

5

AKSARAY

Paylaş
AKSARAY

Ayhan Erel (İYİ Parti) - Cengiz Aydoğdu (AK Parti) - Ramazan Kaşlı (MHP)

6

AMASYA

Paylaş
AMASYA

Hasan Çilez, Mustafa Levent Karahocagil (AK Parti) - Mustafa TUNCER (CHP)

7

ANKARA 1. BÖLGE

Paylaş
ANKARA 1. BÖLGE

Yıldırım Tuğrul Türkeş, Fatih Şahin Yalçın Akdoğan, Ali İhsan Arslan (AK Parti) - Mevlüt Karakaya (MHP) - Tekin Bingöl Levent Gök, Ali Haydar Hakverdi, Bülent Kuşoğlu, Gamze Taşcıer (CHP) - Koray Aydın, İbrahim Halil Oral (İYİ Parti) - Filiz Kerestecioğlu Demir (HDP)

8

ANTALYA

Paylaş
ANTALYA

Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Köse, Senanur Çelik, İbrahim Aydın, Atay Uslu, Kemal Çelik (AK Parti) , Deniz Baykal, Çetin Osman Budak, Rafet Zeybek, Aydın Özer, Cavit Arı CHP - Feridun Bahşi, Hasan Subaşı, Tuba Vural Çokal (iYİ Parti) - Abdurrahman Başkan (MHP), Kemal Bülbül (HDP)

9

ANKARA 2. BÖLGE

Paylaş
ANKARA 2. BÖLGE

Mustafa Destici Lütfiye Selva Çam, Emrullah İşler, Orhan Yegin, Arife Polat Düzgün, Zeynep Yıldız (AK Parti) - Sadir Durmaz, Nevin Taşlıçay (MHP) - Murat Emir, Yıldırım Kaya (CHP) - Şenol Bal (İYİ Parti)

10

ANKARA 3. BÖLGE

Paylaş
ANKARA 3. BÖLGE

Mehmet Naci Bostancı, Asuman Erdoğan, Nevzat Ceylan, Barış Aydın, Hacı Turan (AK Parti) -Yaşar Yıldırım, Erkan Haberal (MHP) - Ahmet Haluk Koç Nihat Yeşil, Servet Ünsal (CHP) - Durmuş Yılmaz Ayhan Altıntaş (İYİ Parti)

11
ARDAHAN
Paylaş
ARDAHAN

Orhan Atalay, Halil İbrahim Dursunoğlu (AK Parti)

12
ARTVİN
Paylaş
ARTVİN

Ertunç Erkan Balta (AK Parti) - Uğur Bayraktutan (CHP)

13
AYDIN
Paylaş
AYDIN

Aydın Adnan Sezgin (İYİ Parti) - Bekir Kuvvet Erim, Metin Yavuz, Mustafa Savaş, Rıza Posacı (AK Parti) - Bülent Tezcan (CHP) - Hüseyin Yıldız, Süleyman Bülbül (CHP)

14
BALIKESİR
Paylaş
BALIKESİR

Adil Çelik, Belgin Uygur, Mustafa Canbey, Yavuz Subaşı Pakize Mutlu Aydemir (AK Parti) - Ahmet Akın, Ensar Aytekin, Fikret Şahin (CHP) İsmail Ok (İYİ Parti)

15
BARTIN
Paylaş
BARTIN

Aysu Bankoğlu (CHP) - Yılmaz Tunç (AK Parti)

16
BATMAN
Paylaş
BATMAN

Ayşe Acar Başaran (HDP) Mehmet Ruştu Tiryaki, Necdet İpekyüz (HDP) Ziver Özdemir (AK Parti)

17
BAYBURT
Paylaş
BAYBURT

Fetani Battal (AK Parti)

18
BİLECİK
Paylaş
BİLECİK

Selim Yağcı (AK Parti) - Yaşar Tüzün (CHP)

19
BİNGÖL
Paylaş
BİNGÖL

Cevdet Yılmaz, Feyzi BERDİBEK (AK Parti) Erdal Aydemir (HDP)

20
BİTLİS
Paylaş
BİTLİS

Cemal Taşar, Vahit Kiler (AK Parti) - Mahmut Celadet Gaydalı (HDP)

21
BOLU
Paylaş
BOLU

Arzu Aydın, Fehmi Küpçü (AK Parti) - Tanju Özcan (CHP)

22
BURDUR
Paylaş
BURDUR

Bayram Özçelik, Yasin Uğur (AK Parti) Mehmet Göker (CHP)

23
BURSA
Paylaş
BURSA

Ahmet Kılıç, Atilla Ödünç, Mustafa Esgin, Hakan Çavuşoğlu, Osman Mesten, Refik Özen, Efkan Ala, Vildan Yılmaz Gürel, Muhammet Müfit Aydın, Zafer Işık, Emine Yavuz Gözgeç (AK Parti) - Ahmet Kamil Erozan, İsmail Tatlıoğlu (İYİ Parti) - Erkan Aydın, Lale Karabıyık, Orhan Sarıbal, Yüksel Özkan, Nurhayat Altaca Kayışoğlu (CHP) - İsmet Büyükataman, Mustafa Hidayet Vahapoğlu (MHP)

24
ÇANAKKALE
Paylaş
ÇANAKKALE

Bülent TURAN AK Parti Jülide İSKENDEROĞLU AK Parti Muharrem ERKEK CHP Özgür CEYLAN CHP

25
ÇANKIRI
Paylaş
ÇANKIRI

Muhammet Emin AKBAŞOĞLU AK Parti Salim ÇİVİTCİOĞLU AK Parti

26
ÇORUM
Paylaş
ÇORUM

Ahmet Sami CEYLAN AK Parti Erol KAVUNCU AK Parti Oğuzhan KAYA AK Parti Tufan KÖSE CHP

27
DENİZLİ
Paylaş
DENİZLİ

Ahmet YILDIZ AK Parti Cahit ÖZKAN AK Parti Gülizar BİÇER KARACA CHP Haşim Teoman SANCAR CHP Kazım ARSLAN CHP Nilgün ÖK AK Parti Şahin TİN AK Parti Yasin ÖZTÜRK İYİ Parti

28
DİYARBAKIR
Paylaş
DİYARBAKIR

Adnan Selçuk MIZRAKLI HDP Dersim DAĞ HDP Ebubekir BAL AK Parti Garo PAYLAN HDP Hişyar ÖZSOY HDP İmam TAŞÇIER HDP Mehmet Mehdi EKER AK Parti Musa FARİSOĞULLARI HDP Oya ERONAT AK Parti Remziye TOSUN HDP Salihe AYDENİZ HDP Semra GÜZEL HDP

29
DÜZCE
Paylaş
DÜZCE

Fahri Çakır, Ayşe Keşir (AK Parti) - Ümit Yılmaz (MHP)

30
EDİRNE
Paylaş
EDİRNE

Erdin BİRCAN CHP Fatma AKSAL AK Parti Okan GAYTANCIOĞLU CHP Orhan ÇAKIRLAR İYİ Parti

31
ELAZIĞ
Paylaş
ELAZIĞ

Gürsel EROL (CHP) Metin BULUT,Sermin BALIK, Zülfü DEMİRBAĞ, Parti Zülfü Tolga AĞAR (AK Parti)

32
ERZİNCAN
Paylaş
ERZİNCAN

Burhan ÇAKIR,Süleyman KARAMAN (AK Parti)

33
ERZURUM
Paylaş
ERZURUM

İbrahim AYDEMİR, Recep AKDAĞ (AK Parti) - Kamil AYDIN (MHP) - Muhammet Naci CİNİSLİ (İYİ Parti) - Selami ALTINOK (AK Parti) Zehra TAŞKESENLİOĞLU (AK Parti)

34
ESKİŞEHİR
Paylaş
ESKİŞEHİR

Nabi Avcı, Harun Karacan, Emine Nur Günay (AK Parti) - Metin Nurullah Sazak (MHP) - Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü (CHP) - Arslan Kabukcuoğlu (İYİ Parti)

35
GAZİANTEP
Paylaş
GAZİANTEP

Abdulhamit GÜL AK Parti Abdullah Nejat KOÇER AK Parti Ahmet UZER AK Parti Ali ŞAHİN AK Parti Ali Muhittin TAŞDOĞAN MHP Bayram YILMAZKAYA CHP Derya BAKBAK AK Parti İmam Hüseyin FİLİZ İYİ Parti İrfan KAPLAN CHP Mahmut TOĞRUL HDP Mehmet ERDOĞAN AK Parti Mehmet Sait KİRAZOĞLU AK Parti Müslüm YÜKSEL AK Parti Sermet ATAY MHP

36
GİRESUN
Paylaş
GİRESUN

Cemal ÖZTÜRK,Kadir AYDIN, Sabri ÖZTÜRK (AK Parti) - Necati TIĞLI (CHP)

37
GÜMÜŞHANE
Paylaş
GÜMÜŞHANE

Cihan PEKTAŞ AK Parti Hacı Osman AKGÜL AK Parti

38
HAKKARİ
Paylaş
HAKKARİ

Husret DİNÇ AK Parti Leyla GÜVEN HDP Sait DEDE HDP

39
HATAY
Paylaş
HATAY

Abdulkadir ÖZEL AK Parti Barış Atay MENGÜLLÜOĞLU HDP Hacı Bayram TÜRKOĞLU AK Parti Hüseyin ŞANVERDİ AK Parti Hüseyin YAYMAN AK Parti İsmet TOKDEMİR CHP Lütfi KAŞIKÇI MHP Mehmet GÜZELMANSUR CHP Sabahat ÖZGÜRSOY ÇELİK AK Parti Serkan TOPAL CHP Suzan ŞAHİN CHP

40
IĞDIR
Paylaş
IĞDIR

Habip EKSİK HDP Yaşar KARADAĞ MHP

41
ISPARTA
Paylaş
ISPARTA

Aylin CESUR (İYİ Parti) - Mehmet Uğur GÖKGÖZ, Süreyya Sadi BİLGİÇ (AK Parti)

42
İSTANBUL 1. BÖLGE
Paylaş
İSTANBUL 1. BÖLGE

Berat Albayrak, Nurettin Canikli, Mustafa Ataş, Erol Kaya, Vedat Demiröz, Ravza Kavakcı Kan, Osman Boyraz, İsmet Uçma, Mihrimah Belma Satır, Ahmet Berat Çonkar, Hulusi Şentürk, Müşerref Pervin Tuba Durgut, Eyüp Özsoy, Serkan Bayram, Fatih Süleyman Denizolgun (AK Parti) - Edip Semih Yalçın, İzzet Ulvi Yönter (MHP) - İbrahim Özden Kaboğlu Mehmet Akif Hamzaçebi, Gamze Akkuş İlgezdi, Onursal Adıgüzel, Fethi Açıkel, İlhan Kesici, Oğuz Kaan Salıcı, Mahmut Tanal, Saliha Sera Kadıgil Sütlü, Hüseyin Emre Bağce (CHP) - Hayrettin Nuhoğlu, Ahmet Çelik, Yavuz Ağıralioğlu (İYİ Parti) -Pervin Buldan Musa Piroğlu, Erkan Baş, Erol Katırcıoğlu (HDP)

43
İZMİR 1 . BÖLGE
Paylaş
İZMİR 1 . BÖLGE

Binali Yıldırım, Mahmut Atilla Kaya, Ceyda Bölünmez Çankırı, Cemal Bekle (AK Parti) - Hasan Kalyoncu (MHP) - Ahmet Tuncay Özkan, Murat Bakan, Özcan Purçu, Kani Beko, Mehmet Ali Çelebi, Tacettin Bayır, Ednan Arslan (CHP) - Dursun Müsavat Dervişoğlu (İYİ Parti) - Serpil Kemalbay Pekgözegü (HDP)

İşte İsim İsim Yemin Edecek Milletvekilleri

Mahir Ünal, Ahmet Özdemir, Celalettin Güvenç, İmran Kılıç, Mehmet Cihat Sezal, Habibe Öçal (AK Parti) - Sefer Aycan (MHP) - Faruk Atlı (İYİ Parti)

45
KARABÜK
Paylaş
KARABÜK

Cumhur Ünal, Niyazi Güneş (AK Parti) - Hüseyin Avni Aksoy (CHP )

46
İSTANBUL 2. BÖLGE
Paylaş
İSTANBUL 2. BÖLGE

Süleyman Soylu, Fatma Betül Sayan Kaya, Volkan Bozkır, Abdullah Güler, Serap Yaşar, Aziz Babuşcu, Canan Kalsın, Markar Eseyan, Mustafa Demir, İffet Polat (AK Parti) - Celal Adan, Cemal Çetin (MHP) - Kadri Enis Berberoğlu, Aykut Erdoğdu, Ahmet Ünal Çeviköz, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Yüksel Mansur Kılınç, Yunus Emre, Gökan Zeybek, Ali Şeker (CHP) - Ümit Özdağ Fatih Mehmet Şeker (İYİ Parti) - Ahmet Şık, Oya Ersoy, Hüda Kaya (HDP)

47
İSTANBUL 3. BÖLGE
Paylaş
İSTANBUL 3. BÖLGE

Numan Kurtulmuş, Mehmet Muş, Mehmet Doğan Kubat, Tülay Kaynarca, Nevzat Şatıroğlu, Zafer Sırakaya, Rümeysa Kadak, Ahmet Mücahit Arınç, Mustafa Yeneroğlu, Erkan Kandemir Şamil Ayrım Alev Dedegil (AK Parti) -Feti Yıldız İsmail Faruk Aksu, Arzu Erdem (MHP) - Engin Altay, Erdoğan Toprak, Mehmet Bekaroğlu, Zeynel Emre, Sibel Özdemir Özgür Karabat, Turan Aydoğan, Emine Gülizar Emecan, Nazır Cihangir İslam (CHP) - Abdul Ahat Andican, Ümit Beyaz, Hayati Arkaz (İYİ Parti) - Zeynel Özen, Dilşat Canbaz Kaya, Hakkı Saruhan Oluç, Ali Kenanoğlu, Züleyha Gülüm (HDP)

49
KARS
Paylaş
KARS

Ahmet Arslan, Yunus Kılıç (AK Parti) - Ayhan Bilgen (HDP)

50
KASTAMONU
Paylaş
KASTAMONU

Hakkı Köylü, Metin Çelik (AK Parti) - Hasan Baltacı (CHP)

51
İZMİR 2. BÖLGE
Paylaş
İZMİR 2. BÖLGE

Hamza Dağ, Fehmi Alpay Özalan, Necip Nasır Yaşar Kırkpınar (AK Parti) - Tamer Osmanağaoğlu (MHP) -Kemal Kılıçdaroğlu, Selin Sayek Böke, Kamil Okyay Sındır, Atila Sertel, Sevda Erdan Kılıç, Mahir Polat, Bedri Serter (CHP) - Aytun Çıray (İYİ Parti) - Murat Çepni (HDP)

52
KAYSERİ
Paylaş
KAYSERİ

Mehmet Özhaseki, Taner Yıldız, İsmail Emrah Karayel, İsmail Tamer, Hülya Nergis (AK Parti) - İsmail Özdemir, Mustafa Baki Ersoy (MHP) - Çetin Arık (CHP) - Dursun Ataş (İYİ Parti)

53
KIRIKKALE
Paylaş
KIRIKKALE

Halil Öztürk (MHP) - Ramazan Can (AK Parti) - Ahmet Önal (CHP) Ahmet ÖNAL CHP

54
KIRKLARELİ
Paylaş
KIRKLARELİ

Selahattin Minsolmaz (AK Parti) -Türabi Kayan, Vecdi Gündoğdu (CHP)

55
KIRŞEHİR
Paylaş
KIRŞEHİR

Mustafa Kendirli (AK Parti) - Metin İlhan (CHP)

56
KİLİS
Paylaş
KİLİS

Mustafa Hilmi Dülger, Ahmet Salih Dal (AK Parti)

57
KOCAELİ
Paylaş
KOCAELİ

Fikri Işık, İlyas Şeker, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır, Cemil Yaman, Emine Zeybek (AK Parti) - Saffet Sancaklı (MHP) - Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar, Tahsin Tarhan (CHP) - Lütfü Türkkan (İYİ Parti) - Ömer Faruk Gergerlioğlu (HDP)

58
KONYA
Paylaş
KONYA

Ahmet Sorgun, Tahir Akyürek, Orhan Erdem, Leyla Şahin Usta, Ziya Altunyaldız, Hacı Ahmet Özdemir, Gülay Samancı, Abdullah Ağralı, Selman Özboyacı, Halil Etyemez (AK Parti) - Mustafa Kalaycı Esin Kara (MHP) - Abdullatif Şener, Abdulkadir Karaduman (CHP) - Fahrettin Yokuş (İYİ Parti)

59
KÜTAHYA
Paylaş
KÜTAHYA

Ahmet Tan, İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler (Ak Parti) - Ahmet Erbaş (MHP) - Ali Fazıl Kasap (CHP) -

60
MALATYA
Paylaş
MALATYA

Bülent Tüfenkci, Öznur Çalık, Ahmet Çakır, Hakan Kahtalı (AK Parti) - Mehmet Celal Fendoğlu (MHP) - Veli Ağbaba (CHP)

61
MANİSA
Paylaş
MANİSA

Murat Baybatur Uğur Aydemir, İsmail Bilen, Semra Kaplan Kıvırcık, Mehmet Ali Özkan (AK Parti) - Erkan Akçay (MHP) - Özgür Özel, Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Bekir Başevirgen (CHP) - Tamer Akkal (İYİ Parti)

62
MARDİN
Paylaş
MARDİN

Şeyhmus Dinçel, Cengiz Demirkaya (AK Parti) - Mithat Sancar, Pero Dundar, Tuma Çelik, Ebrü Günay (HDP)

63
MERSİN
Paylaş
MERSİN

Lütfi Elvan Ali Cumhur Taşkın Zeynep Gül Yılmaz Hacı Özkan (AK Parti) - Olcay Kılavuz Baki Şimşek (MHP) - Cengiz Gökçel Alpay Antmen Ali Mahir Başarır (CHP) Behiç Çelik Zeki Hakan Sıdalı (İYİ Parti) - Fatma Kurtulan, Rıdvan Turan (HDP)

64
MUĞLA
Paylaş
MUĞLA

Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan (AK Parti) -Mürsel Alban, Suat Özcan, Burak Erbay, Süleyman Girgin (CHP) - Metin Ergun (İYİ Parti)

65
MUŞ
Paylaş
MUŞ

Mehmet Emin Şimşek, Abdulselam Er (AK Parti) - Gülüstan Kılıç Koçyiğit Mensur Işık (HDP)

66
NEVŞEHİR
Paylaş
NEVŞEHİR

Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe (AK Parti) - Faruk Sarıaslan (CHP)

67
NİĞDE
Paylaş
NİĞDE

Yavuz Ergun, Selim Gültekin (AK Parti) - Ömer Fethi Gürer (CHP)

68
ORDU
Paylaş
ORDU

Şenel Yediyıldız, Ergün Taşcı, Metin Gündoğdu (AK Parti) - Cemal Enginyurt (MHP) - Seyit Torun, Mustafa Adıgüzel (CHP)

69
OSMANİYE
Paylaş
OSMANİYE

Mücahit Durmuşoğlu İsmail Kaya (AK Parti) Devlet Bahçeli (MHP) - Baha Ünlü (CHP)

70
RİZE
Paylaş
RİZE

Hayati Yazıcı, Osman Aşkın Bak, Muhammed Avcı (AK Parti)

71
SAKARYA
Paylaş
SAKARYA

Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek (AK Parti) - Muhammed Levent Bülbül (MHP) - Engin Özkoç (CHP) - Ümit Dikbayır (İYİ Parti)

72
SAMSUN
Paylaş
SAMSUN

Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Çiğdem Karaaslan, 4Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı (AK Parti) - Erhan Usta (MHP) - Kemal Zeybek Neslihan Hancıoğlu (CHP) - Bedri Yaşar (İYİ Parti)

73
SİİRT
Paylaş
SİİRT

Osman Ören (AK Parti) - Meral Danış Beştaş, Sıdık Taş (HDP)

74
SİNOP
Paylaş
SİNOP

Nazım Maviş (AK Parti) - Barış Karadeniz (CHP)

75
SİVAS
Paylaş
SİVAS

AK Parti 1- İsmet Yılmaz 2- Mehmet Habib Soluk 3- Semiha Ekinci Ahmet Özyürek (MHP) - Ulaş Karasu (CHP)

76
ŞANLIURFA
Paylaş
ŞANLIURFA

Ahmet Eşref Fakıbaba, Mehmet Kasım Gülpınar, Halil Özcan, Zemzem Gülender Açanal, Mehmet Ali Cevheri, İbrahim Halil Yıldız, Halil Özşavlı, Ahmet Akay (AK Parti) - İbrahim Özyavuz (MHP) Aziz Aydınlık (CHP)- Nimetullah Erdoğmuş, Ayşe Sürücü (HDP) 3- Nusrettin Maçin 4- Ömer Öcalan

77
ŞIRNAK
Paylaş
ŞIRNAK

Hasan özgüneş, Hüseyin Kçamaz, Nuran İmir (HDP) - Rizgin Birlik (AK Parti)

İşte İsim İsim Yemin Edecek Milletvekilleri

Mustafa Şentop, Mustafa Yel, Çiğdem Koncagül (AK Parti) - Faik Öztrak, İlhami Özcan Aygun, Candan Yüceer (CHP) - Enez Kaplan (İYİ Parti)

79
TOKAT
Paylaş
TOKAT

Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan, Özlem Zengin (AK Parti) Yücel Bulut (MHP) - Kadim Durmaz (CHP)

80
TRABZON
Paylaş
TRABZON

Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu, Salih Cora (Ak Parti) - Ahmet Kaya (CHP) - Hüseyin Örs (İYİ Parti)

81
TUNCELİ
Paylaş
TUNCELİ

Polat Şaroğlu (CHP) - Alican Önlü (HDP)

82
UŞAK
Paylaş
UŞAK

Mehmet Altay, İsmail Güneş (AK Parti) - Özkan Yalım (CHP)

83
VAN
Paylaş
VAN

Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal, Abdulahat Arvas (AK Parti) - Sezai Temelli, Bedia Özgökçe Ertan, Murat Sarısaç, Muazzez Orhan, Tayip Temel (HDP)

84
YALOVA
Paylaş
YALOVA

Ahmet Büyükgümüş, Meliha Akyol (AK Parti) - Özcan Özel (CHP)

85
YOZGAT
Paylaş
YOZGAT

Bekir Bozdağ - Yusuf Başer (AK Parti) - İbrahim Ethem Sadef (MHP) - Ali Keven (CHP)

86
ZONGULDAK
Paylaş
ZONGULDAK

Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar (AK Parti) - Ünal Demirtaş, Deniz Yavuzyılmaz (CHP)

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu içeriği neredepaylaşmak istiyorsunuz?
Şu an buradasınız: Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Haberler.com
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10 Nisan 2020 Cuma 00:55:17