İNTERNET AŞKI BÖYLE BİTTİ

12 Ocak 2009 Pazartesi
1
İnternet Aşkı Böyle Bitti
İzmir´in Eşrefpaşa semtinde, internetteki arkadaşlık sitesi üzerinden yapılan görüşmelerle başlayan yasak aşk, sokak ortasında cinayetle bitti. İsmail Urcan ile internette başlayan aşkın ardından, 5 yaşındaki kızını da yanına alarak Bursa´daki eşini terk eden Goncagül Köseoğlu ve sevgilisi, kimliği belirsiz bir kişi tarafından başlarından vuralarak öldürüldü.
2
İnternet Aşkı Böyle Bitti
Goncagül Köseoğlu´nun önce sevgilisini öldüren katil zanlısına,`Abi yalvarırım yapma' diye bağırarak ölümden kurtulmaya çalıştığı öğrenildi. Olay, bugün (pazartesi) saat 08.00 sıralarında 517 sokak 47 numara önünde meydana geldi. Oto servisinde çalışırken işinden ayrılan 33 yaşındaki İsmail Urcan, internetteki arkadaşlık sitelerinde chat yaparken Bursa´nın Osmangazi İlçesi´nde oturan 22 yaşındaki Goncagül Köseoğlu´yla tanıştı.
3
İnternet Aşkı Böyle Bitti
Aralarında aylarca internet üzerinden süren görüşme, ikilinin Bursa´da buluşmasıyla kısa sürede aşka dönüştü.
4
İnternet Aşkı Böyle Bitti
EŞİNİ TERK ETTİ Goncagül Köseoğlu, aşkını daha fazla gizli ve ayrı yaşamak istemediği için geçen eylül ayında, 5 yaşındaki kızını da yanına alarak eşini terk edip, İzmir´de İsmail Urcan´ın evine yerleşti. Urcan´ın annesinin ve yakınlarının itirazına rağmen birbirlerinden vazgeçmeyen aşıklar, daha sonra Eşrefpaşa semtinde kiraladıkları evde kalmaya başladı.
5
İnternet Aşkı Böyle Bitti
İŞ ARAMAK İÇİN ÇIKTILAR Goncagül Köseoğlu´nun yakınlarının, kendilerini aradığını bildikleri için dışarıya çıkmamaya özen gösterdikleri öğrenilen aşıklar, arkadaşlarının yardımlarıyla bir süre gizli olarak geçimlerinin sağladıktan sonra, iş aramak için bu sabah evlerinden birlikte ayrıldı. İsmail Urcan´ın, evde yanlız kalmaması için, Goncagül Köseoğlu´nun kızını da yakınlarına bıraktığı öğrenildi.
6
İnternet Aşkı Böyle Bitti
Görgü tanıklarının ifadesine göre, kolkola yürüyen ikilinin arkalarından yaklaşan kimliği belirsiz bir erkek, ilk önce İsmail Urcan´ı tabancayla başından vurarak öldürdü. Kolundaki sevgilisinin kanlar içinde yere yığılmasının ardından Goncagül Köseoğlu, ``Abi yalvarırım yapma' diye bağırıp kaçmaya çalışırken, katil tarafından ensesinden vuruldu. Silah seslerini duyan vatandaşların ihbarıyla sokağa gelen polis ve sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde aşıkların öldüğü belirlendi.
7
İnternet Aşkı Böyle Bitti
Olayın ardından soruşturma başlatan Cinayet Büro Amirliği ekipleri, boş kovanları da yanına alarak kaçan katil zanlısını yakamak için alarma geçti. Çevrede yapılan aramalara rağmen aşıkları öldüren erkek bulunamadı. Bu arada, verilen eşkal bilgileriyle elde ettikleri ipuçlarına göre araştırmalarını sürdüren ekiplerin, daha önce hiç evlenmediği öğrenilen İsmail Urcan´la yasak aşk yaşayan Goncagül Köseoğlu´nun, yakınlarını aramaya başladığı bildirildi.
8
İnternet Aşkı Böyle Bitti
İsmail Urcan ve Goncagül Köseoğlu´nun cenazesi, nöbetci savcının incelemesinin ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu´na gönderildi. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.
9
İnternet Aşkı Böyle Bitti
10
İnternet Aşkı Böyle Bitti
11
İnternet Aşkı Böyle Bitti
12
İnternet Aşkı Böyle Bitti
13
İnternet Aşkı Böyle Bitti
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.