İLİŞKİNİZİN ÖMRÜ NE KADAR?

24 Haziran 2013 Pazartesi
İşte ilişkinizin ömrünü ölçmenin belki de en sağlıklı yöntemi...
1
İlişkinizin Ömrü Ne Kadar?
Duygusal birlikteliklerde bazen ilişki sandığınızdan çok daha kısa sürebilir, bazen de tam ayrılık eşiğindeyken beklenmedik bir şekilde birbirinize daha da bağlanabilirsiniz.
2
İlişkinizin Ömrü Ne Kadar?
Bazen bu durumu kestirmek zor olabilir. İlişkinizin ne kadar ömrü olduğunu en başta bilemeseniz de karşınızdaki insanı tanıdığınız zaman bunun hesabını az çok kafanızda yapabilirsiniz.
3
İlişkinizin Ömrü Ne Kadar?
İşte ilişkinizin ömrünü ölçmenin belki de en sağlıklı yöntemler...
4
İlişkinizin Ömrü Ne Kadar?
Sevgiliniz 30′unda siz 20′nizde… 30 yaşına gelmiş bir erkek hayattan ne istediğini bilen erkektir. Gelecek planları bellidir ve hayatını yoluna koymuştur. Aradığı tek şey düzgün bir ilişkidir. Eğer böyle bir sevgiliniz varsa bu ilişkinin uzun soluklu olması hatta evliliğe gitmesi ihtimal.
5
İlişkinizin Ömrü Ne Kadar?
Sevgiliniz 20 siz 30 yaşındasınız… Kadının bir ilişkiden erkekten çok daha büyük olması zamanla bazı sorunlara neden olabilir. O kıpır kıpır hayata toz pembe bakarken siz, 30 yaşın vermiş olduğu sakinlik ve hafif monotonlukla hayatınıza devam edersiniz. Üzgünüz zaman bu ilişkinin uzun sürmesi pek ihtimaller arasında değil.
6
İlişkinizin Ömrü Ne Kadar?
Sevgilinizin ekonomik durumu sizden daha iyiyse… Ekonomik güç özellikle erkekleri psikolojik olarak daha güçlü olduğuna inandırır. Saçma sapan komplekslere girmezler bunun için ilişkiniz uzun soluklu olabilir.
7
İlişkinizin Ömrü Ne Kadar?
Sizin ekonomik durumunuz sevgilinizden daha iyiyse… Böyle ihtimallerde siz ne kadar özverili olursanız olun karşı taraf huzursuz olacak ve size psikolojik olarak baskı uygulayacaktır. Sizin daha güçlü olduğunuzu bildiği halde bu durumun üstesinden gelmek için elinden geleni yapacaktır. Erkekler bu konuda çok fazla egolarına düşkün olduklarından bu ilişkinin uzun soluklu olmasını beklemek neredeyse imkansızdır.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler