'HIRSIM YOK KİBİRSİZİM'

16 Şubat 2011 Çarşamba
1
'Hırsım Yok Kibirsizim'
Zeynep Beşerler, Elele dergisi için Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı. Açıklamaları ve tavırlarıyla onun kafasındaki “soğuk, kasıntı, hırslı, ‘eski sevgili' üzerinden bir şeyler yapmaya çalışan kadın” imajını yerle bir etti.
2
'Hırsım Yok Kibirsizim'
BİR İLİŞKİ YAŞADINIZ (KENAN IMİRZALIOĞLU) VE BİTTİ. AMA YANKISI SİZİN AÇINIZDAN BİTMEK BİLMİYOR. NEDEN? - Çok uzun sürdü o ilişki. Belki o yüzden bu kadar çok merak edildi. Ama ben artık bu konuda konuşmamayı tercih ediyorum.
3
'Hırsım Yok Kibirsizim'
AMA SANKİ BU KONUDA KONUŞMAYA İSTEKLİYMİŞ GİBİ BİR İMAJ VERMİŞSİNİZ. - Vallahi o imajı veren ben değilim. Bana verilmek istenen imaj bu.
4
'Hırsım Yok Kibirsizim'
KİM VERİYOR O İMAJI SİZE? MEDYA MI? MESELA SİZE SORU SORUYORLAR, SİZ “BEN KONUŞMAK İSTEMİYORUM” DİYORSUNUZ, ONLAR BAŞKA ŞEYLER Mİ YAZIYORLAR? - Aynen öyle... Daha yeni başıma geldi, “Adımın geçmesini istemiyorum” dediğim halde koskoca başlık atmışlar.
5
'Hırsım Yok Kibirsizim'
AMA DAHA YAKINDA “ONUN ÖPÜŞME SAHNESİNİ GÖRSEM İÇİM BURKULUR” GİBİ BAŞLIKLAR GÖRDÜM. BÖYLE DEMİŞSİNİZ. - Bunlar kesilip, biçilip manşete taşınanlar. Bana sorulan her soruya elimden geldiğince açık yüreklilikle cevap veriyorum. O zaman da böyle bir soru sorulmuştu. Ben de bunu çok naif bir şekilde söyledim ama bunu kesip manşete taşıyınca işin rengi değişiyor. Çok daha lüzumsuz yerlere gidiyor.
6
'Hırsım Yok Kibirsizim'
AMA ARTIK BÜTÜN BUNLARI BİR TARAFA BIRAKIP ESKİDE KALMIŞ İLİŞKİNİZ HAKKINDA KONUŞMAMA KARARI ALMIŞSINIZ. - Evet. Bir hayatım, yaptığım birçok iş var. şu anda hayatımda biri var veya yok; artık bunun konuşulmasını istemiyorum.
7
'Hırsım Yok Kibirsizim'
HADİ BİRAZ DA ŞEYTANIN AVUKATLIĞINI YAPAYIM. BU HABERLER SİZİ GÜNDEMDE DE TUTUYOR. - Benim böyle bir şeye niye ihtiyacım olsun ki? Son dönemde üç sinema filmi çektim. Rol aldığım dizi her hafta birinci oluyor. Ne gibi bir derdim olabilir?
8
'Hırsım Yok Kibirsizim'
TAMAM, BU KONUYU KAPATALIM. BİZE ŞU ÜÇ FİLMDEN SÖZ EDİN LÜTFEN. “Sultanın Sırrı”, Sinan Çetin'in “Kağıt” filmi ve “şov Biziniz”...
9
'Hırsım Yok Kibirsizim'
DAHA ÖNCE KAÇ FİLMDE OYNADINIZ? - İki filmim var daha öncesinde. “Türkler Çıldırmış Olmalı” ve “Sizi Seviyorum”.
10
'Hırsım Yok Kibirsizim'
YA DİZİLER? - “Aşk ve Ceza”, “Alacakaranlık”... Çok fazla var.
11
'Hırsım Yok Kibirsizim'
OYUNCULUK NASIL BAŞLADI? - Tesadüf. Reklam oyunculuğuyla başladım. Sinan Çetin'le bir reklam filmi çekmiştim. Sonra televizyon programları yaptım. Uğur Yücel'le tanıştım. İlk dizim “Alacakaranlık” oldu. Uğur Abi sayesinde başladım oyunculuğa.
12
'Hırsım Yok Kibirsizim'
SİZ BİR OYUNCU OLARAK MI YAŞLANACAKSINIZ? - Bilmiyorum. Şu anda keyif aldığım ve mutlu olduğum işi yapıyorum. Ama ne kadar yaparım hiçbir fikrim yok.
13
'Hırsım Yok Kibirsizim'
BİR HEDEFİNİZ YOK MU YANİ? - Hayır. Ben hayatıma büyük hedefler koymam. Yarın ne olacağı belli değil, o yüzden biraz daha “carpe diem” taraftarıyım.
14
'Hırsım Yok Kibirsizim'
BİR İDDİANIZ OLMASI GEREKMEZ Mİ? - Elimden geldiği sürece bu işi en iyi şekilde yapacağım. Ama ileride Oscar almayı düşünmüyorum. Türkiye'de film çekmeyi becerdik de gidip Amerikalılarla mı oynayacağız?
15
'Hırsım Yok Kibirsizim'
AMA YİNE DE İNSANIN BİR HIRSI OLMAZ MI? - Maalesef hayatımdaki en büyük eksikliğim bu. Hayatımda hiçbir zaman hırsım, kıskançlıklarım ve şişkin egom olamadı. O yüzden galiba yanlış bir iş yapıyorum.
16
'Hırsım Yok Kibirsizim'
OYSA UZAKTAN BAKANLAR SİZİN HIRSLI BİRİ OLDUĞUNUZU DÜŞÜNÜYORLAR. GALİBA İMAJINIZI İYİ YÖNETEMİYORSUNUZ. - Belki de...
17
'Hırsım Yok Kibirsizim'
YANİ KASINTI, KİBİRLİ, YUKARIDAN BAKAN BİRİ DEĞİLSİNİZ. - Değilim, asla.
18
'Hırsım Yok Kibirsizim'
NERELİSİNİZ? - İzmir. NASIL BİR AİLENİZ VAR? - Çok modern ve her şekilde kız kardeşime ve bana sonsuz destek veren bir ailem var. AİLENİZLE Mİ YAŞIYORSUNUZ İSTANBUL'DA? - Annem ve babam İzmir'de... Ben kız kardeşimle yaşıyorum.
19
'Hırsım Yok Kibirsizim'
YAKIN ÇEVRENİZİ KİMLER OLUŞTURUR? MAGAZİN DÜNYASINDAN İSİMLER Mİ? Sanatçı arkadaşlarım tabii ki var. Ama en yakın çevremi İzmir'deki ortaokul, lise ve çocukluk arkadaşlarım oluşturuyor. EN YAKININIZDA OLAN BİR SANATÇI DOSTUNUZ YOK MU? - Var. Sıla mesela... O da İzmir'den. 12 yaşından beri arkadaşız. Biz el ele birlikte geldik İstanbul'a.
20
'Hırsım Yok Kibirsizim'
O ŞARKICILIK HAYALİ KURAR MIYDI? - Evet, öyle bir hayali vardı. SİZİN BİR HAYALİNİZ VAR MIYDI? - Benim yoktu. Ben ne iş yapacağımı bilmiyordum açıkçası. Sadece biliyordum ki masa başı bir iş yapamam.
21
'Hırsım Yok Kibirsizim'
DUYGUSAL BİR İNSAN MISINIZ? - Romantik bir yanım olsa da ağlak değilim. İçimde öyle bir şey var ama hayalperest sayılmam. Biraz karamsarım. İSTANBUL'DA MI KALACAKSINIZ? - Şu anda İstanbul ama bir 10 sene sonra İzmir. Buradaki hayat beni yoruyor çünkü.
22
'Hırsım Yok Kibirsizim'
NE OKUDUNUZ? - Fransız Dili ve Edebiyatı. Ama üçüncü sınıfta bıraktım. Oyunculuk ağır bastı. FRANSIZCANIZ NASIL? - Ortaokul ve liseyi de Fransız okulunda okudum. O yüzden biraz iyi. BUNU BİR AVANTAJA ÇEVİRİP FRANSA'YA AÇILABİLİRSİNİZ BELKİ. - Oscar istemem ama Cannes olabilir...
23
'Hırsım Yok Kibirsizim'
NASIL GEÇİRİRİSİNİZ BİR GÜNÜNÜZÜ? - Haftanın beş-altı günü sabahtan akşama kadar çalışıyorum. Vaktim olduğunda arkadaşlarımı görüyorum. Sinemaya gitmeye çalışıyorum. Bazen hiçbir şey yapmamaya çalışıyorum. Boş boş oturup müzik dinliyorum. Yalnız kalmanın tadını çıkarıp kafamı boşaltmaya çalışıyorum. Çünkü çok kalabalık yaşıyoruz. Yalnızlığı özlüyorum.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler