Haydar Dümen'e Sorulan Birbirinden Tuhaf 10 Soru

04.03.2017 09:35
Haydar Dümen'e Sorulan Birbirinden Tuhaf 10 Soru

Haydar Dümen, kendisine gelen en ilginç sorulardan bir derleme yaptı. İşte Haydar Dümen'in "en iyiler" listesi ve yazısı...

2

SORU

Paylaş
SORU

Sevgilimle ilk kez ilişkiye girecektik. Biraz heyecan olsun diye ilişkiye girerken kızın cinsel organına pul biber döktüm. Gece beni arayıp orasının burasının yandığını söyledi. İleride bir sorun olur mu?

3

CEVAP:

Paylaş
CEVAP:

Değerli okurum, olmuş sorunlar üzerine ben neden sorun ekleyeyim ki? Kızcağız yandı, kavruldu. Aman seni kırmayayım diye pul bibere bile razı oldu. Heyecan arayan erkeğim peki sana ne oldu? Pullu pullu, allı güllü bir ilişki miydi bu? Ek bilgilerini bekliyorum. Allah hepinize akıl fikir versin diyorum.

4

SORU

Paylaş
SORU

Şişme kadın iliğimi kuruttu: 17 yaşındayım. Kendime bir şişme kadınla edindim. Ama iliğimi kuruttu. 1.5 ayda 8 kilo verdim. Nasıl bırakabilirim?

5

CEVAP:

Paylaş
CEVAP:

Değerli okurum, şişme kadını aldın da peki eve paketi nasıl soktun? Annene “Arkadaşın bilgisayarı” mı dedin. Nasılsa içeri aldın, nereye sakladın? Ders bahanesiyle odana kapandın, kadını şişirdin. Sonra işin bitti, havasını boşalttın. O da nesi? Şişme pakete girmiyor. İşte sorunun biri. İkincisi onu nereye sakladın? Günde kaç kere yerinde duruyor mu diye baktın? Kilona gelince; semirmiş biri değilsen, bir süre sonra üzeri deri kaplı bir iskelet... Tanrım, biz bunları böyle yetiştirdik, sen de bizi affet.

6

SORU

Paylaş
SORU

Kadının çamaşırlarını parçalıyorum: 45 yaşındayım. Benim fantezim sevgilimin iç çamaşılarını parçalamak. Ama kendimi durduramıyorum. İç çamaşır parası vermekten batacağız. Ne olur bir çare bulun.

7

CEVAP:

Paylaş
CEVAP:

Değerli okurum, beterin de beteri vardır. Şansın sana nanik yapmış. Kahredici darbeyi vurmamış. Ya bir de pahalı dış giyimlerini, marka ayakkabılarını parçalama fantezin olsaydı? İkinci hamlede vallahi kadın seni parçalardı!!! Çözüm kolay yavrum, sevgiline selam söyle. Finale geçmeden 5 dakika önce yırtık pırtık iç çamaşırları giyip koynuna dalıversin.

8

SORU

Paylaş
SORU

Arkadaşım ne uyuyor ne de uyutuyor: Benim bir arkadaşım var. Geceleri devamlı kız adı sayıklıyor. Ne kendisi uyuyor ne de beni uyutuyor. Bana yardım eder misiniz?

9

CEVAP:

Paylaş
CEVAP:

Değerli okurum, bizde yardım kışın yoksullara kömür ya da poşetle yiyecek dağıtılır gibi değil, tonla dağıtılıyor. Formülü ben sıralayayım, sen seç seç al. 1) Oda değiştir. Ondan ayrı yat. Ne yani mecbur musun, ertesi güne dayak yemiş rakip takım izleyicisi gibi mi çıkacaksın? 2) Konuşmalarının ses kaydını al. Arkadaşın yatağa girer girmez sesi sonuna kadar aç. Dinledikçe senin ne çektiğini anlasın. 3) Kız arkadaşını bul, durumu anlat, ondan yardım iste. Kıza biraz fedakarlık düşer ama o işi halleder. 4) Arkadaşın uyuyunca vantilatörü üzerine çevir, sabaha kadar titresin ki kızı düşünmeye hali kalmasın.

10

SORU

Paylaş
SORU

Artık cinsel ilişkiye girmekten hoşlanmıyorum 20 yaşında, 3 yıllık evli kadınım. Bir çocuğum var. Evliliğimin ilk yıllarında cinselliği severdim. Artık cinsel ilikden hiç hoşlanmıyorum. Ne olur bana yardım edin.

11
CEVAP:
Paylaş
CEVAP:

Sevgili okurum, evlilik denilen olay yediveren gül gibidir. Biri açarken öteki solar. Dikenler de can yakar. Evlilikte bu dikenler söze dönüşür, yüreğe dolar. Evlilikte mutlu olanlara benden selam olsun, koyunlarına kuşlar dolsun. Ne var ki kuşları ağaç kakan gibi olmasın. Yaşam sorunlarının çözümü için de kadınlar benim ‘EVLİLİK' kitabımı okusun. Gelelim bilimin sözüne; bazı kadınlarda doğumdan sonra cinsel ilişki isteği bıçaklama kesilmiş gibi olur. Telaş etmeyin, fiziksel değil, ruhsal bir olaydır. Durum erkeğe göre de değişir. Çünkü evlilik iki taraflı oynanan bir oyundur.

12
SORU
Paylaş
SORU

Cinsel organıma sperm bulaştı: Kız arkadaşım adet dönemindeydi ve yüzeysel sevişiyorduk. İlişkiye girmedik. Ben prezervatif takmıştım. Prezervatif çıkmış, spermler onun cinsel organına bulaşmıştı. Ama birleşme olmadı sadece cinsel organına bulaştı. Sizce hamile mi?

13
CEVAP:
Paylaş
CEVAP:

Değerli okurum, bu koşullarda kız kesinlikle gebe kalmadı. Geçmiş olsun.

14
SORU
Paylaş
SORU

20 yaşındayım. Kendimi tatmin ederken 1 dakika bile olmadan boşalıyorum. Bu yüzden ilişkiye girmekten çekiniyorum. Sizce bu normal mi?

15
CEVAP:
Paylaş
CEVAP:

Sevgili okurum, şimdilik yapacağın tek şey kendini tatmin ederken süreyi uzatmak. Arada durmak, beklemek, başka şey düşünmek. Bu sabrı gösterip bu tekniği öğrenmek, saniyeler ve dakikalar kazanmak belki aylar sürebilir.

16
SORU
Paylaş
SORU

1 hafta önce 2 arkadaş aynı hayat kadınına gittik. 2 arkadaşın vücudunu sivilce bastı. Bende de kaşıntı oluyor. Doktora gidemiyorum. Nasıl önlem alabilirim?

17
CEVAP:
Paylaş
CEVAP:

Değerli okurum, en azından yüzde 50'si psikolojik. Senin kaşınman da mantar ya da alerjik niteliklidir. Arkadaşın ve sen bir cilt hastalıkları uzmanına gidiverin.

18
SORU
Paylaş
SORU

Günde 8 kere boşalıyorum: 20 yaşındayım. Günde 8 defa boşalıyorum. Sizce bir zararı var mı? Kız arkadaşım bu durumdan rahatsız oluyor ve şikayet ediyor. Ona bir sorun yaratır mı?

19
CEVAP:
Paylaş
CEVAP:

Değerli okurum, şikayet edeceğine “Hayır” deyiversin daha kolay. Bir de birleşme süren kaç saniye, kaç dakika? Ayrıca kızı bu konuda ne kadar mutlu ettiğini, onu ne kadar hazırladığını ve arkadaşının orgazm olup olmadığını biliyor musun? Tek taraflı pilav kaşıklamaya devam! Değerli okurum paylaşın, bölüşün, ortadan gidin. Bu sayılar gereksiz ve faydasız. Ve her iki taraf için zararlı. Kızın da cinsel yaşamını köreltme.

20
SORU
Paylaş
SORU

Rüyamda ilişkiye giriyorum 23 yaşındayım. 3 yıllık ilişkim var. Henüz birlikte olmadık. Bazen “Telefonda fantezi yapalım” diyor ama istemiyorum. Hem bilmiyorum hem de utanıyorum. Rüyalarımda hep ilişkiye giriyorum ve boşalıyorum. Ne yapayım?

21
CEVAP:
Paylaş
CEVAP:

Sevgili yavrum, telefondaki muhabbeti bana değil, arkadaşına sor. Ne bileyim ben ne der! Ben buna dışarıdan limon sıkamam. Rüyanı bana sorma. Boşalıyorsun. Orgazm oluyorsun, mutlu oluyorsun. Kolay gelsin. Zaten bu senin ve benim elimde değil. Sistem kendi kendini çalıştırıyor. Kendini keşfet. Elin, ayağın bütün organların yerinde. Gözün kafan da senin. hayaller de sonsuz. Daha ne istiyorsun be...

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu içeriği neredepaylaşmak istiyorsunuz?
Şu an buradasınız: Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Haberler.com
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31 Mayıs 2020 Pazar 23:51:53