GÜZEL BİR AŞK FİLMİ

17 Aralık 2010 Cuma
1
Güzel Bir Aşk Filmi
Özcan Deniz, ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu “Ya Sonra?” filminin tanıtımı için önceki gün bir basın toplantısı düzenledi.
2
Güzel Bir Aşk Filmi
Fragman gösteriminin de yapıldığı toplantıda Deniz, rol arkadaşları Deniz Çakır, Barış Falay ve Naz Elmas'la soruları yanıtladı. ÖZCAN Deniz, kendisinin bir veterineri, Deniz Çakır'ın ise sorunlar yaşadığı mimar eşini canlandırdığı filmin başarısından umutlu konuştu.
3
Güzel Bir Aşk Filmi
Yaklaşık dört yıldır üzerinde çalıştığı, çekimlerini ise sekiz haftada tamamladığı filmin 25 Şubat'ta vizyona gireceğini belirten Deniz, “Bu ‘Çok hevesli çocuk, sinemayı da seviyor, bir film çekti işte' türünde bir film değil. Ben sinema, kamera ve setle tanışıklığımın 21'inci yılındayım. Neredeyse bir o kadar zamandır da hikayeler, senaryolar yazıyorum. Şimdi de bu birikimi kullanıyorum. Sinema benim hayatım, mesleğim, işim. Artık zamanı gelmişti. Güzel bir aşk filmi oldu.
4
Güzel Bir Aşk Filmi
Aklımdakinden de fazlasını çektim” dedi. Filmin daha çok kadın dünyasına eğildiğini vurgulayan Deniz Çakır, “Özcan Deniz, erkek olarak kadınları, kadınlar arasındaki ilişkileri, anlaşılamamalarını çok güzel anlatmış” dedi. Barış Falay, Özcan Deniz'in ilk yönetmenlik denemesinden alnının akıyla çıktığına değinerek “Sette dersine fazlaca çalışmış, işine hakim bir rejisör gördüm” yorumunu yaptı.
5
Güzel Bir Aşk Filmi
6
Güzel Bir Aşk Filmi
7
Güzel Bir Aşk Filmi
8
Güzel Bir Aşk Filmi
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.