28 Şubat 2014 Günlük Burç Yorumları

28.02.2014 09:13

1

28 Şubat 2014 Günlük Burç Yorumları

Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...

2

28 Şubat 2014 Günlük Burç Yorumları

Koç : Bugün yaşamınızdaki doğru ve yanlışlarınızı yeniden gözden geçirecek, olayları düşüneceksiniz. Birlikte olduğunuz kişinin sizden beklentileri var. Bazı umursamaz tavırlarınız yüzünden, aranızdaki sorunların büyümesine neden oluyorsunuz. Farklı olduğunu ona anlatmalı, gönlünü almalısınız. Problemlerinizi büyütmemelisiniz.

3

28 Şubat 2014 Günlük Burç Yorumları

Boğa : Uzun süredir yapmayı planladığınız işleriniz için, gereken alt yapı çalışmalarınızı hızlandırmalısınız. Yakın çevreniz bu konuda sizden çok şey bekliyorlar. Sorumluluklarınız canınızı sıkıyor. Fakat kendinizi ispat etmeniz için sıkı bir çalışmaya yönelmelisiniz. Duygularınız farklı işlerden yana olsa bile, içinde bulunduğunuz durum oldukça önemli.

4

28 Şubat 2014 Günlük Burç Yorumları

İkizler : Uzun süredir beklediğiniz haberleri almak kendinizi mutlu hissetmenize neden olacak. Yaşadığınız duyguların ismini koymak istemiyorsunuz. Ay Balık burcunda ilerlerken, isteklerinizde garip bir değişkenlik var.. Zaten değişken kişiliğiniz, daha da farklı bir kişiliğe dönüşüyor. Bugün abartılardan uzak kalmalısınız.

5

28 Şubat 2014 Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Çalışmalarınızda yenilik yapmaktan yanasınız. Her zaman yaptığınız & ; rutin işlerden sıkıldınız. Balık & ';ta & ; ilerleyen Ay yatırım konusunda size farklı imkanlar & ; sunuyor. Bugün görüşeceğiniz kişiler, şimdiye kadar aklınıza gelmeyen seçeneklerle karşınıza çıkabilir. Geleneksel yapınızı zorlayacak işler karşısında bocalayabilirsiniz. Sınırlarınızı zorlamalısınız.

6

28 Şubat 2014 Günlük Burç Yorumları

Aslan : Duygusal ilişkilerinizde önemli atılımlar söz konusu. & ; Merkür & ; karşıt burcunuz Kova & ';da ilerlerken, duygusal konularınızda akıllı davranmak istiyorsunuz.. Bugün partnerinizi şımartmak isteyeceksiniz. Uzun süredir ihmal ettiğiniz bazı davranışları ona göstermeniz, aranızda bir süredir oluşan uzaklığın son bulmasına neden olacak. Onun beklemeye tahammülü kalmadı. & ; & ; & ;

7

28 Şubat 2014 Günlük Burç Yorumları

Başak : Zıt burcunuz Güneş & ';ten & ; olumlu destek alıyorsunuz. Yapmak istediğiniz işlerde oldukça kararlısınız. Planladığınız işleri başarılı bir şekilde uygulayacak yeni alanlar keşfedecek, karşınıza çıkacak ani fırsatlar sayesinde uzun süredir beklediğiniz aşamalara & ; hızlı bir geçiş yapmak isteyeceksiniz. Şartların sizi desteklediğini unutmayın.

8

28 Şubat 2014 Günlük Burç Yorumları

Terazi : Mars burcunuzda & ; Kova & ';daki Merkür & ';le & ; olumlu açı yapıyor. Kişiliğinizi ön plana çıkaracak sezgisel davranışlarınızın yararını göreceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda, çevrenizi etkiniz altına alacak konuşmaları seçmeniz planlarınız dahilinde değil. Sadece karşınızdaki kişinin adeta içini okuyor ve davranışlarınızı ayarlıyorsunuz.

9

28 Şubat 2014 Günlük Burç Yorumları

Akrep : Hayal gücünüzün sınırlarını aşmaktan & ; korkmayacağınız bir gün . Bulunduğunuz ortamlarda, size çekici gelecek kişilerle tanışabilir, onların düşünce tarzlarından etkilenebilirsiniz. Üstün kişileri seviyor olmanız, bazı hatalara neden olabilir. Bazı insanların dış görünüşlerindeki aldatıcılığı, ısrarla görmek istemiyor olmanız, sizi zarara uğratıyor.

10

28 Şubat 2014 Günlük Burç Yorumları

Yay : Gurup çalışmaları için uygun bir gün içindesiniz. Yakın dostlarınızla bir araya gelerek keyifli anlar geçirmeniz mümkün. Düşünceleriniz yakın dostlarınla paylaşmak, onların da fikirlerini almak isteyebilirsiniz. Gizli duygularınızı açığa çıkarmak için acele etmeden, olaylara yumuşak bir şekilde yaklaşmanızda yarar var.

11
28 Şubat 2014 Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Mesleki anlamda değişen şartlardan rahatsız olabilirsiniz. Farklı olmayı sevdiğiniz halde, bazı alışkanlıklarınızın elinizin altından kaymasına tahammül edemiyorsunuz. Bugün, birçok fikir çatışması söz konusu olabilir. Maddi konularla ilgili emeğinizin karşılığını almanız mümkün fakat siz, yine de tatmin olamayacaksınız.

12
28 Şubat 2014 Günlük Burç Yorumları

Kova : Sahip olduğunuz değerleri hiç kimseyle paylaşmak istemeyebilirsiniz. Kişisel zevklerinizi ön plana çıkaracak, karşı cins üzerinde kendi düşüncelerinizi kabul ettirmek isteyeceksiniz. Bugün, baskıcı davranmakla çok şey kaybedebilirsiniz. Kendinize güvenmeli ve bencilce abartılardan uzak kalmalısınız.

13
28 Şubat 2014 Günlük Burç Yorumları

Balık : Bugün, iyi hissetmek için kendinize pozitif düşünceler empoze etmeye çalışacaksınız. Hiç kimseye taviz vermiyor ve isteklerinizde diretiyorsunuz. Harcamalarınızda fazla esnek davranıyorsunuz. Aklınıza gelen her şeyi satın almak zorunda değilsiniz. Küçük hesaplar yüzünden kafanız karışabilir.

YORUMLAR

    Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.