15 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları

15.08.2014 10:16
15 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları

Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...

15 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları

Koç : Duygusal davranmak istemediğiniz halde, bugün her şey üstünüze gelecek. Çevrenizde size karşı baskıcı tavırlar takınan kişiler ortaya çıkacak ve bunlarla mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Sıkıntınızı dağıtmak için, hobisel bir çalışma içine girebilirsiniz. Yaşam koşullarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.

15 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları

Boğa : Güçlü ilişkileri seviyorsunuz. Sezgilerinizi derin kullanmanız sayesinde başarıyı hızlı yakalayacaksınız. Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakları farkındasınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizin olumlu yönlerinden faydalanacaksınız.

15 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları

İkizler : Çevrenizde her konuda sizi destekleyecek. kişilerin olması, motivasyon gücünüzü arttırıyor. Özellikle bugün ailenizle aranızda gelişen önemli paslaşmalar sayesinde iş gücünüz artacaktır. Maddesel konularda cömert bir tutum izlemeniz, pozitif bir enerjinin oluşmasına neden oluyor. Akşam saatlerinde daha aktif olacaksınız.

15 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Çevresel ilişkilerinizde güçlü dostlarınızın yardımıyla, arzuladığınız ortamlarda bulunma fırsatı yakalayacaksınız.. Yakın dostlarınızla birlikte bir araya gelecek ve bir takım sürümce de olan işlerinizi gözden geçirecek ve bazı sonuçlara daha fazla yaklaşacaksınız. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün. Ani fikirlerin size kazandıracağı prestiji iyi düşünmelisiniz.

15 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları

Aslan : Düşüncelerinizde sürekli bir genişleme söz konusu. Bugün, bir çok işi bir arada yapmayı tasarlıyorsunuz. İdeallerinizi bir an önce gerçekleştirmek için gerekli tüm donelere sahipsiniz. Sezgisel yeteneğinizi kişisel özelliklerinizle birleştirerek bir çok başarılı çalışmanın altına imza atacaksınız. Bir arkadaşlarınızla birlikte yolculuk planlarınız olacaktır.

15 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları

Başak : Partnerinizin fikirleri karşısında bocalamanız mümkün. Bugün önemli konular yerine duygusal problemlerinizi abartabilirsiniz. Ortak çalışma bekleyen kişilerin, size olan güvenleri hak etmek için daha çok çalışmanız gerektiğini biliyorsunuz. Unuttuğunuz konuların tekrar karşınıza çıkmasıyla yaşantınıza bir hareketlilik gelecek.

15 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları

Terazi : Yaptığınız işin karşılığını almak, ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Birlikte çalıştığınız kişilerin, en az sizin kadar özverili çalışmasını istiyorsunuz. Maddesel menfaatlerinizi korumak zorundasınız ve bugün egolarınızı ön plana çıkaracaksınız. Öfkeli davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.

15 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları

Akrep : Gelişebilecek istenmeyen olaylara karşı her zaman hazırlıklı olmaya çalışıyorsunuz. Sanki, sürekli bir oto savunma içindesiniz ve anında karşı hamlelere başlayabiliyorsunuz. Partneriniz de az da olsa bu durumdan şikayetçi olabilir. Dikkat edin. En yakın dostunuzla yapacağınız uzun süreli sohbetleriniz sizi rahatlatacak, stresinizi alacaktır. dinlemeli kararlarınızı daha sonra vermelisiniz. Ertelemenin faydasını bugün, göreceksiniz.

15 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları

Yay : Sezgilerinize her konuda güvenebilirsiniz. Bulunduğunuz şartları gözden geçirmeden karar almıyor olmanız, başarınızı daha da güçlendiriyor. Bugün tepkisel davranmak yerine temkinli hareket edeceksiniz. Mesleki konularda yeni fikirlerinizin desteklenmesine ihtiyaç duyuyorsunuz. Genital organlarınızla ilgili problemlere dikkat edin.

15 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Uzun yollarda sizi bekleyen güçlü dostlarınızdan beklediğiniz haberleri alacaksınız. Siz, ideallerinize uygun kişilerle çalışmalısınız. Bugün başarılı olma konusunda güçlük çekmeyeceksiniz. Detaylar konusunda sizin farklı yaklaşımlarınız var. Güçlü kişileri seviyorsunuz. Başarıya doğru koşuyorsunuz.

15 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları

Kova : Maddi konularda çekimser davranacak ve paranızın değerini bileceksiniz. Bu nedenle, bugün harcamalarınız konusunda bazı tereddütleriniz olabilir. Bu da sizin için aslında olumlu bir gelişme. Güçlü bir sorumluluk duygusu içinde hareket edeceğiniz ortamlarda, arzularınızı gemlemek zorunda kalmak canınızı sıkmamalı.

15 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları

Balık : Çok fazla tepkisiz kalarak savunulmaya ihtiyacınız var gibi bir imaj sergiliyorsunuz. Bu konuda yakın dostlarınız sizi motive edici paylaşımlarda bulunabilirler. Bu tür sevgi destekleri size iyi gelecek. İlgi beklediğinizi çevrenize hissettirmekten kaçınmayın. Daha mücadeleci düşünceleri içinizde filizlendirin. Göreceksiniz şans sizden yana olacak.

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu içeriği neredepaylaşmak istiyorsunuz?
Şu an buradasınız: Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Haberler.com
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 03 Nisan 2020 Cuma 06:14:49