GENELEVDE DEHŞET!

17 Aralık 2010 Cuma
1
Genelevde Dehşet!
Evlenme ve lüks yaşam vaadiyle kandırdıkları kızları, uyuşturucu tuzağına düşürdükten sonra genelevlerde zorla çalıştıran, aralarında bir avukatında bulunduğu çete, polisin 'bataklık' adını verdiği operasyonla çökertildi. İşadamlarını cinsel ilişkiye girerken görüntüleyip şantaj yaptığı belirtilen çetenin, bir kadın mağduru 'domuz bağı' ile bağlayıp işkence yaptığı, bir başka mağdurun kardeşi ile annesini bıçakla yaraladığı ileri sürüldü.
2
Genelevde Dehşet!
İzmir'de genelevde faaliyet gösteren çetenin, tuzaklarına düşürdükleri genç kızlara zorla fuhuş yaptırdığı bilgisini alan İzmir Emniyet Müdürlüğü Kaçakcılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri çalışma başlattı. Ekiplerin yaklaşık iki yıl süren araştırmalarının ardından genelev çetesinin üç ayrı grup halinde faaliyet gösterdikleri saptandı.
3
Genelevde Dehşet!
Çete liderleriyle elemanlarının da kimliklerinin tespit edilmesinin ardından takip başlatan polis İzmir, Aydın, İstanbul, Adana ve Mersin'de eş zamanlı baskınlarda aralarında üç çete lideri olduğu ileri sürülen Muzaffer K., 'Sani Nizam' adıyla tanınan Nazamettin G., Aydın S. ile avukat Can K.'nın bulunduğu 36 kişiyi gözaltına aldı.
4
Genelevde Dehşet!
Şüphelilerle birlikte zorla çalıştırdıkları kadınların borçlarının yazılı olduğu ajanda ile imzaladıkları senetler, 10 ruhsatsız tabanca, 4 pompalı tüfek, 85 gram esrar, metal jop ele geçirildi.
5
Genelevde Dehşet!
6
Genelevde Dehşet!
7
Genelevde Dehşet!
8
Genelevde Dehşet!
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler