EN CİMRİ ÜNLÜLER

6 Kasım 2011 Pazar
1
En Cimri Ünlüler
Gösteri dünyasının bazı ünlüleri birçok insanın hayalinde bile göremeyeceği paraları kazandıkları halde eli sıkı olmalarıyla tanınıyorlar. Kimi gittiği mekanda otopark parası vermemek için bin dereden su getiriyor, kimi bir sakızı bile veresiye alıyor... İşte eli sıkı ünlüler.
2
En Cimri Ünlüler
Ekranların güzel sunucusu Ece Erken'nin cimriliği de onu yakından tanıyanlar arasında bile eleştiri konusu oluyor. Özellikle eğlence mekanlarından çıkışta kahyalarla park ücreti konusunda uzun süre pazarlık yapıyor.
3
En Cimri Ünlüler
Bahşiş konusunda da eli sıkı olduğu konuşuluyor.
4
En Cimri Ünlüler
Bazılarına göre 'cimriler kraliçesi' olan Nilüfer bunu kabul etmiyor.
5
En Cimri Ünlüler
Cimri olmadığını söyleyen sanatçı, "Gereksiz harcamalardan hoşlanmam. Lüksten ve gösterişten nefret ederim" diye konuşuyor.
6
En Cimri Ünlüler
Emrah'ın da eli sıkı olduğu yıllardır kulaktan kulağa anlatılan konulardan biri... Sevgilisiyle birlikte Arnavutköy'de bir mantıcıdan çıkarken görüntülenen Emrah, mekana kendi kullandığı Nissan marka otomobiliyle gitti.
7
En Cimri Ünlüler
Otomobilini valeye teslim eden şarkıcı, gece sonunda kendisini görüntüleyen kameraları bahane ederek otopark ücreti vermedi.
8
En Cimri Ünlüler
Emrah'ın aracını mekanın ön kısmına çeken valeler çıkışta ücret vermeyen şarkıcı ile ilgili olarak 'Emrah bunu hep yapıyor. Biz alışkınız' yorumunu yaptı.
9
En Cimri Ünlüler
Yoksul bir hayattan gelen Kırmızıgül sonradan rahata kavuştu. Bunun için de paranın kıymetini biliyor olsa gerek.
10
En Cimri Ünlüler
Beyaz Melek, Güneşi Gördüm gibi filmleriyle gişede de servetine servet katan Kırmızıgül'ün gittiği mekanlarda otoparkçılara para ödemediği söyleniyor.
11
En Cimri Ünlüler
Son yıllarda kendisinin de beyan ettiği gibi iyi para kazanan Akalın'ın eli sıkı.
12
En Cimri Ünlüler
Kazandığını gayri menkule yatıran Akalın cimrilik konusunda "Benim malım çok kıymetli. Eski şeylerimi bile kimseye veremiyorum. Paranın nasıl kazanıldığını biliyorum" demişti.
13
En Cimri Ünlüler
Akalın tüm varlığını annesinin üzerine yaptı. Bu konuyla ilgili olarak da "Hayatın bin bir türlü hali var. Annem benim akıl hocam. Bu konuda Tuba Özay ile annesini örnek aldık" demişti.
14
En Cimri Ünlüler
Dünya Güzeli tacı olan Azra Akın eli sıkı ünlülerden biri olarak tanınıyor. Bunun son örneği de kız kıza eğlenmeye gittikleri bir gece yaşanmıştı.
15
En Cimri Ünlüler
İstiklal Caddesi'nde sakız satan bir çocuktan sakız alan Akın, yanında nakit para bulunmadığını söyleyerek para vermedi.
16
En Cimri Ünlüler
Tanıkların anlattığına göre Akın çocuğa "Şimdi sana para veremedim ama borcum olsun. Söz seni görünce ilk işim para vermek olacak' diyerek yürümesine devam etti.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler